Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Sieć Kolportera poszerzyła się o kolejne punkty
Drugi kwartał 2016 roku był bardzo owocny dla sieci Kolportera. W tym czasie firma uruchomiła aż trzydzieści siedem nowych punktów handlowych, w tym trzydzieści saloników prasowych i siedem salonów Top-Press. Pięć nowych punktów Top-Press zostało wyposażonych w strefę bistro Top Presso.
czytaj więcej
Rozwiązania dla firm w zakresie utylizacji odpadów
Wydajne i proste w użyciu rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów przydadzą się w każdej firmie. Ze względu na rodzaj działalności dostępne są różne rozwiązania. Poniżej zaprezentowano niektóre z nich.
czytaj więcej
Czy nadchodzi BREXITgeddon? Czego możemy spodziewać się 23 czerwca?
Wielkimi krokami zbliża się referendum dotyczące pozostania lub wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Z każdym kolejnym dniem można obserwować obawy uczestników rynków finansowych, które skutkują odpływem kapitału z krajów rozwijających się i podążaniem w kierunku walut „safe heaven”.
czytaj więcej
2016-06-14, 11:42
flypr
Top of Digital Europe promuje potencjał polskiego rynku cyfrowego na kongresie Impact 16’
W dniach 15-16 czerwca bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym ICE odbędzie się pierwszy międzynarodowy kongres Impact 16’. Spotkanie stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w obszarze nowej gospodarki, a jego tematem przewodnim będzie Czwarta Rewolucja Przemysłowa oraz związane z nią możliwości i wyzwania. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością polskich, jak i zagranicznych ekspertów, wśród których nie zabraknie również przedstawicieli Top of Digital Europe, niezależnej organizacji analityczno-badawczej, zajmującej się regionem państw Morza Bałtyckiego.
czytaj więcej
Jak radzić sobie z trudnymi klientami?
Jedno jest pewne – trudny klient to ten, którego nie lubi nikt, kto w jakikolwiek sposób zajmuje się obsługą klienta. Czy istnieje jednak jakaś jedna, uniwersalna definicja trudnego klienta? I czy dla dwóch różnych sprzedawców ten sam klient zawsze będzie równie trudny?
czytaj więcej
2016-06-03, 13:43
InsERT
InsERT Liderem Polskiej Gospodarności
Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT, został wyróżniony Złotym Laurem w kategorii Innowator 2016 w konkursie Liderzy Polskiej Gospodarności. Gala wieńcząca konkurs odbyła się 31 maja w Domu Dochodowym w Warszawie.
czytaj więcej
Kalendarz LOG Systems zmienia styl i jakość pracy.
Kalendarz to podstawowe narzędzie pracy w przedsiębiorstwie. Pomaga dobrze zapla-nować dzień, przypomina nam o ważnych sprawach. Firma LOG Systems stworzyła bar-dzo zaawansowane oprogramowanie, które posiada o wiele więcej funkcji niż aplikacje dostępne na rynku. Czym się wyróżnia?
czytaj więcej
Skilltrade – portal umiejętności wychodzi z fazy beta i zaczyna rozwój zagraniczny
Skilltrade to portal umiejętności skupiający prawie 300 tys. użytkowników. Łączy ludzi z pasją, którzy chcą spotykać nowe osoby z okolicy, spędzać aktywnie czas oraz rozwijać, sprzedać lub zdobyć umiejętności.
czytaj więcej
Teksty eksperckie w promocji firmy
Nie chodzi w nich bynajmniej o pisanie tekstów promocyjnych, takich jak „kupuj u nas” „u nas najtaniej”, albo znane wszystkim „super obniżka”. To już nie działa! Teksty eksperckie, to wspieranie rozwoju, nie tylko samej osoby, która dany artykuł napisała, podpisując go swoim imieniem i nazwiskiem.
czytaj więcej
2016-05-24, 12:22
InsERT
Programy Insertu gotowe do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego
• Zgodnie z nowelizacją ordynacji podatkowej od 1 lipca br. przedsiębiorcy prowadzący księgi podatkowe przy użyciu programów komputerowych będą zobowiązani, na żądanie organu podatkowego, do przekazywania ksiąg oraz dowodów księgowych w postaci elektronicznej o ustalonej strukturze – w tzw. Jednolitym Pliku Kontrolnym.
• Wprowadzenie JPK wymaga dostosowania programów komputerowych wspierających podatników w wypełnianiu obowiązków fiskalnych.
czytaj więcej
1...32333435363738...49

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top