Znajdź informacje

Budownictwo


Duże zainteresowanie podłogami Chapel Parket podczas Open Day w Katowicach
- Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, cały dzień wypełniony był bardzo ciekawymi rozmowami z architektami - tak Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska podsumowuje Open Day z marką Chapel Parket. Wydarzenie miało miejsce 3 lipca w Katowicach.
czytaj więcej
Białołęka już nie tylko zielona
Trwa intensywna rozbudowa Białołęki, która w ciągu dekady podwoiła liczbę mieszkańców. W dzielnicy powstaje teraz prawdziwa tkanka miejska, a nie tylko mieszkania
czytaj więcej
Inpro w Polskim Związku Firm Deweloperskich
Inpro SA zostało przyjęte do grona ponad 100 członków PZFD. Związek skupia blisko 40% wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku nieruchomości.
czytaj więcej
Redd dopełnił listę najemców w Parku Logistycznym Kraków II
Dystrybutor drukarek, materiałów eksploatacyjnych i papieru wynajął nieco ponad 1000 mkw. w należącym do BIK S.A. parku logistycznym Kraków II. Obiekt magazynowy został w całości skomercjalizowany.
czytaj więcej
Auto Partner przejął 14,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej
MLP Group, wiodący deweloper obiektów magazynowych w Polsce, oddał do użytkowania firmie Auto Partner 14,7 tys. mkw. powierzchni w parku MLP Bieruń. Importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych przeznaczy je na nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne.
czytaj więcej
Grupa Inpro odnotowała ponad 40% wzrost sprzedaży mieszkań w I połowie 2014 r.
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 216 umów czyli o ponad 40% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 158 mieszkań.
czytaj więcej
100 proc. sprzedanych apartamentów w Kwartale Kamienic
Spółka Inpro, jeden z największych trójmiejskich deweloperów, sprzedała wszystkie apartamenty w ramach luksusowej inwestycji Kwartał Kamienic w centrum Głównego Miasta Gdańsk. W sprzedaży pozostało już tylko 5 lokali użytkowych.
czytaj więcej
Open Day z marką Chapel Parket - 3 lipca w Katowicach
Salon sprzedaży firmy Parkett Service organizuje Open Day z marką dębowych podłóg Chapel Parket. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 lipca w katowickiej Galerii Handlowej NOWY ROŹDZIEŃ. Zapraszamy już od godz. 10:00.
czytaj więcej
Przecena stołecznych domów
Segmenty stanowią niewielki odsetek oferty deweloperów i nie będzie ich raczej więcej, pomimo że chętnych przybywa  
czytaj więcej
Park logistyczny MLP Wrocław ruszy w przyszłym roku
MLP Group, wiodący deweloper powierzchni komercyjnych w Polsce planuje rozpocząć budowę nowego, siódmego już parku logistycznego w naszym kraju o docelowej powierzchni magazynowej około 63 tys. mkw. Prowadzone są zaawansowane negocjacje z potencjalnymi najemcami.
czytaj więcej
1...56575859606162...73

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top