Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2016-06-11, 20:11
flypr
Bateria umywalkowa Merida Exe ^ - komfort i oszczędność w każdej łazience
Wybór baterii umywalkowej bardzo często pozostawiany jest kwestii przypadku. Tymczasem odpowiednio dobrany model z jednej strony może stanowić prawdziwą ozdobę łazienki, z drugiej natomiast – przyczynić się do zmniejszenia rachunków za wodę. Osobom poszukującym wysokiej klasy produktów, gwarantujących jednocześnie komfort użytkowania i oszczędność, z pewnością przypadnie do gustu bateria Merida Exe marki Invena.
czytaj więcej
2016-06-11, 19:20
flypr
Nowość! Mata wyciszająca wineo silentPREMIUM – cicha alternatywa dla kleju
Eleganckie i funkcjonalne panele winylowe stanowią jeden z oryginalniejszych pomysłów na zmianę wyglądu wnętrza. Wybierając produkt przeznaczony do klejenia do tej pory trzeba było jednak liczyć się z tym, że montaż podłogi zabierze sporo czasu. Sprawdzonym sposobem na przyspieszenie prac wykończeniowych jest wykorzystanie maty wyciszającej wineo silentPREMIUM ze specjalną warstwą samoprzylepną.
czytaj więcej
2016-06-03, 13:31
flypr
Izolacja wolna od bakterii - AF/Armaflex firmy Armacell
Instalacje klimatyzacyjne stosowane w obiektach użyteczności publicznej wymagają izolacji, która przede wszystkim zapobiegnie zjawisku kondensacji pary wodnej. Istotną kwestią jest także zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów w wilgotnym i ciepłym środowisku, jakie powstaje wokół rur i przewodów wentylacyjnych. Pomocna w tym względzie jest elastyczna izolacja AF/Armaflexz ochroną antybakteryjną firmy Armacell.
czytaj więcej
2016-06-01, 19:09
flypr
Praktyczny sposób na elegancką kuchnię – bateria zlewozmywakowa Kastos marki Invena
Nowocześnie urządzona kuchnia to miejsce zachwycające precyzyjnym połączeniem elegancji i funkcjonalności. Taki efekt końcowy można osiągnąć tylko wtedy, gdy żaden z elementów wyposażenia nie jest wybrany przypadkowo. Dla wszystkich tych, którym zależy na aranżacyjnej perfekcji, firma Invena stworzyła nową baterię zlewozmywakową Kastos. Jej smukła linia urzeknie każdego estetę, a wysoka użyteczność zaimponuje miłośnikom praktycznych rozwiązań.
czytaj więcej
Płytki dywanowe do domu i biura
Płytki dywanowe to ciekawa alternatywa dla wykładzin z rolki czy nawet dla dywanów. Jeśli poszukujemy powierzchni niebanalnej, a przy tym praktycznej, możliwe, że właśnie wykładzina w płytkach okaże się najlepszym rozwiązaniem.
czytaj więcej
Wakacyjna promocja na projekty domów MTM STYL
Wakacje kojarzą się z odpoczynkiem, urlopem i błogim spokojem. Jest to czas, w którym staramy się nie myśleć o bieżących problemach i sprawach do załatwienia "po wakacjach". Jest to również idealny moment na spokojne poszukiwania idealnego projektu domu.
czytaj więcej
2016-06-01, 14:14
flypr
Kolekcja MALWI– design idealny dla najmłodszych
Kolekcja MALWI to linia lamp o przyciągających uwagę kolorach, które ożywią wnętrze dziecięcego pokoju. Dzięki oryginalnemu kształtowi oświetlenie MALWI stworzy spójną całość zarówno ze stonowanymi wnętrzami, jak i z tymi, o nieco bardziej intensywnym wystroju.
czytaj więcej
Decyma 8 - dom parterowy z użytkowym poddaszem
W odpowiedzi na liczne zgłoszenia naszych klientów, powstała nowa wersja projektu Decyma. Najnowszy projekt z rodziny to Decyma 8. Jest to dom parterowy z użytkowym poddaszem o optymalnej powierzchni 183 m2. Jest to idealny projekt dla miłośników domów parterowych, którzy myślą o użytkowaniu poddasza w czasie przyszłym.
czytaj więcej
Jak uchronić się przed owadami w domu?
Lato tuż, tuż. A wraz z wyższą temperaturą i coraz większą ilością słońca, rozpoczyna się też sezon zintensyfikowanego ataku owadów. W ciągu dnia czekają na nas muszki, osy czy pszczoły, a w nocy komary. Są uciążliwe, a nierzadko – także niebezpieczne. Jak się przed nimi skutecznie ochronić? Oto kilka sprawdzonych sposobów.
czytaj więcej
Przygotuj swój basen do sezonu
Naturalne baseny Biodesignpools cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Akweny te, podobnie jak tradycyjne obiekty, muszą być jednak odpowiednio przygotowane do kolejnego sezonu kąpielowego. Tylko prawidłowo przeprowadzona konserwacja pozwoli nam bowiem na bezpieczne i komfortowe korzystanie z basenu. O czym zatem powinniśmy przy tym pamiętać?
czytaj więcej
1...36373839404142...50

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top