Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Jak menedżer może motywować pracowników?
Menedżerowie zachodzą w głowę, jak poprawić skuteczność swoich pracowników. Cały czas poszukują nowych rozwiązań. Względy finansowe i możliwości awansu już nie wystarczają, bo pracownik oczekuje dziś od pracy czegoś więcej: przyjaznej atmosfery i poczucia, że robi coś ważnego.
czytaj więcej
2016-07-07, 13:05
flypr
Dlaczego audyt nie musi być złem koniecznym?
Audyt to jedno z wielu narzędzi wspierających kontrolę przedsiębiorstwa pod kątem jego potencjału technicznego i produkcyjnego, stosowanych procedur czy potrzeb. Piotr Bera, Prezes Zarządu firmy AFT Sp. z o.o. podpowiada, dlaczego warto go przeprowadzać i jakie korzyści się z nim wiążą.
czytaj więcej
Darmowy poradnik dla przedsiębiorców - Firma bezpieczna w Internecie już do pobrania
- Gdybym był przestępcą internetowym, zaatakowałbym raczej 100 małych firm niż jedną dużą, ponieważ to właśnie małe firmy są bardzo łatwym celem - mówi Brian Andersen, ekspert Fortinet. Chcemy powiedzieć małym firmom, że nie muszą być tym łatwym celem. Dlatego powstał nasz poradnik o cyberbezpieczeństwie - do pobrania pod adresem: http://bf.akademiadi.pl. Dedykujemy go przedsiębiorcom i menedżerom korzystającym z dobrodziejstw Internetu, ale wiele przydatnych informacji znajdzie w nim każdy użytkownik sieci.
czytaj więcej
Przepisywanie treści z pliku audio
Chcesz napisać książkę, albo ebooka?
czytaj więcej
2016-06-30, 12:15
InsERT
SMS z InsERT nexo
Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w najnowszej wersji systemu InsERT nexo.
czytaj więcej
Tworzenie wydajnej przestrzeni biurowej
Przestrzeń biurowa wpływa na wydajność pracowników. Stąd ważne jest, aby firmy włożyły wysiłek w odpowiednie zaplanowanie układu biura. Meble również odgrywają tutaj znaczącą rolę. Poniżej zaprezentowano kilka pomysłów, jak poprawić wydajność pracowników biurowych.
czytaj więcej
Sieć Kolportera poszerzyła się o kolejne punkty
Drugi kwartał 2016 roku był bardzo owocny dla sieci Kolportera. W tym czasie firma uruchomiła aż trzydzieści siedem nowych punktów handlowych, w tym trzydzieści saloników prasowych i siedem salonów Top-Press. Pięć nowych punktów Top-Press zostało wyposażonych w strefę bistro Top Presso.
czytaj więcej
Rozwiązania dla firm w zakresie utylizacji odpadów
Wydajne i proste w użyciu rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów przydadzą się w każdej firmie. Ze względu na rodzaj działalności dostępne są różne rozwiązania. Poniżej zaprezentowano niektóre z nich.
czytaj więcej
Czy nadchodzi BREXITgeddon? Czego możemy spodziewać się 23 czerwca?
Wielkimi krokami zbliża się referendum dotyczące pozostania lub wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Z każdym kolejnym dniem można obserwować obawy uczestników rynków finansowych, które skutkują odpływem kapitału z krajów rozwijających się i podążaniem w kierunku walut „safe heaven”.
czytaj więcej
2016-06-14, 11:42
flypr
Top of Digital Europe promuje potencjał polskiego rynku cyfrowego na kongresie Impact 16’
W dniach 15-16 czerwca bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym ICE odbędzie się pierwszy międzynarodowy kongres Impact 16’. Spotkanie stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w obszarze nowej gospodarki, a jego tematem przewodnim będzie Czwarta Rewolucja Przemysłowa oraz związane z nią możliwości i wyzwania. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością polskich, jak i zagranicznych ekspertów, wśród których nie zabraknie również przedstawicieli Top of Digital Europe, niezależnej organizacji analityczno-badawczej, zajmującej się regionem państw Morza Bałtyckiego.
czytaj więcej
1...26272829303132...44

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top