Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2017-10-17, 12:45
Eurofirany
Jakich firanek nie trzeba prasować?
Zadbane okno to wizytówka każdego mieszkania. Nieodłącznym elementem takiego okna jest piękna i pachnąca firanka. Pranie firan nie należy do ulubionych zajęć większości kobiet. Czy wiesz, że istnieje wiele materiałów, których nie trzeba prasować?
czytaj więcej
Przygotuj się do sezonu grzewczego ze Zbigniewem Urbańskim
Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy. A razem z nim typowe problemy związane z ogrzewaniem: za ciepło, za zimno, zbyt wysokie rachunki. Można temu jednak łatwo zaradzić. Wystarczy zamontować na grzejnikach nowoczesne siłowniki do zaworów grzejnikowych i sterować nimi bezprzewodowo. Zobacz, jak zrobił to Zbigniew Urbański. Sprawdź, czego potrzebujesz, by w nowym sezonie grzewczym zarządzać ogrzewaniem łatwiej, szybciej i wydajniej.
czytaj więcej
2017-10-09, 20:50
Topmozaiki
Zamówienia publiczne. Baseny w górach
Kika słów na temat zamówień publicznych związanych z budową budową basenów i infrastruktury towarzyszącej. Na końcu artykułu zapraszamy do zapoznania z aktualnymi ogłoszeniami dotyczącymi budowy basenu w Wiśle i w Zakopanem.
czytaj więcej
2017-10-09, 20:22
Topmozaiki
Mozaika antypoślizgowa. Normy DIN 51097 DIN 51130
Często spotykam się z problemem dotyczącym wymagań dla mozaiki szklanej zastosowanej na posadzkę. W projekty dotyczące inwestycji publicznych wpisane są wymagania dotyczące antypoślizgowości według współczynnika R mierzonego normą DIN 51130 natomiast większość producentów mozaiki szklanej uważa, że najważniejszym parametrem jest antypoślizgowość określona według normy DIN 51097. W artykule postaram się wyjaśnić na czym polega różnica między tymi normami i dlaczego powinno się stosować oba parametry w zależności od miejsca przeznaczenia ale nie powinno się ich stosować zamiennie.
czytaj więcej
2017-10-05, 08:03
Eurofirany
Jutro Światowy Dzień Uśmiechu! Zacznij Dzień od Uśmiechu!
Nie dość, że jutro piątek, piąteczek, piątunio, to w dodatku takie Uśmiechnięte Święto! Dlaczego warto świętować Światowy Dzień Uśmiechu? Najprościej można odpowiedzieć: Bo warto!
czytaj więcej
2017-10-04, 08:30
Eurofirany
Katalog niezwykłych inspiracji
Już jest! Nowy katalog wnętrzarskiej firmy Eurofirany jest już dostępny online. Na 84 stronach styliści marki zgromadzili barwną kompozycję aranżacji, które jesienią oraz zimą zainspirują w urządzaniu jadalni, salonu i sypialni. Odmień mieszkanie modnymi tkaninami i akcesoriami!
czytaj więcej
2017-09-22, 13:14
flypr
Czym się kierować przy wyborze stolika kawowego?
Mały lub duży, drewniany lub z tworzywa sztucznego, klasyczny lub nowoczesny – wybór stolika kawowego, choć z pozoru jest kwestią prostą, może sprawić nie lada problem. Przed podjęciem decyzji zakupowej, warto gruntownie się zastanowić, który mebel będzie pasował zarówno do stylistyki pomieszczenia, jak i naszych potrzeb oraz przyzwyczajeń. Czym zatem kierować się przy wyborze stolika kawowego, by spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje? Wskazówek udziela ekspert firmy Rosanero.
czytaj więcej
Drukowane dekoracje modnym trendem w urządzaniu wnętrz – nowości w sklepie Decorami.pl
We wrześniu sklep internetowy Decorami.pl wprowadził do swojej oferty nowe produkty: wielkoformatowe fototapety, tapety na drzwi, obrazy malowane ręcznie, obrazy na szkle akrylowym, plakaty na metalu, mapy na korku oraz parawany. Nowy asortyment wzbogacił wybór drukowanych dekoracji wnętrz, wśród których można było do tej pory znaleźć około 2500 wzorów fototapet, ponad 2000 obrazów drukowanych na płótnie, lampy z drukowanymi abażurami oraz szyte na wymiar tekstylia – zasłony, firany, obrusy i poszewki na poduszki Oferowane przez Decorami.pl produkty są drukowane na najlepszej jakości materiałach z użyciem najnowocześniejszych urządzeń i bezpiecznych tuszów pozwalających na ich stosowanie nawet w pokoju dziecięcym czy kuchni.
czytaj więcej
Jaka wykładzina w nowoczesnym mieszkaniu?
Czy w nowocześnie urządzonym mieszkaniu jest jeszcze miejsce na wykładzinę? Zdecydowanie tak! Jeśli chcemy czuć miękkość i ciepło pod stopami, wykładzina dywanowa będzie bardzo dobrym wyborem. Jeśli we wnętrzu chcemy wywołać wrażenie chłodnej elegancji, doskonale sprawdzą się wykładziny winylowe.
czytaj więcej
Wycieczka marzeń z Rest Lords - fotele masujące
Miałeś okazję przetestować fotel z masażem u znajomych lub na targach? Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zakupem? Nadszedł idealny moment na podjęcie ostatecznej decyzji. Rusza Loteria "Mauritius z Rest Lords"
czytaj więcej
1...10111213141516...40

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top