Znajdź informacje

Budownictwo


Pomimo wakacji udane wyniki sprzedaży mieszkań
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży osiągnięte w lipcu 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż, rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto, na poziomie 40 umów czyli o 14% więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do lipca br. Grupa podpisała 232 umowy przedwstępne brutto. Grupa Inpro w lipcu br. podpisała 40 umów przedwstępnych brutto i tym samym osiągnęła sprzedaż wyższą o 14% niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku, w którym podpisała 35 umów brutto. Spółka Inpro SA zanotowała w lipcu br. o 20% lepszy wynik w stosunku do lipca 2012 roku, podpisując 35 umów przedwstępnych na sprzedaż brutto. Narastająco od stycznia do lipca 2013 roku Grupa Inpro podpisała łącznie 232 umowy, w tym spółka Inpro 206 umów przedwstępnych brutto. Wyniki sprzedaży Grupy po siedmiu miesiącach br. były niższe o 1%, a Inpro S.A. wyższe o 6% r/r. Grupa Inpro nadal odnotowuje duże ilości przekazań, narastająco po siedmiu miesiącach Grupa przekazała klientom 262 lokale wobec 124 rok wcześniej (wzrost o 111% r/r).
czytaj więcej
Złote Godło dla najwyższej jakości Systemu KAN-therm
Spółka KAN z Kleosina koło Białegostoku otrzymała tytuł laureata oraz Złote Godło QI 2013 w prestiżowym programie.
czytaj więcej
Kolor elewacji powie prawdę o właścicielu
Dom może powiedzieć nam wiele o jego właścicielu – gustach, charakterze oraz podejściu do życia. Podobnie jak w przypadku ludzi, pierwszej oceny dokonujemy na podstawie wyglądu zewnętrznego. Elewacja, to poza dachem element budynku, na który najczęściej zwracamy uwagę. Zadbajmy więc o to, aby kolor ścian był miły dla oka, a przy tym współgrał z otoczeniem.
czytaj więcej
Sprytny i inteligentny – nowy, bezprzewodowy system automatyki podłogowej KAN-therm Smart
Ogrzewanie płaszczyznowe,  jak każde ogrzewanie, wymaga odpowiedniego sterowania. Bezprzewodowy system automatyki podłogowej KAN-therm Smart to rozwiązanie nowej generacji, sprawiające, że działanie i obsługa układu ogrzewania jest skuteczna, efektywna energetycznie i przyjazna dla użytkownika.
czytaj więcej
Brama Pomorza: nowi najemcy w strefie Food Court
Efez, Broaster Chicken oraz Choice to pierwsi z operatorów gastronomicznych, którzy pojawią się w strefie Food Court w galerii handlowej Brama Pomorza. Rank Progress SA inwestor centrum handlowego powstającego w Pawłówku w gminie Chojnice, jest w trakcie podpisywania ostatnich umów z najemcami.
czytaj więcej
Nowości systemu KAN-therm
Nowoczesny multisystem instalacyjny KAN-therm , składający się z szerokiej gamy rozwiązań w zakresie wewnętrznych instalacji rurowych, nieustannie się rozwija i udoskonala, czego przejawem są nowe konstrukcje i rozszerzenia asortymentu. Prezentowane niżej rozwiązania charakteryzują się wysokimi walorami eksploatacyjnymi a także umożliwiają skrócenie czasu montażu instalacji.
czytaj więcej
Rank Progress SA nabył nieruchomość w Kołobrzegu
Rank Progress podpisał przedwstępną umowę zakupu gruntu na terenie gminy Kołobrzeg za 21,8 mln zł. Inwestor zamierza zrealizować tam centrum handlowo-usługowe.
czytaj więcej
Zamieszkaj na Osiedlu Alpha na gotowym
Budowa Osiedla Alpha w warszawskich Skoroszach dobiegła końca. Mieszkania, które są jeszcze dostępne w tej inwestycji można teraz kupić z wykończeniem pod klucz w cenie i od razu się wprowadzić.
czytaj więcej
Poznań przyciąga biznes
Poznań należy do najszybciej rozwijających się polskich aglomeracji, szczególnie duży wzrost notuje rynek powierzchni handlowych.
czytaj więcej
Ruszyła budowa Pogodnego Centrum w Oleśnicy
Na terenie inwestycji Rank Progress SA w Oleśnicy rozpoczęły się prace budowlane. Centrum ma zostać otwarte w pierwszym kwartale przyszłego roku.
czytaj więcej
123...717273747576777879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top