Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2016-08-26, 15:03
flypr
Kolekcja CROSS marki Nowodvorski Lighting
Lampy CROSS to idealne uzupełnienie nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Prosty, elegancki design współgra z aranżacją zarówno przestrzeni biurowej, jak i domowej.
czytaj więcej
Podłoga drewniana – lakierowana czy olejowana?
Lakier czy olej? Każdy, kto zdecydował się na montaż podłogi drewnianej, musi zadać sobie podobne pytanie. Odpowiedź będzie uzależniona przede wszystkim od własnych upodobań, ale nie tylko. Warto wiedzieć, czym różnią się od siebie obydwa rodzaje wykończenia powierzchni.
czytaj więcej
2016-08-19, 14:42
flypr
Kolekcja FLOWERS marki Nowodvorski Lighting – funkcjonalność i estetyka
Kolekcja lamp FLOWERS została przygotowana z myślą o najmłodszych. Dwa atrakcyjne kolory idealnie uzupełnią aranżację pokoju dziecięcego i wprowadzą do niego niezbędne oświetlenie.
czytaj więcej
2016-08-17, 13:04
flypr
Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze
Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.
czytaj więcej
Rolety rzymskie i inne do kuchni – jak przyozdobić okna?
Dekoracja okna to przede wszystkim komfort, ale i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i gwarancja dyskrecji we własnym domu.
czytaj więcej
Powrót mebli projektu Janusza Różańskiego
Meble, które można było spotkać w polskich domach czasów PRL powracają, odnosząc sukces także w Niemczech. Drugie życie mebli z z lat 50. i 60. XX wieku to zasługa studia Politura, które promuje polskie wzornictwo w Berlinie.
czytaj więcej
Zakupy w IKEA zrobisz przez internet
Już w najbliższych miesiącach polska witryna szwedzkiego producenta mebli umożliwi dokonanie zakupów online - dowiadujemy się z oświadczenia Anny Pawlak-Kuliga, prezes sieci IKEA w Polsce.
czytaj więcej
2016-08-11, 10:33
flypr
„Piękno detalu” – nowa kampania promocyjna marki Ospel
Firma Ospel, wiodący polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego, rozpoczęła kampanię wideo online promującą 7 nowych wariantów kolorystycznych ramek z kolekcji KARO. Akcja „Piękno detalu” ruszyła 8 sierpnia.
czytaj więcej
2016-08-09, 21:16
flypr
Nowość! Nowoczesne i z charakterem – płyty tarasowe Maxima Molto i Maxima Slim firmy Libet
Taras to tak zwany „salon pod chmurką” – reprezentacyjna część ogrodu, w której przyjmujemy gości i relaksujemy się w ciepłe dni. Miejsce to powinno być perfekcyjnie zaaranżowane - musiwspółgrać zarówno z wnętrzem domu, bryłą budynku, jak równieżz jego otoczeniem. Funkcjonalny, elegancki, a przy tym harmonijnie wpisujący się w nowoczesne kompozycje przestrzeni, taras może powstać w oparciu o płyty tarasowe Maxima Molto oraz Maxima Slim, nowości z linii Libet Impressio.
czytaj więcej
2016-08-09, 20:48
flypr
Uniwersalna bateria zlewozmywakowa w czterech odsłonach – Corso firmy Invena
Bateria kuchenna w kształcie litery U to rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością. Doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Jeśli dodamy do tego możliwość doboru koloru korpusu, tak jak w przypadku baterii Corso firmy Invena, otrzymamy produkt, który sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.
czytaj więcej
1...23242526272829...40

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top