Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2016-07-14, 09:00
flypr
Wodospad w łazience – panel Mauritius Exe z hydromasażem i kaskadą firmy Invena
Z utęsknieniem czekamy na wakacyjny urlop, kiedy będziemy mogli rozkoszować się kąpielą na egzotycznej plaży lub relaksować się w hotelowym SPA. Jest jednak sposób, aby zapewnić sobie podobne doznania w zaciszu własnej łazienki przez cały rok. Nowy panel natryskowy z hydromasażem i kaskadą Mauritius Exe firmy Invena zmieni zwykły prysznic w odprężający zabieg.
czytaj więcej
Ambrozja 6 - nowość projektowa w MTM STYL
Rodzina projektów Ambrozja cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę domów parterowych o nowe wersje tego projektu. Ambrozja 6 jest projektem dla osób ceniących własną przestrzeń w domu, praktyczny układ funkcjonalny oraz doceniających zalety posiadania zadaszonego tarasu.
czytaj więcej
2016-07-11, 11:45
Inpro SA
Gotowe domy na osiedlu Golf Park jeszcze w tym roku
Spółka INPRO planuje ukończyć jeszcze w tym roku 12 domów na osiedlu Golf Park w Tuchomiu. W ramach inwestycji deweloper oferuje domy jednorodzinne oraz bliźniacze z ogrodem i garażem na strzeżonym osiedlu, otoczonym ciszą i przyrodą. Osiedle położone jest nad jeziorem Tuchomskim 6,6 km od granic Gdyni.
czytaj więcej
Steruj ogrzewaniem grzejnikowym bezprzewodowo z WiFi 8S lub ST-8S
Montaż systemu do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowym jest jednym z najprostszych sposobów na zracjonalizowanie zużycia energii w swoim domu. Pozwala uniknąć zarówno niedogrzania, jak i przegrzania pomieszczeń, a zatem zmniejszyć koszty ogrzewania i uzyskać wysoki poziom komfortu cieplnego. Bezprzewodowe siłowniki termoelektryczne typu STT-868 to specjalne urządzenia pozwalające na zarządzanie temperaturą grzejników w poszczególnych strefach grzewczych. Do ich precyzyjnego sterowania służą najnowsze urządzenia firmy TECH: WiFi 8S i ST-8S.
czytaj więcej
Podłoga z litego drewna – jak wybrać?
Drewno uchodzi za najlepszy, a także najbardziej prestiżowy rodzaj wykończenia podłogi. Nie ma się więc co dziwić, że deski drewniane (szczególnie z litego drewna) nie należą do najtańszych materiałów. Zresztą, w tym przypadku do cenowych okazji najlepiej podchodzić ostrożnie.
czytaj więcej
2016-06-29, 14:25
flypr
Stylowe połączenia w kolekcji EMY marki Nowodvorski
Nowoczesne aranżacje wnętrz łączą naturalne materiały w jedną, efektowną całość. Nowa kolekcja lamp EMY z oferty marki Nowodvorski Lighting to połączenie prostoty, subtelności i stylu. Materiał, drewno oraz stal tworzą oświetlenie idealnie komponujące się z minimalistycznym, dopracowanym w każdym szczególe pomieszczeniu.
czytaj więcej
2016-06-29, 13:34
flypr
Jak optymalnie dobrać baterię łazienkową?
Dostępna na rynku oferta armatury łazienkowej jest niezwykle różnorodna i bogata w zaskakujące formy i nowoczesneusprawnienia techniczne. Możliwości aranżacyjne wydają się niemal nieograniczone. Jak jednak nie zagubić się w gąszczu przeróżnych kształtów i funkcjonalności? Monika Wojdak,ekspert marki Invena podpowiada, co warto wziąć pod uwagę, aby bateria łazienkowa dobrze służyła nam przez długie lata.
czytaj więcej
2016-06-29, 09:56
flypr
ArmaComfort AB i ArmaComfort AB Alu od Armacell – redukcja szumu wody i wyjątkowa ochrona przed pożarem
ArmaComfort AB i ArmaComfort AB Alu firmyArmacell to wyjątkowe rozwiązania w zakresie ochrony przed hałasem dochodzącym z rur deszczowych oraz kanalizacyjnych. Innowacyjne produkty efektywnie zapobiegają kondensacji pary wodnej, a ponadto nie stanowią zagrożenia w przypadku pożaru i pozwalają na wszechstronne zastosowanie.
czytaj więcej
Efektowna murawa – bez wysiłku
Wiele osób czeka do weekendu, żeby użyć kosiarki i przystrzyc trawnik przed domem, w ogrodzie, na działce. Są też tacy, którzy bronią się przed tym, jak przed ogniem. To właśnie im dedykowane jest praktyczne i atrakcyjne rozwiązanie – sztuczna trawa, nie wymagająca koszenia i podlewania: MultiGrass.
czytaj więcej
2016-06-21, 11:03
flypr
Dobroplast z okuciami Winkhaus
Firma Dobroplast, mając na uwadze wieloletnie zadowolenie klientów, niezmiennie dba o najwyższą jakość oferowanych produktów i nieustannie udoskonala stosowane rozwiązania. Materiały wysokiej klasy, innowacyjne technologie okienne i wysoki komfort użytkowania to słowa, którymi opisać można asortyment firmy Dobroplast. Teraz znakiem rozpoznawczym okien Dobroplast staną się również cenione na rynku nowoczesne okucia marki Winkhaus.
czytaj więcej
1...26272829303132...41

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top