Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Czy właściciele szpitali są zainteresowani ich sytuacją finansową?
Związek przeanalizował, w jaki sposób podmioty tworzące (powiaty, gminy, województwa, uczelnie i ministerstwa) interesują się kondycją płatniczą podległego im szpitala i w jaki sposób wpływają na bezpieczeństwo płynnościowe szpitali oraz ich dostawców.
czytaj więcej
Superbohater w rozwiązaniach fintech, czyli Rkantor.com w raporcie „Kantory online”!
Nowa usługa wymiany walut bez posiadania środków w Portfelu, przelewy do 247 miejsc na świecie oraz seria porad jak obniżyć koszty płatności w przedsiębiorstwach – to tylko niektóre z tematów, które poruszyliśmy w opublikowanym przez Interaktywnie.com raporcie.
czytaj więcej
Nowa usługa WOW – czy to będzie przełom na rynku walutowym?
Nie masz teraz środków w Portfelu, a chcesz wymienić walutę po aktualnie dostępnym kursie? Skorzystaj z wymiany z odroczoną wpłatą (WOW) – nowej usługi w ofercie Rkantor.com! To pierwszy w Polsce kantor internetowy, który daje swoim klientom tak długi czas – aż do 2 dni roboczych – na wpłatę pieniędzy.
czytaj więcej
Kontrola danych z Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)
Już od 1 lipca 2016 r. kontrola podatkowa w dużych firmach będzie prowadzona za pośrednictwem Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Zgodnie z nowelizacją Ordynacji Podatkowej z ub. roku firmy zobowiązane są do wdrożenia JPK w swoich systemach i przekazywania ujednoliconego formatu danych do organów skarbowych. Padają pytania, jak można sprawdzić dane przed przekazaniem ich do fiskusa i wcześniej wyszukać nieprawidłowości?
czytaj więcej
Handlujesz z zagranicą? Ta usługa to podstawa!
Nawet najsurowsze kryteria, stosowane przez firmy działające na arenie międzynarodowej podczas wyboru dostawcy usług finansowych, nie zagwarantują znaczących oszczędności i wysokiego standardu obsługi klienta. Na co zatem zwrócić uwagę?
czytaj więcej
Dane osobowe we wnioskach pożyczkowych
Od 11 marca 2016 r., czyli od dnia wejścia w życie nowelizacji ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowy uległ zmianie proces wymiany informacji na temat klienta. Już od ponad miesiąca banki, instytucje pożyczkowe oraz inne podmioty finansowe udostępniają sobie wzajemnie więcej informacji o pożyczkobiorcach niż było to do tej pory.
czytaj więcej
Piątek trzynastego pogrąży polską walutę?
Jedna z największych agencji ratingowych kilka tygodni temu ostrzegła Polskę przed ewentualnym obcięciem ratingu przez agencję Moody`s. Decyzja w tej sprawie zostanie opublikowana w najbliższy piątek - czy będzie to kolejny dzień wyprzedaży polskiej waluty?
czytaj więcej
Kolumna24 poszerza ofertę w zakresie polecania usług finansowych
Publikowanie wartościowych informacji oraz narzędzi w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24 jest priorytetem w jego funkcjonowaniu. Dzięki możliwością internetu oraz nowym trendom na rynku finansowym w naszym serwisie pojawił się ranking ofert finansowych a w szczególności pożyczek pozabankowych.
czytaj więcej
Czy ktoś może wziąć pożyczkę chwilówkę na zagubiony dowód osobisty?
Skala wyłudzeń kredytów stale rośnie i osiąga wartości 50% rok do roku. W dobie szybkich pożyczek oraz nowych technologii proste staje się podrabianie dokumentów lub wyłudzanie danych od przypadkowych osób. Jakie zagrożenia mogą czekać tych, którzy odpowiednio się nie zabezpieczą? Co zrobić by ktoś nie wziął kredytu na nasz koszt?
czytaj więcej
Czym jest upadłość konsumencka
Osoby fizyczne, które nie prowadzą swojej firmy mogą raz na 10 lat wnioskować o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Należy jednak mieć na uwadze, iż sąd nie zawsze musi się przychylić do naszego wniosku. Co ważne, ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez sąd nie jest równoznaczne z umorzeniem wszystkich naszych długów, a jedynie rozłożeniem zobowiązań w taki sposób, aby wysokość rat była dostosowana do naszych możliwości finansowych.
czytaj więcej
1...21222324252627...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top