Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Perspektywa dla USDPLN
Obecna sytuacja na parze USDPLN jest uzależniona przede wszystkim od sytuacji w Stanach Zjednoczonych oraz ogólnoświatowym sentymentem rynku. Dokonując analizy tylko pod kątem osiągnięć polskiej gospodarki można odnieść wrażenie, że złotówka będzie się umacniać, jednakże uważamy, iż obecne dane płynące z GUS-u nie do końca odzwierciedlają faktyczny stan rzeczy.
czytaj więcej
1 miejsce dla Rkantor.com w teście kantorów internetowych
Rkantor.com zwyciężył w rankingu niezależnego instytutu – Polskiego Instytutu Badań Jakości. W „Teście kantorów internetowych 2017” porównano 12 podmiotów działających na polskim rynku – Rkantor.com został uznany za najlepszy kantor online.
czytaj więcej
Dolar australijski i nowozelandzki w Rkantor.com
13 nowych crossów walutowych z AUD i NZD od dziś jest już dostępnych w ofercie Rkantor.com. Poza wymianą można też zlecać przelewy w tych walutach do ponad 200 państw na świecie. Opłata za taki przelew jest stała i niezależna od wysokości przesyłanej kwoty – max. 15 zł.
czytaj więcej
Dokładne notowania walut na żywo z odświeżaniem sekundowym
Portal mybank.pl w odpowiedzi na prośby swoich użytkowników uruchomił nową podstronę zawierającą dokładne notowania walut na żywo z odświeżaniem sekundowym.
czytaj więcej
Skąd kantory stacjonarne czerpią walutę - analiza StrefaWalut.pl
Z uwagi na specyficzny sposób działania kantorów stacjonarnych oczywistym jest, że muszą one posiadać odpowiednią ilość gotówki denominowanej w kilku, a nawet kilkunastu walutach. Jeżeli właściciel kantoru o to nie zadba, to klienci mogą mieć problemy ze sfinalizowaniem zaplanowanych transakcji.
czytaj więcej
Obawy dotyczące kantorów internetowych - analiza Kantorbox.pl
Każdego roku zwiększa się ilość osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z usług kantorów online. Mimo to wiele osób ma nadal sporo wątpliwości i obaw związanych z wymianą walut online. Dziś postaramy się sprecyzować 10 największych obaw oraz wyjaśnić ich zasadność.
czytaj więcej
Jen japoński w Rkantor.com – 17 nowych par walutowych!
Walutę Japonii chętnie wymieniają nie tylko inwestujący na rynku Forex, lecz także przedsiębiorcy prowadzący wymianę handlową z firmami z Kraju Kwitnącej Wiśni. Rkantor.com przygotował specjalną ofertę na wymianę i przelewy w JPY.
czytaj więcej
Wpływ korelacji głównych par walutowych na rynek złotego
Bardzo przydatnym narzędziem do analizy par walutowych oraz tworzenia strategii, a co za tym idzie podjęcia prawidłowej decyzji, w którym momencie kupić lub sprzedać walutę jest korelacja pomiędzy parami walutowymi.
czytaj więcej
Wpływ rynku opcji walutowych na ceny rynkowe walut.
Budując swoją strategię inwestycyjną inwestorzy, gracze czy traderzy dobierają według swojego uznania i podejścia do rynku, parametry bez których nie są wstanie podjąć decyzji jaki kierunek bazowy wybiorą w analizowanym okresie czasu.
czytaj więcej
51 nowych par z walutami bałkańskimi w Rkantor.com
Lew bułgarski, kuna chorwacka i lej rumuński – to nowe waluty bałkańskie w kantorze internetowym Rkantor.com. Od dziś klienci mogą wymieniać 51 par w relacji do BGN, HRK i RON oraz zlecać tanie przelewy w tych walutach.
czytaj więcej
1...15161718192021...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top