Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Ekologiczne zarządzanie odpadami w miejscu pracy
Wdrożenie środków zarządzania odpadami ma kluczowe znaczenie dla firm jako zarówno element dobrych praktyk CSR, jak i dla utrzymania czystości w miejscu pracy. Odpowiednie zarządzanie oznacza niższe koszty dla firmy oraz maksymalizację przestrzeni roboczej, a także brak szkód dla środowiska.
czytaj więcej
Porady dotyczące planowania i aranżacji wydajnych miejsc pracy
Odpowiednie wyposażenie miejsca pracy w elementy takie jak meble czy oświetlenie ma istotny wpływ na produktywność pracowników.
czytaj więcej
Dobry, lepszy, Lefthand
Firma LeftHand to znany producent profesjonalnych programów księgowych na Linuxa i Windowsa dla firm, biur rachunkowych i organizacji pozarządowych.
czytaj więcej
Pozycjonowanie stron jaki wybrać system?
System, który pozwala na szybsze działanie, a także podpowiada dodatkowe frazy kluczowe, jeśli tylko sobie tego życzymy.
czytaj więcej
Mini poradnik seo do pobrania
Wskazówki dotyczące samodzielnego pozycjonowania stron i umacniania marki firmy. System pozycjonowania.
czytaj więcej
Dołącz do praktycznego biznesu bezpłatnie do końca lipca
Wakacje to doskonały czas na rekrutowanie nowych osób, dlatego tylko teraz nowi Partnerzy Biznesowi mogą rejestrować się u nas na dowolny status bez konieczności zakupu Startera!
czytaj więcej
Jak menedżer może motywować pracowników?
Menedżerowie zachodzą w głowę, jak poprawić skuteczność swoich pracowników. Cały czas poszukują nowych rozwiązań. Względy finansowe i możliwości awansu już nie wystarczają, bo pracownik oczekuje dziś od pracy czegoś więcej: przyjaznej atmosfery i poczucia, że robi coś ważnego.
czytaj więcej
2016-07-07, 13:05
flypr
Dlaczego audyt nie musi być złem koniecznym?
Audyt to jedno z wielu narzędzi wspierających kontrolę przedsiębiorstwa pod kątem jego potencjału technicznego i produkcyjnego, stosowanych procedur czy potrzeb. Piotr Bera, Prezes Zarządu firmy AFT Sp. z o.o. podpowiada, dlaczego warto go przeprowadzać i jakie korzyści się z nim wiążą.
czytaj więcej
Darmowy poradnik dla przedsiębiorców - Firma bezpieczna w Internecie już do pobrania
- Gdybym był przestępcą internetowym, zaatakowałbym raczej 100 małych firm niż jedną dużą, ponieważ to właśnie małe firmy są bardzo łatwym celem - mówi Brian Andersen, ekspert Fortinet. Chcemy powiedzieć małym firmom, że nie muszą być tym łatwym celem. Dlatego powstał nasz poradnik o cyberbezpieczeństwie - do pobrania pod adresem: http://bf.akademiadi.pl. Dedykujemy go przedsiębiorcom i menedżerom korzystającym z dobrodziejstw Internetu, ale wiele przydatnych informacji znajdzie w nim każdy użytkownik sieci.
czytaj więcej
Przepisywanie treści z pliku audio
Chcesz napisać książkę, albo ebooka?
czytaj więcej
1...29303132333435...47

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top