Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Podwykonawstwo, czyli wspieraj firmę
Mają na głowie całą, własną firmę, także zarządzanie nią poszukiwać należy skutecznego sposobu na jej promocję.
czytaj więcej
100 razy Twoje ogłoszenie
Dodam Twoje ogłoszenie z linkiem i 1 zdjęciem na 100 stron.
czytaj więcej
Automatyzacja a rozwój sektora BPO
Szacuje się, że światowy rynek rozwiązań automatyzujących procesy dla sektora finansowego będzie do roku 2020 wart 835 milionów dolarów.
czytaj więcej
2017-03-21, 15:30
---
Mambiznes.pl o Ogrniamprad.pl
Informujemy, że informacji o nas można teraz zasięgnąć również na mambiznes.pl, skumulowana porcja zjadalna dla każdego!
czytaj więcej
Całodobowa wymiana walut w kantorach internetowych
Mówi się, że jedną z największych zalet kantorów internetowych jest możliwość wymiany walut o każdej porze dnia i nocy. Oczywiście, kantory dają nam o wiele większą elastyczność, lecz trzeba wiedzieć, że transakcje nie są realizowane 24 h na dobę.
czytaj więcej
Kantorbox analizuje czy się da przewidzieć kursy walut?
Procesy zachodzące na międzynarodowym rynku walutowym oraz inne wydarzenia, które odbijają się na kursach walutowych sprawiają, że coraz trudniej przeprowadzać rzeczowe spekulacje przewidujące przyszłe notowania aktywów. Problem analityków walutowych wynika z kilku podstawowych czynników, które postaramy się opisać w niniejszym artykule.
czytaj więcej
Adaptacja pracowników – nie tylko dla nowych
Osoby, które rozpoczynają pracę w nowej firmie, potrzebują czasu oraz wsparcia, by poznać zasady panujące w nowym miejscu i nauczyć się wykonywać swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy. To w ich przypadku najczęściej mówi się o koniecznej adaptacji. A co z osobami, które pozostają w tej samej firmie, ale zmieniają dział lub stanowisko?
czytaj więcej
Superbohater wśród firm
– Karma wraca – powiedział Tomasz Gierwiatowski z Ligi Superbohaterów, laureat Plebiscytu „Równa Firma 2017”, dziękując za wyróżnienie. Tymi dwoma prostymi słowami objął całą istotę społecznej odpowiedzialności biznesu. To właśnie w tym obszarze oceniano działania firm z województwa zachodniopomorskiego podczas piątej edycji uczelnianej inicjatywy.
czytaj więcej
Blackhawk Network wyróżnia Kolportera
Kolporter – jako jedyna polska firma – został nominowany do międzynarodowej nagrody, przyznawanej przez największego na świecie dystrybutora kart podarunkowych – firmę Blackhawk Network. Kolporter został doceniony za działania marketingowe i handlowe, popularyzujące w Polsce karty podarunkowe. Nominacje i nagrody wręczono podczas konferencji, która odbyła się w dniach 7-8 marca br. w Londynie.
czytaj więcej
Zgrany zespół to wymierne korzyści - dowiedz się jak po nie sięgnąć
Wiele badań wskazuje na wymierne korzyści, które można osiągnąć inwestując w morale pracowników firmy. Zgrany zespół, który lubi i - co najważniejsze - ufa sobie nawzajem, nie tylko jest bardziej przywiązany i lojalny wobec swojego pracodawcy, ale również jest bardziej wydajny, zmotywowany, bardziej kreatywny i lepiej sobie radzi z rozwiązywaniem konfliktów wewnątrz grupy.
czytaj więcej
1...25262728293031...51

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top