Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Kalendarz LOG Systems zmienia styl i jakość pracy.
Kalendarz to podstawowe narzędzie pracy w przedsiębiorstwie. Pomaga dobrze zapla-nować dzień, przypomina nam o ważnych sprawach. Firma LOG Systems stworzyła bar-dzo zaawansowane oprogramowanie, które posiada o wiele więcej funkcji niż aplikacje dostępne na rynku. Czym się wyróżnia?
czytaj więcej
Skilltrade – portal umiejętności wychodzi z fazy beta i zaczyna rozwój zagraniczny
Skilltrade to portal umiejętności skupiający prawie 300 tys. użytkowników. Łączy ludzi z pasją, którzy chcą spotykać nowe osoby z okolicy, spędzać aktywnie czas oraz rozwijać, sprzedać lub zdobyć umiejętności.
czytaj więcej
Teksty eksperckie w promocji firmy
Nie chodzi w nich bynajmniej o pisanie tekstów promocyjnych, takich jak „kupuj u nas” „u nas najtaniej”, albo znane wszystkim „super obniżka”. To już nie działa! Teksty eksperckie, to wspieranie rozwoju, nie tylko samej osoby, która dany artykuł napisała, podpisując go swoim imieniem i nazwiskiem.
czytaj więcej
2016-05-24, 12:22
InsERT
Programy Insertu gotowe do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego
• Zgodnie z nowelizacją ordynacji podatkowej od 1 lipca br. przedsiębiorcy prowadzący księgi podatkowe przy użyciu programów komputerowych będą zobowiązani, na żądanie organu podatkowego, do przekazywania ksiąg oraz dowodów księgowych w postaci elektronicznej o ustalonej strukturze – w tzw. Jednolitym Pliku Kontrolnym.
• Wprowadzenie JPK wymaga dostosowania programów komputerowych wspierających podatników w wypełnianiu obowiązków fiskalnych.
czytaj więcej
Polska – perspektywiczny rynek dla grupy hotelowej Vienna House
Austriacka sieć hotelowa, która zarządza w Polsce 5 obiektami, planuje dalszą ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Z tego powodu grupa dołączyła do grona partnerów Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – jednej z najważniejszych konferencji inwestycji hotelowych.
czytaj więcej
Strategia marketingowa – Jakich narzędzi warto użyć?
Strategia marketingowa wiąże się z kompleksowym określeniem celów oraz działań, jakie mamy zamiar zrealizować, aby pozyskać klienta. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, które wpływają na nasz biznes oraz zachowania docelowego klienta. Jak do tego podejść?
czytaj więcej
Sposoby na promocję firmy w Internecie
Każda firma chce mieć własną stronę www, najlepiej bardzo nowoczesną i dostosowaną do urządzeń mobilnych. Obecnie znacznie więcej użytkowników Internetu przegląda sieć na tabletach i smartfonach.
czytaj więcej
Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2016: Co to jest coaching? Poznaj 5 zasad profesjonalnego coachingu.
W dniach 16-22.05.16 w wielu miastach Polski odbywać się będę wydarzenia w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2016. Organizatorem corocznego wydarzenia jest International Coach Federation (ICF), czyli największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Celem międzynarodowej akcji jest poinformowanie opinii publicznej o wartościach wynikających z pracy z profesjonalnym coachem m.in. w obszarze biznesu, ale także rozwoju osobistego i zawodowego. Poniższy artykuł przybliża, co to jest coaching i jakie powszechnie funkcjonują mity na temat coachingu oraz wskazuje 5 zasad, po których można poznać profesjonalny coaching.
czytaj więcej
Rozmowy biznesowe w obcym kręgu kulturowym
Prowadzenie biznesu za granicą jest znacznie trudniejsze niż całkowita koncentracja na rynku krajowym, szczególnie, jeśli chcemy działać w innym od naszego kręgu kulturowym. Negocjacje handlowe z przedstawicielami odległej kultury wymagają starannego przygotowania.
czytaj więcej
Gdzie wystawiać faktury z dowolnego miejsca na Ziemi?
Chcesz wystawić fakturę a jesteś poza firmą? Potrzebujesz sprawdzić stan rozliczeń i historię transakcji z kontrahentami? Takie możliwości daje serwis do fakturowania online.
czytaj więcej
1...31323334353637...47

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top