Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2016-09-08, 11:52
flypr
Funkcjonalność czy design, czyli jak wybrać baterię zlewozmywakową
Kuchnia to przede wszystkim miejsce, które z racji swojego przeznaczenia powinno być funkcjonalne i praktyczne. Znajdujące się niej wyposażenie nie może więc być dobrane przypadkowo, a wszystkie elementy powinny stanowić spójną i przemyślaną koncepcję. Na co więc zwrócić uwagę wybierając baterię zlewozmywakową? Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena podpowiada co warto rozważyć, aby wybrany model dobrze spełnił swoje zadanie.
czytaj więcej
Różnice między protokołem Z-Wave ™ a Z-Wave Plus ™
Wiele obecnych na rynku elementów służących do budowy własnego inteligentnego domu działa w oparciu o protokół Z-Wave, który został wprowadzony już ponad 12 lat temu.
czytaj więcej
2016-08-30, 11:25
flypr
Grupa Windmöller umacnia swoją pozycję i inwestuje w kolejne zakłady produkcyjne
Windmöller-Gruppe, uznany producent podłóg oraz materiałów wyciszających, rośnie w siłę. Firma nie tylko przekroczyła szacowaną wysokość sprzedaży, ale też stale zwiększa produkcję i inwestuje w swoje zakłady.
czytaj więcej
2016-08-26, 15:03
flypr
Kolekcja CROSS marki Nowodvorski Lighting
Lampy CROSS to idealne uzupełnienie nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Prosty, elegancki design współgra z aranżacją zarówno przestrzeni biurowej, jak i domowej.
czytaj więcej
Podłoga drewniana – lakierowana czy olejowana?
Lakier czy olej? Każdy, kto zdecydował się na montaż podłogi drewnianej, musi zadać sobie podobne pytanie. Odpowiedź będzie uzależniona przede wszystkim od własnych upodobań, ale nie tylko. Warto wiedzieć, czym różnią się od siebie obydwa rodzaje wykończenia powierzchni.
czytaj więcej
2016-08-19, 14:42
flypr
Kolekcja FLOWERS marki Nowodvorski Lighting – funkcjonalność i estetyka
Kolekcja lamp FLOWERS została przygotowana z myślą o najmłodszych. Dwa atrakcyjne kolory idealnie uzupełnią aranżację pokoju dziecięcego i wprowadzą do niego niezbędne oświetlenie.
czytaj więcej
2016-08-17, 13:04
flypr
Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze
Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.
czytaj więcej
Rolety rzymskie i inne do kuchni – jak przyozdobić okna?
Dekoracja okna to przede wszystkim komfort, ale i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i gwarancja dyskrecji we własnym domu.
czytaj więcej
Powrót mebli projektu Janusza Różańskiego
Meble, które można było spotkać w polskich domach czasów PRL powracają, odnosząc sukces także w Niemczech. Drugie życie mebli z z lat 50. i 60. XX wieku to zasługa studia Politura, które promuje polskie wzornictwo w Berlinie.
czytaj więcej
Zakupy w IKEA zrobisz przez internet
Już w najbliższych miesiącach polska witryna szwedzkiego producenta mebli umożliwi dokonanie zakupów online - dowiadujemy się z oświadczenia Anny Pawlak-Kuliga, prezes sieci IKEA w Polsce.
czytaj więcej
1...23242526272829...40

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top