Znajdź informacje

Budownictwo


Oryginalna aranżacja wnętrza w Rembertowie od Progetti Architrektura
Nowoczesne meble oraz designerskie dodatki idealnie współgrają z klimatem wnętrza zaprojektowanego przez warszawską pracownię Progetti Architektura.
czytaj więcej
2016-06-01, 20:30
flypr
Malowanie w mgnieniu oka – Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven
Innowacyjna technologia dopasowania z farbą, natychmiastowa gotowość do malowania i maksy-malne skrócenie czasu oczekiwania na utwardzenie akrylowanych powierzchni to właściwości, jakie dotąd były praktycznie niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu dostępnych na rynku prepara-tów. Nową erę w dziedzinie akrylowania i uszczelniania otwiera Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, który pomoże w błyskawicznym tempie ukończyć prace malarskie.
czytaj więcej
2016-06-01, 09:48
Metrohouse
Dzieci zmieniają podejście rodziców przy wyborze mieszkania
Młodzi rodzice to jedna z najważniejszych grup zakupowych na rynku mieszkaniowym. Sieć agencji Metrohouse przeprowadziła ankietę wśród rodzin z dziećmi, które w najbliższym czasie decydują się na zakup mieszkania. Zarówno dla deweloperów, jak i pośredników jest to jedna z najważniejszych grup klientów.
czytaj więcej
2016-05-31, 20:28
Agencja Publicum PR
Co zrobić, aby nie puszczać pieniędzy z dymem?
Budowa własnego, wymarzonego domu to proces wieloetapowy i żmudny. Należy przy tym zadbać o szereg detali, które mogą mieć realny wpływ na komfort jego późniejszego użytkowania. Co ciekawe, dla większości właścicieli nowo powstających domów, jedną z najprzyjemniejszych chwil jest ta, w której dochodzi do rozruchu kotła centralnego ogrzewania. To moment dość symboliczny, bo uruchomiony system zaczyna ogrzewać nasz dom. A ciepło, jak wiadomo kojarzy się nam z przytulnością, bezpieczeństwem, rodzinną atmosferą.
czytaj więcej
2016-05-31, 14:33
flypr
Ekspert podpowiada: na co zwrócić uwagę wybierając urządzenie do wentylacji mechanicznej
Wydajny system wentylacyjny powinien zapewnić odpowiednią wymianę powietrza w pomieszczeniu. Do tego musi on gwarantować bezawaryjną pracę, oczyszczać powietrze z kurzu i pyłków, a także być energooszczędny i cechować się cichą pracą. Czy pogodzenie wszystkich tych wymagań jest możliwe? Ekspert firmy Wolf-Technika Grzewcza wyjaśnia, że kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej centrali rekuperacyjnej.
czytaj więcej
2016-05-31, 13:55
flypr
System okienny Ovlo firmy Dobroplast – okna na szóstkę
Nowoczesne okna to nie tylko rama i szyba zapewniające dopływ naturalnego światła i świeżego powietrza do wnętrza domu. To również sposób na zmniejszenie strat ciepła i poprawę akustyki pomieszczeń, a wszystko zamknięte w estetyczną oprawę o wysokim komforcie użytkowania. W kanon ten doskonale wpisuje się system okienny Ovlo firmy Dobroplast, który łączy nowoczesne technologie z atrakcyjnym wyglądem.
czytaj więcej
2016-05-30, 11:08
flypr
Mamut Glue w nowej szacie – super silny klej firmy Den Braven
Innowacyjny klej firmy Den Braven o niezwykle mocnym wiązaniu umożliwiającym mocowanie nawet bardzo ciężkich elementów już od kilku sezonów zdobywa zaufanie majsterkowiczów i budowlańców. Od niedawana ten super silny klej dostępny jest w nowym opakowaniu. Mimo zmiany wizerunkowej, jego wyjątkowe właściwości pozostają niezmienne, bo Mamut Glue jest tylko jeden!
czytaj więcej
2016-05-27, 14:09
flypr
Dynamiczne wzornictwo i neutralna kolorystyka – seria osprzętu elektrycznego AS
Umiejętne połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa z estetyką wykonania oraz eleganckim wzornictwem to niezawodny przepis na najwyższej klasy osprzęt elektryczny. Zasadę tę doskonale zna firma Ospel, czego potwierdzeniem jest seria produktów o nazwie AS. Znana i lubiana kolekcja poszerzona została właśnie o dwa nowe, metaliczne kolory, które dołączyły do klasycznej bieli oraz ecru.
czytaj więcej
2016-05-27, 12:55
flypr
Bezpieczeństwo i dobra widoczność – Super Color Fluorescent firmy Den Braven
Ile to razy zastanawialiście się jak oznaczyć wystający stopień, o który potykacie się za każdym razem czy mało widoczny słupek tuż przy bramie wjazdowej. Miejsc wymagających mocnego zaakcentowania w domu i na posesji nie brakuje. Tylko jak to zrobić, aby oznakowanie było trwałe i nie szpeciło aranżacji wnętrza czy ogrodu? Z pomocą przychodzi spray Super Color Fluorescent firmy Den Braven w 3 kolorach z efektem odblasku.
czytaj więcej
2016-05-27, 08:00
ABW Superbruk
ABW Superbruk dostarcza materiały na podlaskie ekspresówki
Firma ABW Superbruk z Hryniewicz dostarcza wyroby betonowe do budowy ostatniego już odcinak drogi ekspresowej S8, od granicy województwa podlaskiego do obwodnicy Zambrowa. Kontrakt na dostawę materiałów wart jest blisko 900 tysięcy złotych.
czytaj więcej
1...26272829303132...69

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top