Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


2016-09-20, 10:44
Wake App
Darmowy e-book SEO Content Marketing
SeoStation, narzędzie służące do monitorowania efektów pozycjonowania, wydało e-booka „SEO Content Marketing”. Wspomnianą publikację można pobrać bezpłatnie.
czytaj więcej
Nowe wersje programów LeftHand
Korzystasz z oprogramowania LeftHand? A może dopiero szukasz najlepszego programu dla siebie? W obu przypadkach ta informacja bez wątpienia Cię zainteresuje.
czytaj więcej
Nais – Innowacyjny system do motywowania i nagradzania pracowników
W ostatnich latach rynek rozwiązań benefitowych w Polsce zyskał liczne grono odbiorców. Firmy coraz częściej zamiast podwyżek dają swoim pracownikom pakiety oryginalnych korzyści. Nowoczesne metody motywowania oferuje przedsiębiorcom program Nais.
czytaj więcej
2016-09-08, 11:02
flypr
Wyjątkowa realizacja firmy AFT w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido” w Zabrzu
Odprowadzanie ścieków sanitarnych z poziomu -320 metrów to problem, z jakim przyszło się zmierzyć Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido” z Zabrza. W jego rozwiązaniu pomogła poznańska firma AFT, która dostarczyła pompy i armaturę, dzięki którym nieczystości są wypompowywane do kanalizacji.
czytaj więcej
2016-08-17, 13:40
flypr
AFT Sp. z o.o. z potrójnym wyróżnieniem Instytutu Europejskiego Biznesu
Firma AFT Sp. z o.o. po raz kolejny potwierdziła swoją wartość rynkową. Spółka została właśnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business) w jubileuszowej, X edycji Konkursu Gepard Biznesu 2015, w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.
czytaj więcej
Wymiana danych pomiędzy biurem rachunkowym a klientami
Zawsze chcemy aby działania powtarzalne zajmowały nam jak najmniej czasu. Tak samo jest w sytuacji gdy biuro rachunkowe współpracuje ze swoimi klientami.
czytaj więcej
2016-08-11, 14:02
InsERT
Operator pierwszego w Polsce LEGO® Store wybrał Subiekta Sprint
Operator otwartego w sierpniu 2016 r. w warszawskiej Galerii Mokotów, pierwszego w Polsce LEGO® Store
z unikalną ofertą, niedostępną w żadnym innym sklepie, powierzył obsługę szybkiej sprzedaży systemowi Subiekt Sprint firmy InsERT. Program współpracuje z Subiektem GT, który zarządza całym procesem sprzedaży.
czytaj więcej
Program partnerski - czy to się opłaca?
Program partnerski, nazywany też programem afiliacyjnym to system współpracy dla osób posiadających witryny internetowe oraz firm chcących sprzedawać swoje produkty i usługi w sieci.
czytaj więcej
Jak kupić dobry program księgowy nie angażując jednorazowo pełnych środków?
Każda firm chce pracować na najwyższej jakości programach księgowych, handlowych i kadrowo-płacowych. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jakość kosztuje i tego typu programy nie są tanie. Czy to oznacza, że są przeznaczone tylko dla wybranych klientów? Oczywiście, że nie.
czytaj więcej
Szkolenie - i wszystko jasne jak Słońce
Dlaczego warto brać udział w szkoleniach? Jakie korzyści płyną dla pracownika, a co może zyskać firma? Walorów wszelkiego rodzaju kursów doszkalających jest wiele. Wiedzą o nich również użytkownicy programów firmy LeftHand.
czytaj więcej
1...34353637383940...53

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top