Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Co potrzeba do otwarcia własnego kantoru - analiza StrefaWalut.pl
Podjęcie decyzji o rozpoczęciu prowadzenia własnej działalności gospodarczej nigdy nie jest łatwą decyzją. W Polsce przedsiębiorcy mają do pokonania ciężką drogę, aby móc uruchomić własną firmę, niezależnie od tego, w jakiej działają branży. Kantory są szczególnym rodzajem działalności, który mimo upływu lat, cały czas wzbudza mnóstwo kontrowersji i emocji.
czytaj więcej
Czy w Zachodniodniopomorskiem są równe firmy?
Znasz firmy odpowiedzialne społecznie w naszym regionie? A może w takiej pracujesz lub jesteś jej właścicielem? Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach Plebiscytu „Równa Firma” po raz piąty będą poszukiwać przedsiębiorstw, które w swojej działalności nie kierują się tylko zyskiem.
czytaj więcej
Na dywaniku u szefa, czyli jak dyscyplinować pracowników?
Takich rozmów nikt nie lubi. Zdarza się jednak, że pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, popełnia rażące błędy lub to co robi, nie przynosi oczekiwanych efektów. Wówczas przysłowiowe „wezwanie na dywanik” staje się dla przełożonego koniecznością.
czytaj więcej
Marketing 3.0 jako strategia biznesowa skazana na sukces
Marketing przeszedł długą drogę. Od marketingu szeptanego (w pozytywnym, przedinternetowym znaczeniu tego pojęcia), poprzez reklamę w tradycyjnych mediach, aż po platformy cyfrowe dzisiejszych czasów. Marketing nie zmienił jednak tylko formy, nośnika swojego przekazu, ale też zmienił swój… koszt. Wraz z cyfrową rewolucją na marketing stać teraz praktycznie każdego, wreszcie kampania reklamowa nie musi kosztować minimum dziesiątek tysięcy złotych.
czytaj więcej
Szkolenia dla pracowników poprawią efektywność pracy
Nowocześni przedsiębiorcy zaczynają coraz częściej doceniać organizowane przez wiele instytucji szkolenia pracownicze i doskonalenie ich umiejętności przy wykonywaniu różnego rodzaju prac. Jednocześnie, poprzez takie szkolenia pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, a tym samym jakość wykonywanej pracy i jej efektywność.
czytaj więcej
Jak najtaniej przesyłać euro z krajów Unii Europejskiej do Polski?
Obecnie, na rynku istnieje wiele rozwiązań, które umożliwiają nam przesyłanie waluty obcej do Polski. Możemy wykorzystać zarówno standardowy przelew bankowy, jak i przelew z wykorzystaniem karty płatniczej czy przekaz pieniężny. Warto jednak zwrócić uwagę na transakcje w systemie SEPA, który umożliwia przesyłanie euro na terenie krajów należących do wspólnoty wyjątkowo niskim kosztem.
czytaj więcej
StarOfService, startup łączący klientów z fachowcami, z 10 milionami dolarów dofinansowania!
PARYŻ - StarOfService, wiodący europejski pośrednik w świadczeniu usług lokalnych, właśnie zakończył rundę dofinansowania wartą 10 milionów dolarów! Po poprzednich dwóch inwestycjach, wartych w sumie 2 miliony dolarów, to kolejny zastrzyk gotówki dla francuskiego startupu, który będzie mógł przyspieszyć realizację ambitnych planów dominacji na całym świecie.
czytaj więcej
Wszyscy chcą zmian – nikt nie chce się zmienić
Pracownicy bardzo często dostrzegają potrzebę wprowadzenia zmian w firmie. Nie oznacza to jednak, że reagują entuzjastyczne, gdy szefowie zapowiadają, iż zmiany (nawet te pożądane) faktycznie zostaną wprowadzone. Jeszcze gorzej, jeśli menedżer oczekuje, aby to sam pracownik zmienił coś w swoim sposobie pracy.
czytaj więcej
Audyt energetyczny – obowiązkowe źródło oszczędności
Za sprawą obowiązującej od początku października ubiegłego roku Ustawy o efektywności energetycznej duże przedsiębiorstwa zobowiązane są do przeprowadzania co cztery lata audytu energetycznego. Na wykonanie pierwszego mają czas do końca września 2017 r. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi spora kara, jednak to nie ona powinna być głównym motywatorem do przeprowadzenia audytu.
czytaj więcej
W PODKOWĘ CZY MOŻE JAK W KINIE? DOPASUJ SALĘ DO SWOJEJ KONFERENCJI
Organizacja konferencji nie jest zadaniem łatwym. Kiedy już zdecydujemy się na wybór danego miejsca i sali, pozostaje kwestia jej aranżacji. Możliwości jest wiele, każda ma swoje plusy i minusy. Jakie ustawienie wybrać przy spotkaniu na 40, a jakie na 100 osób. Czym się od siebie różnią i charakteryzują?
czytaj więcej
1...15161718192021...39

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top