Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Rusza cykl spotkań dla biznesu Dynamics Business Forum
W marcu ruszyła rejestracja na bezpłatny cykl spotkań biznesowych - Dynamics Business Forum on tour. W tym roku odbędzie się w 11 polskich miastach, a do udziału zaproszeni są przedstawiciele firm z różnych branż.
czytaj więcej
Obowiązki związane z tworzeniem PPK w zasięgu wzroku! Zamów plakat „Pracownicze plany kapitałowe. Obowiązki podmiotów zatrudniających”
Zatrudniasz pracowników lub zleceniobiorców? Niemal na pewno nie ominą Cię obowiązki związane z tworzeniem pracowniczych planów kapitałowych. Poznaj terminarz utworzenia PPK, sprawdź swoje obowiązki i uniknij dotkliwych kar za niewłaściwą realizację obowiązków ustawowych!
czytaj więcej
Białe Niedźwiedzie ruszają w Polskę
Dwie białostockie marki gastronomiczne, rozpoznawalne i cenione w kraju, łączą siły. Koku Sushi dysponuje sprawdzonym modelem franczyzowym, Mobilny Barista zaś wszechstronną wiedzą o polskim rynku kawy. W wyniku fuzji powstanie franczyzowa sieć kawiarni – the White Bear Coffee.
czytaj więcej
Worki proste z folii LDPE o grubości 0,03-0,04 mm
Uniwersalne worki proste z folii LDPE o grubości 0,03-0,04 mm w naszej ofercie posiadają szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów przed zabrudzeniami, uszkodzeniami, a także innymi czynnikami zewnętrznymi podczas przechowywania i transportu. Dostarczamy je w różnych formatach do wyboru. Zapewniamy wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie!
czytaj więcej
Zmiany w zarządzie XBS Logistics
W zarządzie firmy XBS Logistics S.A zaszły zmiany. Nowym prezesem został Jacek Kołodziejczyk – wcześniej dyrektor zarządzający, natomiast dotychczasowy prezes objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.
czytaj więcej
Księgarnia TaniaKsiazka.pl zdobyła Laur Opineo
Księgarnia TaniaKsiazka.pl zajęła trzecie miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl w kategorii "Książki". To kolejne, ważne wyróżnienie, które trafia do białostockiej firmy prowadzonej przez pasjonatów czytania.
czytaj więcej
Usuwanie danych osobowych w sieci indywidualnych i firmowych
Czyścimy internet zaprasza do zapoznania się z nową polityką internetową, dzięki której możliwe jest usuwanie danych osobowych w sieci. O jaką politykę chodzi? Oczywiście o RODO!
czytaj więcej
Robert Lewandowski dokonuje rozważnej inwestycji – postawił na apartamenty ApartPark
Rozsądek i przemyślane działanie to tylko jedne z cech, które określają czołowego piłkarza Bundesligi i kapitana reprezentacji Polski. Niedawno dokonał inwestycji w apartamenty zlokalizowane w niezwykle malowniczym punkcie na mapie polskiego wybrzeża – Świnoujściu.
czytaj więcej
Benefity: pożądane przez pracowników, skuteczne w rękach pracodawców
Na dzisiejszym rynku pracownika pracodawcy stosują wiele benefitów, aby zadbać o osoby, które zatrudniają. Ubezpieczenia zdrowotne są jedną z najbardziej oczekiwanych form świadczeń pozapłacowych. Ale oczekiwania pracowników rosną, zaś pracodawcy - chcąc konkurować na rynku pracy – poszukują coraz ciekawszych rozwiązań. INTER proponuje pierwsze na rynku ubezpieczenie zdrowotne połączone z pomocą prawną – INTER Doktor Lex.
czytaj więcej
IAI S.A. i Grupa Domodi łączą siły
W styczniu tego roku IAI S.A. i Grupa Domodi zakończyły pracę nad wspólną integracją, która umożliwia użytkownikom usługi IdoSell Shop na proste i darmowe wystawianie ofert sklepów w serwisach Domodi. Integracja ta jest wstępem do dalszej współpracy, która jest wynikiem dynamicznych planów rozwojowych obu partnerów.
czytaj więcej
123456789...596061

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top