Znajdź informacje

Budownictwo


2016-05-30, 11:08
flypr
Mamut Glue w nowej szacie – super silny klej firmy Den Braven
Innowacyjny klej firmy Den Braven o niezwykle mocnym wiązaniu umożliwiającym mocowanie nawet bardzo ciężkich elementów już od kilku sezonów zdobywa zaufanie majsterkowiczów i budowlańców. Od niedawana ten super silny klej dostępny jest w nowym opakowaniu. Mimo zmiany wizerunkowej, jego wyjątkowe właściwości pozostają niezmienne, bo Mamut Glue jest tylko jeden!
czytaj więcej
2016-05-27, 14:09
flypr
Dynamiczne wzornictwo i neutralna kolorystyka – seria osprzętu elektrycznego AS
Umiejętne połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa z estetyką wykonania oraz eleganckim wzornictwem to niezawodny przepis na najwyższej klasy osprzęt elektryczny. Zasadę tę doskonale zna firma Ospel, czego potwierdzeniem jest seria produktów o nazwie AS. Znana i lubiana kolekcja poszerzona została właśnie o dwa nowe, metaliczne kolory, które dołączyły do klasycznej bieli oraz ecru.
czytaj więcej
2016-05-27, 12:55
flypr
Bezpieczeństwo i dobra widoczność – Super Color Fluorescent firmy Den Braven
Ile to razy zastanawialiście się jak oznaczyć wystający stopień, o który potykacie się za każdym razem czy mało widoczny słupek tuż przy bramie wjazdowej. Miejsc wymagających mocnego zaakcentowania w domu i na posesji nie brakuje. Tylko jak to zrobić, aby oznakowanie było trwałe i nie szpeciło aranżacji wnętrza czy ogrodu? Z pomocą przychodzi spray Super Color Fluorescent firmy Den Braven w 3 kolorach z efektem odblasku.
czytaj więcej
2016-05-27, 08:00
ABW Superbruk
ABW Superbruk dostarcza materiały na podlaskie ekspresówki
Firma ABW Superbruk z Hryniewicz dostarcza wyroby betonowe do budowy ostatniego już odcinak drogi ekspresowej S8, od granicy województwa podlaskiego do obwodnicy Zambrowa. Kontrakt na dostawę materiałów wart jest blisko 900 tysięcy złotych.
czytaj więcej
2016-05-22, 17:46
flypr
Jak zbudować wytrzymałe i trwałe ściany fundamentowe
Odporne na działanie wilgoci i mrozu ściany fundamentowe gwarantują nie tylko trwałośći bezpieczeństwo całej konstrukcji, ale również to, że znajdujące się nad nimi pomieszczenia zapewnią odpowiedni komfort ich użytkownikom. Podpiwniczone obiekty budowlane zyskują również dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać w celach użytkowych. Z czego więc zbudować ściany fundamentowe, by były trwałe i nośne wyjaśnia Joanna Nowaczyk, Doradca Techniczny Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
2016-05-22, 17:19
flypr
Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom – designerskie połączenie
Łazienka to specyficzne miejsce domu, którego aranżacja stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Jej wystrój powinien odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie zachowywać wysoką funkcjonalność pomieszczenia. Efekt ten osiągnąć można wybierając użytkowe elementy wyposażenia, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym designem. Interesującą propozycją do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu jest najnowsza bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom marki Invena.
czytaj więcej
2016-05-22, 16:55
flypr
Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™ pozwala zwiedzającym muzea skupić się na eksponatach
Gdy muzeum chce zapewnić, by na wystawach błyszczały dzieła sztuki, a nie szyby ochraniających je gablot, coraz częściej wybiera dwustronnie powlekane, antyrefleksyjne szkło Guardian Clarity™. Clarity zapewnia witrynom wystawowym efekt niemal niewidocznego szkła. Pozwala to zwiedzającym na oglądanie przedmiotów bez żadnych zakłóceń, a jednocześnie zapewnia niezbędną ochronę i bezpieczeństwo często bezcennym, unikatowym eksponatom.
czytaj więcej
2016-05-19, 15:08
flypr
Tubolit Split i DuoSplit firmy Armacell – bezproblemowa instalacja klimatyzacji
Coraz powszechniejsze wykorzystywanie urządzeń klimatyzacyjnych sprawia, że montaż zarówno ich, jak i całych systemów instalacyjnych, wymaga innowacyjnych rozwiązań. Preizolowane rury łączące zewnętrzne i wewnętrzne jednostki to nie tylko pewność i łatwość wykonania połączeń, ale także wysoki poziom szczelności.
czytaj więcej
2016-05-18, 14:18
flypr
Ciepło na medal – nowy kondensacyjny kocioł gazowy FGB firmy Wolf
Wysoka sprawność, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjny design, a do tego możliwość sterowania za pomocą smartphonu – takie możliwości oferuje użytkownikom nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy FGB. Atuty nowego produktu firmy Wolf doceniają nie tylko inwestorzy, ale również eksperci. Urządzenie zdobyło Złoty Medal MTP Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016.
czytaj więcej
2016-05-18, 12:59
flypr
Nowa oferta urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych firmy Wolf
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oraz najnowszym trendom firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. wprowadziła zmiany w ofercie urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych. Wśród nowości znalazł się m.in. nagrodzony Złotym Medalem MTP Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016 kondensacyjny kocioł gazowy FGB, zdecentralizowany rekuperator ścienny CWL-D czy pompa ciepłej wody SWP. Wraz z wprowadzeniem na rynek kolejnych urządzeń firma Wolf udostępniła też swoim klientom nowy cennik produktów.
czytaj więcej
1...27282930313233...69

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top