Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Wady i zalety chwilówek - sprawdź najważniejsze
Sprawdzając produkty osiągalne na rynku finansowym, nie znajdziemy oferty wolnej od wad, nie posiadającej chociażby niewielkich niedociągnięć.
czytaj więcej
Ważny raport NIK. Sprawdź co warto wiedzieć – z tych usług może będziesz korzystać!
Polacy przesyłają tam coraz więcej pieniędzy, ale ich działalność nie jest odpowiednio regulowana w polskim prawie. Mowa o kantorach internetowych, których dotyczy opublikowany ostatnio raport NIK. Na rynku wymiany walut online można jednak znaleźć podmioty, które nawet przy obecnym stanie prawnym należycie chronią środki klientów. Jak to sprawdzić?
czytaj więcej
W jakim banku założyć konto walutowe - sprawdzamy z kantorbox.pl
Konta walutowe stają się obecnie coraz bardziej popularne. Dla wielu z nas są one jednak tajemnicą i nie wiemy, jak wyglądają, do czego służą oraz jak wygląda proces ich zakładania. Decydując się na założenie konta walutowego, powinniśmy zawsze pamiętać o kilku istotnych kwestiach, dzięki którym cały proces przebiegnie bez zbędnych problemów.
czytaj więcej
Gwarancja Najlepszego Kursu dla branży transportowej
Polska branża transportowa od momentu wejścia do UE stale umacnia swoją pozycję w Europie. Tempo wzrostu może zahamować jednak niedobór kierowców i konieczność optymalizacji kosztów działalności. W tym drugim przypadku rozwiązaniem jest m.in. Gwarancja Najlepszego Kursu – oferta na wymianę walut i przelewy przygotowana przez Rkantor.com specjalnie dla branży transportowej.
czytaj więcej
Jak wybrać kantor wymiany walut?
Wysokie nasycenie rynku kantorów w Polsce, a w szczególności w Warszawie, sprawia, że wybór właściwego miejsca może być utrudniony. Czym kierować się przy wyborze biura wymiany walut?
czytaj więcej
1...12131415161718...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top