Znajdź informacje

Budownictwo


Wodociągi kupują słonia
Po co Wodociągom Kieleckim słoń? Odpowiedź jest prosta - do udrażniania i czyszczenia kanalizacji sanitarnej. "Słoń", czyli specjalistyczny pojazd z zabudową FFG Elephant Vacu, zostanie kupiony z pomocą funduszy unijnych. Właśnie podpisano umowę z dostawcą.
czytaj więcej
Rozwiń skrzydła wyobraźni i wygraj wyjazd do Szanghaju!
ROCKWOOL Polska właśnie zainaugurował czwartą edycję konkursu „Zmień wizję w projekt”. Tegoroczna odsłona odbywa się pod hasłem „Wyobraźnia bez granic”. Konkurs, jak co roku, kierowany jest do architektów i projektantów, których zadaniem jest kreatywne podejście do projektowania z wykorzystaniem paneli elewacyjnych ROCKPANEL i systemu ociepleń ECOROCK FF.
czytaj więcej
Inpro zakończyło budowę inwestycji Czwarty Żagiel
Inpro, trójmiejski deweloper, zakończył realizację budynku miesiąc przed planowanym terminem. Jest to najszybciej wybudowana inwestycja w 25-letniej historii Inpro. Inwestycję ukończono w ciągu 19 miesięcy. Przekazywanie mieszkań rozpocznie się w pierwszej połowie grudnia 2014 r. Sprzedanych zostało już ponad 70% mieszkań.
czytaj więcej
76% Polaków woli gotowe projekty domów
Najchętniej decydują się na nie mieszkańcy województwa lubuskiego i lubelskiego, gdzie niemal 80% inwestorów wybiera gotowe projekty domu. Najbardziej popularny metraż domów to od 100 do 150 metrów preferowany przez około 40% budujących. 
czytaj więcej
Jak zabezpieczyć basen przed zimą?
Jesień to właściwy moment, by przygotować swój basen do zimy. Podpowiadamy, o czym należy pamiętać, by już za kilka miesięcy bez większego wysiłku móc powrócić do korzystania z uroków prywatnych akwenów.
czytaj więcej
Nowość. Graficzne informacje na temat podłóg Chapel Parket
Nowość w Chapel Parket Polska - do strony internetowej firmy dodane zostały piktogramy prezentujące wszystkie najważniejsze cechy dębowych podłóg z jej oferty. Grafiki obrazują informacje dostępne dotychczas w formie pisemnej. Wbrew pozorom, rozwiązania tego typu nie są powszechnie stosowane przez firmy z branży. Elementy graficzne dot. podłóg Chapel Parket były zawarte tylko w materiałach adresowanych do projektantów i architektów.
czytaj więcej
Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po dziesięciu miesiącach 2014 roku
Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2014 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 36 umów. W ciągu dziesięciu miesięcy br. Grupa podpisała 359 umów przedwstępnych netto czyli o ponad 13% więcej niż rok wcześniej.
czytaj więcej
Drabina przegubowa, czyli mnóstwo korzyści z połamanej drabiny
Drabina przegubowa to bardzo prosty w założeniu wynalazek, który niesie cały worek korzyści. Sedno tkwi w jej solidnym wykonaniu, tak aby„połamana” w przegubach drabina była równie mocna i stabilna jak drabina jednolita.
czytaj więcej
Wykładziny TecSOM, oferowane w Polsce przez Coniveo, podbijają azjatycki rynek
TecSOM, francuski producent wykładzin dywanowych wznawia produkcję i podpisuje duży kontrakt z chińskim dystrybutorem Kaili Carpet. Umowa umożliwi francuskiej firmie wejście na rynek azjatycki i zwiększenie poziomu dystrybucji. Korzyści odczują również polscy klienci, ponieważ zyskają dostęp do jeszcze bogatszej oferty płytek dywanowych. W Polsce wykładziny TecSOM zarówno w rolce, jak i płytce od kilkunastu lat są dystrybuowane przez firmę Coniveo.
czytaj więcej
Nowe oblicze Politechniki Gdańskiej dzięki Inpro
Inpro SA dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej.
czytaj więcej
1...49505152535455...69

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top