Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Dodawanie pozytywnych komentarzy - jakie mogą być skutki?
Czy dodawanie pozytywnych komentarzy jest legalne oraz jakie moga być skutki takiego działania w sieci? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Pamiętaj, cena to nie jedyne kryterium w zamówieniach publicznych!
Najtańsza oferta tylko czasami oznacza najtaniej zrealizowane zamówienie. Co więcej, tylko sporadycznie gwarantuje, że pozyskane zamówienie będzie w pełni odpowiadało Twoim potrzebom.
czytaj więcej
Okulary hurt - gdzie zamówić najmodniejsze modele?
Zastnawiasz się gdzie zamówić najmodniejsze modele okularów? W artykule podpowiadamy gdzie opłaca się kupić okulary hurt.
czytaj więcej
Nowość w Fabryce WIP: „PPK w firmie. Tworzenie, obowiązki informacyjne, rozliczanie wpłat”
Wprowadzenie pracowniczych planów kapitałowych (PPK) będzie jednym z najważniejszych wyzwań dla pracodawców w najbliższych latach. Zamów publikację „PPK w firmie. Tworzenie, obowiązki informacyjne, rozliczanie wpłat” i przygotuj się do obowiązków związanych z wdrożeniem planów kapitałowych.
czytaj więcej
Vademecum dokumentacji kadrowej 2019 cz. II – Urlopy, czas pracy, wynagrodzenia
Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej jest jednym z najczęściej kontrolowanych przez PIP obowiązków pracodawcy. Aby pomóc pracodawcom oraz specjalistom ds. pracowniczych w prawidłowym wywiązaniu się z tego obowiązku, przygotowaliśmy drugą część „Vademecum dokumentacji kadrowej – Urlopy, czas pracy, wynagrodzenia”. Jest to kompendium zawierające wzory dokumentów najczęściej wykorzystywanych przez pracodawców.
czytaj więcej
Nie daj się zaskoczyć elektronizacji zamówień publicznych!
Po 1 stycznia 2020 r. wszystkie postępowania o zamówienia publiczne będą musiały spełniać wymogi elektronizacji. Przygotuj się do tej rewolucji!
czytaj więcej
Komentarz do ustawy o VAT – stan prawny 2019 r.
Ta publikacja to kompleksowy komentarz. Gruntownej analizie poddano przepisy ustawy o podatku od towarów i usług. Szczególnie wnikliwie zostały omówione te z nich, które w praktyce stosowania ustawy o VAT wywołują największe trudności i kontrowersje.
czytaj więcej
Polski UseCrypt przejęty przez amerykański fundusz
Usecrypt, który stworzył zmieniający zasady mechanizm generowania klucza szyfrującego na urządzeniu użytkownika, eliminując pośredników (tzw. trzecią stronę) z procesu telekomunikacji, został przejęty przez amerykański fundusz LAZAR VISION FUND.
czytaj więcej
Pakiet Biznes Start dla przedsiębiorców
Na rynku pojawiła się pierwsza oferta pakietowa: konto firmowe, terminal płatniczy i kasa fiskalna online. Tę ostatnią będzie musiała mieć część przedsiębiorców w Polsce już od stycznia 2020 roku. Dzięki Pakietowi Biznes Start, wspólnej propozycji Credit Agricole, ELZAB i Elavon, klienci zaoszczędzą do 700 zł.
czytaj więcej
Jak wypromować aplikację mobilną i utrzymać zaangażowanie jej użytkowników?
Według analityków eMarketer, korzystając ze smartfonów ludzie spędzają nawet 90 procent czasu używając aplikacji mobilnych zainstalowanych na smartfonach. Liczba ich pobrań w AppStore i Google Play stale rośnie i jak ustalili eksperci z firmy Statista do 2021 roku osiągnie poziom 258 miliardów. To przełoży się na znaczący wzrost przychodów firm, które tworzą aplikacje. Ten tort w 2020 roku ma być wart nawet 189 miliardów dolarów. Tyle właśnie mają wydać użytkownicy smartfonów na aplikacje oraz zakupy dokonywane w jej ramach.
czytaj więcej
123456789...596061

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top