
Dom produkcyjny Timecode przygotował film wizerunkowy dla Gatty
Produkcja jest częścią kampanii promującej najnowszą klekcję ubrań marki Gatta, którą zaprojektowała znana modelka, prezenterka i stylistka Joanna Horodyńska.
Timecode przygotował film wizerunkowy, przedstawiający tło tej współpracy. Joanna Horodyńska, dla której był to debiut jako projektantki, opowiada o swoim podejściu do mody i o powodach, dla których zdecydowała się na kolejny krok w rozwijaniu modowej pasji. Odsłania kulisy swojej pracy, mówi o inspiracjach, dzieli się swoimi pomysłami na podejście do aranżowana strojów z kolekcji .
Reżyserem i operatorem filmu jest Michał Englert, autor zdjęć między innymi do filmów „33 sceny z życia“ czy „Wszystko co kocham“.
Michał Englert współpracował już kilkakrotnie z Timecode – przy reklamach dla BOŚ Banku oraz spotach promujących kolekcje wydawnicze Agory.
Spot pokazywany będzie na stronie internetowej Gatty, w salonach sprzedaży oraz w Internecie – m.in. na kanale YouTube przez cały okres sprzedaży kolekcji wiosna/lato 2010.
W kolekcji Joannahorodynskagatta Gatta przedstawia niezwykle praktyczne podejście do ubierania się, które jednak nie pozbawia ciekawości, oryginalności, modowego szyku każdego ze strojów.



































drukuj
.rtf