Znajdź informacje

Budownictwo


2016-06-16, 15:05
flypr
Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą
Każdy, kto choć raz wyjechał na dłuższy urlop wie, że przed wyruszeniem w podróż trzeba odpowiednio zadbać o domowe instalacje. W praktyce oznacza to zwykle całkowite odłączenie prądu i wody czy też poproszenie członków rodziny lub zaufanego sąsiada o kontrolowanie pracy wybranych systemów. Firma Wolf, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziła do swojej oferty zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem grzewczym przy pomocy telefonu lub laptopa.
czytaj więcej
2016-06-11, 19:50
flypr
Gruntowne przygotowania do malowania
Czas na odświeżenie mieszkania lub zmianę jego stylistyki? A więc pędzle w dłoń i malujemy. Za nim jednak przystąpimy do nakładania farby, należy odpowiednio przygotować podłoże. Akrylowanie, czy gruntowanie to etapy, których nie można pominąć na drodze do gładkich ścian o jednolitym kolorze. Tomasz Mazurkiewicz, Specjalista Produku firmy Den Braven, wyjaśnia, jakie prace należy wykonać, by uzyskać perfekcyjną powierzchnię do malowania.
czytaj więcej
2016-06-11, 18:52
flypr
Bloczki silikatowe do budowy ścian konstrukcyjnych
Wytrzymałość całego obiektu budowlanego, w dużym stopniu uzależniona jest od jakości ścian konstrukcyjnych. Wykorzystanie do ich wzniesienia trwałych bloczków SILIKAT NP18,(które dodatkowo znacząco wpływają na redukcję kosztów energii potrzebnej na ogrzewanie i wentylację inwestycji),pozwala na budowanie nawet wielokondygnacyjnych budynków.
czytaj więcej
Apartament na Powiślu - Progetti Architektura
Klimat nowoczesnej elegancji tworzą jasne barwy: biele, szarości i drewniana podłoga.
czytaj więcej
Oryginalna aranżacja wnętrza w Rembertowie od Progetti Architrektura
Nowoczesne meble oraz designerskie dodatki idealnie współgrają z klimatem wnętrza zaprojektowanego przez warszawską pracownię Progetti Architektura.
czytaj więcej
2016-06-01, 20:30
flypr
Malowanie w mgnieniu oka – Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven
Innowacyjna technologia dopasowania z farbą, natychmiastowa gotowość do malowania i maksy-malne skrócenie czasu oczekiwania na utwardzenie akrylowanych powierzchni to właściwości, jakie dotąd były praktycznie niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu dostępnych na rynku prepara-tów. Nową erę w dziedzinie akrylowania i uszczelniania otwiera Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, który pomoże w błyskawicznym tempie ukończyć prace malarskie.
czytaj więcej
2016-06-01, 09:48
Metrohouse
Dzieci zmieniają podejście rodziców przy wyborze mieszkania
Młodzi rodzice to jedna z najważniejszych grup zakupowych na rynku mieszkaniowym. Sieć agencji Metrohouse przeprowadziła ankietę wśród rodzin z dziećmi, które w najbliższym czasie decydują się na zakup mieszkania. Zarówno dla deweloperów, jak i pośredników jest to jedna z najważniejszych grup klientów.
czytaj więcej
2016-05-31, 20:28
Agencja Publicum PR
Co zrobić, aby nie puszczać pieniędzy z dymem?
Budowa własnego, wymarzonego domu to proces wieloetapowy i żmudny. Należy przy tym zadbać o szereg detali, które mogą mieć realny wpływ na komfort jego późniejszego użytkowania. Co ciekawe, dla większości właścicieli nowo powstających domów, jedną z najprzyjemniejszych chwil jest ta, w której dochodzi do rozruchu kotła centralnego ogrzewania. To moment dość symboliczny, bo uruchomiony system zaczyna ogrzewać nasz dom. A ciepło, jak wiadomo kojarzy się nam z przytulnością, bezpieczeństwem, rodzinną atmosferą.
czytaj więcej
2016-05-31, 14:33
flypr
Ekspert podpowiada: na co zwrócić uwagę wybierając urządzenie do wentylacji mechanicznej
Wydajny system wentylacyjny powinien zapewnić odpowiednią wymianę powietrza w pomieszczeniu. Do tego musi on gwarantować bezawaryjną pracę, oczyszczać powietrze z kurzu i pyłków, a także być energooszczędny i cechować się cichą pracą. Czy pogodzenie wszystkich tych wymagań jest możliwe? Ekspert firmy Wolf-Technika Grzewcza wyjaśnia, że kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej centrali rekuperacyjnej.
czytaj więcej
2016-05-31, 13:55
flypr
System okienny Ovlo firmy Dobroplast – okna na szóstkę
Nowoczesne okna to nie tylko rama i szyba zapewniające dopływ naturalnego światła i świeżego powietrza do wnętrza domu. To również sposób na zmniejszenie strat ciepła i poprawę akustyki pomieszczeń, a wszystko zamknięte w estetyczną oprawę o wysokim komforcie użytkowania. W kanon ten doskonale wpisuje się system okienny Ovlo firmy Dobroplast, który łączy nowoczesne technologie z atrakcyjnym wyglądem.
czytaj więcej
1...26272829303132...69

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top