Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2017-02-09, 12:40
INFEO
E-korepetycje.net wprowadza patronat medialny
Największy polski serwis z ogłoszeniami korepetycji wprowadza możliwość ubiegania się o patronat medialny. To doskonała wiadomość dla wszystkich organizacji oraz osób działających w sferze edukacji i nauki.
czytaj więcej
2017-01-23, 11:08
INFEO
Nowe testy w serwisie e-korepetycje.net
Największy polski serwis ogłoszeń korepetycji, w 2017 roku stawia na duży rozwój! Planowana jest nie tylko całkowita przebudowa strony, ale również wprowadzenie kilku nowych funkcjonalności jeszcze w starej wersji serwisu. Ulepszenia te mają głównie służyć użytkownikom.
czytaj więcej
Studenci pielęgniarstwa w całej Polsce będą szkolić się w nowoczesnych laboratoriach symulacji medycznych
W planie jest uruchomienie 30 specjalistycznych centrów symulacji medycznych, w których przyszłe pielęgniarki i położne będą mogły szlifować swoje umiejętności bez ryzyka i konsekwencji. Do dyspozycji uczelnie medyczne zyskają zaawansowane technologicznie „sztuczne szpitale” wyposażone w specjalne elektroniczne fantomy reagujące na podawanie leków czy decyzje personelu. Szykuje się przełom w kształceniu.
czytaj więcej
Certyfikat CIPS
Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym czy jest zakupowy odpowiednik takich prestiżowych certyfikatów jak CFA dla finansistów czy ACCA dla księgowych i audytorów?
czytaj więcej
Szkolenia 24h.pl radzi jak dobrze wybrać szkolenie?
Zbliża się nowy rok, a z nim postanowienia, by zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Dobrym pomysłem może być udział w szkoleniu, które rozwinie nasze kompetencje, pozwoli zdobyć lepszą pracę albo podwyżkę.
czytaj więcej
Rzecz o dobrych manierach przy wigilijnym stole!
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwana w roku chwila! Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – pełen pachnących potraw, mieniącej się tysiącami światełek choinki, góry prezentów i uśmiechniętych twarzy najbliższych. To właśnie w Wigilię przykładamy szczególną uwagę, aby wszystko było perfekcyjne, a rodzinne ciepło udzieliło się zarówno nam, jak i każdemu z naszych gości. Niepowtarzalny, świąteczny klimat z pewnością pomoże stworzyć znajomość dobrych manier! A zatem czas na lekcję savoir-vivre’u z programem edukacyjnym "Żyj smacznie i zdrowo"!
czytaj więcej
2016-12-07, 10:38
INFEO
Nowe miejsce do promocji produktów i usług edukacyjnych
E-korepetycje.net , to aktualnie największy polski serwis na rynku korepetycji. Od 10 lat rozwija się systematycznie, proponując swoim użytkownikom coraz to nowsze funkcje i udoskonalenia. W tym roku serwis wprowadził własny system reklamowy, w którym zrealizowano już ponad 130 kampanii.
czytaj więcej
2016-12-01, 12:14
Firmus Group
Deweloper edukuje najmłodszych
Trzy przedszkola z Koszalina, Mścic i Mielna zaangażowały się w najnowszy projekt norweskiego dewelopera Firmus Group. Firma rozpoczęła nietypową współpracę z lokalnymi przedszkolami, w ramach której specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z najmłodszymi mieszkańcami, przybliżając im zawód kierownika budowy. Akcja rozpoczęła się w listopadzie i potrwa do stycznia. Deweloper rozważa rozszerzenie współpracy z kolejnymi placówkami.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania partnerem GWSH w Katowicach
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. zostały partnerem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. To kolejny krok na drodze do intensyfikacji współpracy firmy ze środowiskiem akademickim. W czerwcu, podobne umowy ZM Kania podpisały z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
czytaj więcej
12345678910111213

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top