Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Tanie przelewy z Niemiec do Polski
TransferGo podbija kolejny europejski rynek oferując darmową opcję ekonomiczną
czytaj więcej
Rozmowy eMonero z inwestorami - Efekty udziału w European Start-up Days
eMonero znalazło się wśród 100 najciekawszych startupów, które zaprezentowały się na tegorocznych European Start-up Days w Katowicach. Wymiernym efektem prezentacji są rozpoczęte rozmowy w kilkoma potencjalnymi inwestorami. Firma zapowiada też duże zmiany zwiększające dodatkowo atrakcyjność jej oferty: reinwestowanie środków oraz możliwość zarabiania na pożyczkach przez spółki.
czytaj więcej
Już od czerwca - zmiany w ustawie o kredycie hipotecznym
23 marca 2017 to data podpisania przez prezydenta ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Ustawa wejdzie w życie po 3 miesiącach od podpisania. Warto zatem poznać najważniejsze zmiany które wnosi ta ustawa, spojrzeć na to jak zmienią się relacje na linii kredytodawca – kredytobiorca. Jakie korzyści dla klientów banków ma ta ustawa, co zmienia w przypadku osób, firm pośredniczących w udzielaniu kredytów?
czytaj więcej
1...78910111213...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top