Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Szkolenia w Gdańsku
Gdańsk jest miastem, które oferuje ciekawe możliwości zawodowe. Jeśli więc tylko mamy odpowiednie kwalifikacje, prędzej czy później znajdziemy atrakcyjną pracę.
czytaj więcej
XXIX Konferencja Paliwa dla Energetyki – Mix Energetyczny
Efektem współpracy między Otawa Group - Grupą Doradczą a Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Górnictwa było przeprowadzenie badań oraz raport 'Zagrożenia i szanse przedsiębiorstw około górniczych. Diagnoza stanu.' Raport został zaprezentowaliśmy podczas tegorocznej Konferencji w Zakopanem*.
czytaj więcej
"Pamiętajcie o ogrodach" I Seminarium Ogrodowe PWSZ w Sulechowie – 16 października 2015 r.
Inicjatywa pracowników i studentów PWSZ w Sulechowie oraz mieszkańców Kalska na rzecz parku przypałacowego i Ogrodu Dydaktycznego.
czytaj więcej
„Einfach imkern” dr Gerharda Liebiga już wkrótce po polsku!
Gerhard Liebig to ceniony niemiecki naukowiec i pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem. Jego książka „Einfach Imkern: Leitfaden zum Bienen halten”, doskonałe vademecum wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pszczlarzy, cieszy się ogromną popularnością. Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że publikacja już wkrótce zostanie wydana w języku polskim.
czytaj więcej
„Nie dla szkoły, ale dla życia”
Uroczyste Gaudeamus Igitur zabrzmiało 2 października 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie i oficjalnie zainaugurowano nowy rok akademicki 2015/2016.
czytaj więcej
Studenckie podróże
Życie studenckie, imprezy, wyjścia ze znajomymi, których nie widzieliśmy od lat… To wszystko jest ważne, jednak warto także zapoznać się z możliwościami, jakie proponuje nam uczelnia czy firmy zagraniczne. Jak nie podczas studiów, to kiedy? Później praca, rodzina i brak czasu na własny rozwój, a jeżeli marzymy o wysokim stanowisku w renomowanej organizacji, to warto o tym czasami pomyśleć.
czytaj więcej
Studia z udziałem przedsiębiorców
Wspierając konkurencyjność studentów na rynku pracy, kierując się wspólną wolą współpracy w ramach praktycznego kształcenia na kierunku energetyka oraz umożliwiając studentom zdobywania wiedzy praktycznej, kolejna lubuska firma dołączyła do grona partnerów PWSZ w Sulechowie.
czytaj więcej
Ogólna Teoria Innowacji – GTI
Unikalność podejścia GTI, polega na posiadaniu dobrze opisanych metodologii. Dzięki temu tworzenie innowacji stało się dostępne dla każdego. Zamiast tylko mówić o Błękitnym Oceanie, istnieją narzędzia, które dają receptę, jak na ten ocean wypłynąć.
czytaj więcej
12345678910

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top