Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


Rolety rzymskie i inne do kuchni – jak przyozdobić okna?
Dekoracja okna to przede wszystkim komfort, ale i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i gwarancja dyskrecji we własnym domu.
czytaj więcej
Powrót mebli projektu Janusza Różańskiego
Meble, które można było spotkać w polskich domach czasów PRL powracają, odnosząc sukces także w Niemczech. Drugie życie mebli z z lat 50. i 60. XX wieku to zasługa studia Politura, które promuje polskie wzornictwo w Berlinie.
czytaj więcej
Zakupy w IKEA zrobisz przez internet
Już w najbliższych miesiącach polska witryna szwedzkiego producenta mebli umożliwi dokonanie zakupów online - dowiadujemy się z oświadczenia Anny Pawlak-Kuliga, prezes sieci IKEA w Polsce.
czytaj więcej
2016-08-11, 10:33
flypr
„Piękno detalu” – nowa kampania promocyjna marki Ospel
Firma Ospel, wiodący polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego, rozpoczęła kampanię wideo online promującą 7 nowych wariantów kolorystycznych ramek z kolekcji KARO. Akcja „Piękno detalu” ruszyła 8 sierpnia.
czytaj więcej
2016-08-09, 21:16
flypr
Nowość! Nowoczesne i z charakterem – płyty tarasowe Maxima Molto i Maxima Slim firmy Libet
Taras to tak zwany „salon pod chmurką” – reprezentacyjna część ogrodu, w której przyjmujemy gości i relaksujemy się w ciepłe dni. Miejsce to powinno być perfekcyjnie zaaranżowane - musiwspółgrać zarówno z wnętrzem domu, bryłą budynku, jak równieżz jego otoczeniem. Funkcjonalny, elegancki, a przy tym harmonijnie wpisujący się w nowoczesne kompozycje przestrzeni, taras może powstać w oparciu o płyty tarasowe Maxima Molto oraz Maxima Slim, nowości z linii Libet Impressio.
czytaj więcej
2016-08-09, 20:48
flypr
Uniwersalna bateria zlewozmywakowa w czterech odsłonach – Corso firmy Invena
Bateria kuchenna w kształcie litery U to rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością. Doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Jeśli dodamy do tego możliwość doboru koloru korpusu, tak jak w przypadku baterii Corso firmy Invena, otrzymamy produkt, który sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.
czytaj więcej
2016-08-09, 13:21
flypr
Kolekcja DEGAS marki Nowodvorski Lighting – jakość i elegancja
Lampy z kolekcji DEGAS marki Nowodworski Lighting to ciekawa alternatywa dla popularnych kinkietów. Ta nowoczesna wersja oświetlenia ściennego w subtelny sposób doda wnętrzu klasy i wyrafinowanego stylu.
czytaj więcej
2016-08-02, 15:10
flypr
Naturalność na czasie – nowa kolekcja płyt Na.me
Na.me to najnowsze płyty w bogatej ofercie Libet Ceramic. Stanowią znakomite połączenie wyglądu naturalnego kamienia z wyjątkowymi parametrami gresów porcelanowych EVO_2/ETM. A ich różnorodne kolory, faktury i formaty zapewniają niemal nieograniczone możliwości kreatywnego aranżowania przestrzeni.
czytaj więcej
2016-08-01, 14:47
flypr
Drewniane czy plastikowe, jakie okna wybrać?
Przymierzając się do zakupu okien, wielu z nas staje z pewnością przed dylematem jaki materiał wybrać – drewniane czy plastikowe? I zapewne tyle ile osób, tyle i opinii, zwłaszcza, że oba rodzaje od lat mają swoich zagorzałych zwolenników. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, warto poznać specyficzne cechy, które charakteryzują oba rozwiązania. Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast wyjaśnia podstawowe różnice i podpowiada na co zwrócić uwagę, żeby podjąć świadomą decyzję zakupową.
czytaj więcej
2016-08-01, 11:26
flypr
Czas na remont, czyli kiedy warto wymienić osprzęt elektryczny
Wakacje to czas, kiedy wiele osób decyduje się na gruntowny remont lub choćby delikatne odświeżenie wnętrz w swoim domu. Taka letnia metamorfoza mieszkania zwykle obejmuje malowanie ścian, czasem wymianę podłogi i zakup nowych mebli czy dodatków. Aby końcowy efekt był rzeczywiście jak najbardziej spektakularny, do listy prac warto jednak dopisać jeszcze jedną pozycję: wymianę osprzętu elektrycznego. Dlaczego jest to istotna kwestia, wyjaśnia ekspert firmy Ospel.
czytaj więcej
1...15161718192021...32

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top