Znajdź informacje

Budownictwo


Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po dziesięciu miesiącach 2014 roku
Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2014 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 36 umów. W ciągu dziesięciu miesięcy br. Grupa podpisała 359 umów przedwstępnych netto czyli o ponad 13% więcej niż rok wcześniej.
czytaj więcej
Drabina przegubowa, czyli mnóstwo korzyści z połamanej drabiny
Drabina przegubowa to bardzo prosty w założeniu wynalazek, który niesie cały worek korzyści. Sedno tkwi w jej solidnym wykonaniu, tak aby„połamana” w przegubach drabina była równie mocna i stabilna jak drabina jednolita.
czytaj więcej
Wykładziny TecSOM, oferowane w Polsce przez Coniveo, podbijają azjatycki rynek
TecSOM, francuski producent wykładzin dywanowych wznawia produkcję i podpisuje duży kontrakt z chińskim dystrybutorem Kaili Carpet. Umowa umożliwi francuskiej firmie wejście na rynek azjatycki i zwiększenie poziomu dystrybucji. Korzyści odczują również polscy klienci, ponieważ zyskają dostęp do jeszcze bogatszej oferty płytek dywanowych. W Polsce wykładziny TecSOM zarówno w rolce, jak i płytce od kilkunastu lat są dystrybuowane przez firmę Coniveo.
czytaj więcej
Nowe oblicze Politechniki Gdańskiej dzięki Inpro
Inpro SA dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej.
czytaj więcej
SPEKTRUM Tower zyskuje nowego, prestiżowego najemcę - Dom Maklerski NAVIGATOR S.A.
SPEKTRUM Tower, znajdujące się w warszawskim CBD, sfinalizowało kolejną umowę najmu. Dom Maklerski NAVIGATOR S.A. - wiodący doradca finansowy dla przedsiębiorstw - wynajmie około
czytaj więcej
Wyniki sprzedaży Grupy Inpro w III kwartale 2014 r.
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 107 umów osiągając tym samym wynik analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do września br. Grupa odnotowała 24% wzrost podpisując 323 umowy netto.
czytaj więcej
STRABAG Real Estate buduje obiekt biurowo-handlowy w centrum Warszawy
Wartość inwestycji o powierzchni brutto 28.000 mkw. wynosi ok. 75 mln euro
czytaj więcej
Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach
Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014. Jej stoisko było jednym z największych, a zainteresowanie ofertą ogromne. Sukces cieszy tym bardziej, że właśnie na targach firma obchodziła swoje 25-lecie.
czytaj więcej
Poznań City Center nominowane do Prime Property Prize
Poznań City Center ma szansę na otrzymanie prestiżowej nagrody Prime Property Prize w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej”. Prime Property Prize to prestiżowy konkurs organizowany przez branżowy portal PropertyNews.pl, którego celem jest wyłonienie projektów realizowanych w ostatnim roku i mających największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych.
czytaj więcej
Dalekowschodnia harmonia, czyli urządzamy ogród w stylu orientalnym
Prostota połączona z bogactwem form, natura harmonijnie uporządkowana i geometria  przeplatająca się ze swobodnym układem, to cechy charakterystyczne dla dalekowschodniej filozofii. Elementy te z wielką pieczołowitością oddawane są również w sztuce ogrodowej, która wymaga wiedzy, precyzji i nakładu pracy. Ekspert firmy Polbruk podpowiada, jak w łatwy sposób stworzyć europejską wersję ogrodu inspirowanego dalekowschodnim klimatem.
czytaj więcej
1...51525354555657...71

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top