Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Jak skutecznie przeszkolić pracowników?
Sukcesy firmy są zasługą ludzi, którzy ją tworzą, włączając w to wszystkich pracowników. Wydawać się to może oczywiste, ale choć wiedza, umiejętności oraz motywacja są siłą napędową każdego przedsiębiorstwa, wiele firm wciąż zaniedbuje temat szkoleń pracowniczych.
czytaj więcej
2015-11-30, 12:43
Novem
Pierwsze w Polsce partnerstwo - z myślą o polskim e-handlu!
Spółka Entado, w której Novem jest inwestorem, nawiązała partnerstwo z firmą Emarsys B2C Marketing Cloud. Co to znaczy dla polskiego e-handlu? Entado udostępniając doskonałe narzędzie Marketing Automation, Customer Intelligence i Omnichannel Marketing, zapewni polską obsługę, wdrożenie oraz wsparcie strategiczne i kreatywne.
czytaj więcej
Jak stworzyć biznes działający latami za 1 tys złotych lub mniej?
Biznesy, koszty, faktury rachunki. Czasem samochody dostawcze, czasem patenty i opłaty franczyzowe. Czynsze za wynajęte sklepy i magazyny. Tak kojarzymy biznes w tradycyjnej formie.
czytaj więcej
Przetargi w październiku pod znakiem śmieci
W październiku 2015 roku liczba ogłaszanych w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań przetargowych wzrosła w relacji miesięcznej dość znacząco, i to pomimo spadku w segmencie budowlano remontowym. W ciągu miesiąca bardzo mocno wzrosła liczba ogłoszeń przetargowych na dostawy usług, głównie związanych z gospodarką odpadami – wynika z raportu opracowanego przez serwis eGospodarka.pl. Zaczyna też być widoczny efekt „końca roku”, czyli typowe dla ostatniego kwartału zakupy komputerów i sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
czytaj więcej
PGS z pomysłem wprowadzenia kilku progów podatkowych dla sieci handlowych
Jedna z największych grup detalicznych w kraju z obrotami ponad 3 mld zł - Polska Grupa Supermarketów (PGS), sieć skupiająca polskie sklepy Top Market, Delica, Minuta8 uważa, że w miejsce jednego progu (2%), rząd powinien wprowadzić skalę progresywną zależną od wysokości obrotu podmiotów gospodarczych (a nie obiektów handlowych).
czytaj więcej
Biznes, trendy, przyszłość
Polacy osiągają sukcesy w biznesie i są gotowi na technologiczny skok w przyszłość, taki wniosek nasuwa się po zakończeniu cyklu śniadań biznesowych Biznes Trendy, w których udział wzięło ponad pół tysiąca przedsiębiorców z Gdyni, Rzeszowa, Katowic, Wrocławia i Poznania.
czytaj więcej
Korzyści z wymiany waluty przez serwisy internetowe
W czasach globalizacji działalności oraz rozliczeń międzynarodowych, często korzystamy z płatności w obcych walutach. Czy można kupować je taniej? Czy da się zarobić na kupnie i sprzedaży waluty? Jak zwiększyć skuteczność swoich działań? Czy „frankowicze”, mają szanse na tańsze zakupy Franków?
czytaj więcej
Nowe twarze w VI Hotels & Resorts
Do zespołu VI Hotels & Resorts dołączyli nowi managerowie. Rafał Gucia oraz Maciej Łobejko objęli stanowiska menedżerów operacyjnych w angelo Hotel Katowice oraz andel's Hotel Łódź, zaś Beata Ziółko - Sales Manager Leisure Poland.
czytaj więcej
Artnews podwaja przychody za 3 kwartały
Artnews S.A., działająca na ryku sztuki spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, której obecna działalność koncentruje się na rynku amerykańskim zwiększyła przychody w okresie 3 kwartałów br. do 25,3 mln PLN. Stanowi to wzrost o 99,7% w porównaniu do tego samego okresu w roku 2014 i jest w głównej mierze wynikiem efektu konsolidacji spółki Artnews Ltd w USA (która się rozpoczęła w maju 2014 r.), silnego wzrostu przychodów z serwisów cyfrowych i osłabienia kursu złotego w stosunku do dolara amerykańskiego, głównej waluty przychodów uzyskiwanych przez Artnews.
czytaj więcej
MarketingNawigator - nowy projekt dla przedsiębiorców, chcących promować swoją firmę w sieci
Naszym priorytetowym celem jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju działań e-marketingowych w ich firmach. Marketing Nawigator to kolejny krok w realizacji tego celu.
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top