Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Jak przeprowadzić strategiczne zmiany w firmie?
Kiedy zarząd firmy wyznacza nowe kierunki działania lub dokonuje innych zmian o znaczeniu strategicznym, autorom nowych rozwiązań zazwyczaj towarzyszy duży optymizm. Ale czy podzielą go również menedżerowie i pracownicy niższych szczebli? To już nie jest pewne, a zależy przede wszystkim od sposobu, w jaki zmiany zostaną przeprowadzone.
czytaj więcej
Emerytura 2019? Ale dla kogo i na jakich warunkach?
W bibliotece każdego zainteresowanego, zwłaszcza osób zbliżających się do emerytury ale także pracodawców, mających spory wkład w zakończone sukcesem staranie się pracownika o świadczenie emerytalne, powinna znaleźć się publikacja porządkująca aktualnie obowiązujące przepisy, wyjaśniająca zasady przechodzenia na emeryturę według dzisiejszego prawa. Taka książka to „Emerytury 2019. Kto i z czego może skorzystać.”, która ukazała się nakładem Grupy tematycznej 2 (Personel).
czytaj więcej
SaldeoSMART umożliwia prowadzenie e-akt pracowniczych
BrainSHARE IT, producent platformy SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, poszerzył swoją ofertę o możliwość prowadzenia akt pracowniczych w formie elektronicznej. Zmiana podyktowana jest ustawą obowiązującą od 1 stycznia 2019 roku, która pozwala firmom na digitalizację dokumentów kadrowych.
czytaj więcej
Pytania o plan finansowy 2019 dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych
Prawidłowo przygotowany plan finansowy jednostki, wzmacnia jej sprawność jej funkcjonowania. W książce, poza prezentacją jak duże znaczenie ma planowanie dla właściwej realizacji zadań publicznych, przedstawiamy metodologię budowy rocznego planu działalności − planu finansowego. Przedstawiamy przy tym zasady obowiązujące przy jego konstrukcji w różnych formach organizacyjnoprawnych podmiotów tworzących sektor finansów publicznych.
czytaj więcej
Najwyższa precyzja, maksymalna prostota
Wśród narzędzi stosowanych w profesjonalnych laboratoriach fotometrycznych nie powinno zabraknąć najnowszego luksomierza L-200 białostockiej marki Sonopan.
czytaj więcej
2019-01-25, 11:43
Odkupimy
Stoki magazynowe sprzedaż - jak pozbyć się zbędnych towarów
Stoki magazynowe sprzedaż to oferta firmy odkupimy.com, która zajmuje się skupem zalegających towarów ze sklepów, hurtowni, zakładów produkcyjnych i magazynów. Możemy zająć się także towarem, który pozostał po likwidacji sklepu lub firmy, co znacząco ułatwi cały proces byłemu przedsiębiorcy.
czytaj więcej
Zapory drogowe staną się popularniejsze w Polsce?
HySecurity amerykańskim oddziałem Nice
We wtorek (22.01.2019 r.) doszło do nieprzyjemnego incydentu przed Pałacem Prezydenckim
w Warszawie. Nieuprawnionemu wjazdowi na teren obiektu, w którym urzęduje Prezydent RP, zapobiegła zapora bezpieczeństwa. Czy w związku z coraz częściej powtarzającymi się w ostatnim czasie przypadkami zagrożenia bezpieczeństwa osób publicznych w Polsce, tego typu zapory staną się popularniejsze? Grupa Nice, dzięki akwizycji amerykańskiego potentata w kwestii bezpieczeństwa – spółki HySecurity, posiada w swoim portfolio produkty odpowiednio zabezpieczające obiekty użyteczności publicznej.
czytaj więcej
Saloniki Kolportera bez spadków sprzedaży prasy
Wbrew powszechnej tendencji rynkowej saloniki Kolportera nie zanotowały w 2018 r. spadku sprzedaży prasy. W porównaniu do 2017 r. średnia roczna sprzedaż gazet, czasopism i kolekcji wydawniczych w przeliczeniu na jeden punkt sieci Kolportera wzrosła o ok. 1 procent.
czytaj więcej
Jak zadbać o etykę w firmie?
Zdecydowana większość prezesów, menedżerów, a także szeregowych pracowników dba o to, by w swoich działaniach przestrzegać prawa, a przynajmniej nie naruszać go w sposób ewidentny. Tyle, że etyka to coś więcej – oznacza przestrzeganie wyższych standardów niż wymagane przepisami minimum.
czytaj więcej
Dokumentacja ochrony danych – wzory dokumentów niezbędne w pracy IOD. Cz. 1 CD
Ponad 30 edytowalnych, zgodnych z RODO i polskim ustawodawstwem wzorów dokumentów. Ułatwią Ci one wypełnianie obowiązków, które nakłada RODO. Od zgód, poprzez umowę powierzenia, aż po upoważnienia.
czytaj więcej
123456789...545556

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top