Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Tyle kosztują pożyczki na raty po wejściu w życie nowej ustawy antylichwiarskiej
Od dnia 11 marca obowiązuje nowa ustawa regulująca rynek firm pożyczkowych w Polsce. Nakłada ona maksymalne koszty (prowizje, odsetki, koszty pozaodsetkowe), którymi mogą być obciążani pożyczkobiorcy. Ma to uchronić wiele osób przed nadmiernym zadłużaniem oraz minimalizowanie ryzyka wystąpienia spirali zadłużenia. Jak obecnie prezentują się koszty w firmach pożyczkowych udzielających pożyczek ratalnych?
czytaj więcej
KTO KORZYSTA Z CHWILÓWEK I POŻYCZEK ONLINE
Czy klientami sektora okołobankowego są przede wszystkim emeryci przyparci do muru? Pozyczkaportal.pl obala ten mit! Infografika obrazująca profil klienta firmy pożyczkowej została stworzona na podstawie danych zebranych przez porównywarkę chwilówek, pożyczek ratalnych oraz kredytów bankowych. Poniższe dane jasno pokazują, że obraz kreowany przez media, jakoby klientami firm pożyczkowych byli ludzie starsi, nie mający innego wyboru jest zwykłą manipulacją.
czytaj więcej
CO ROBIĆ PO PRZEKROCZENIU DATY SPŁATY POŻYCZKI
Dzień, w którym miałeś oddać pożyczkę zgodnie z umową, dawno minął i firma pozabankowa zaczęła podejmować kroki zmierzające do odzyskania swoich pieniędzy. Jednak Ty konsekwentnie nie odpowiadasz na wezwania do zapłaty. Warto, abyś zmienił podejście do problemu i podjął negocjacje z wierzycielem lub firmą windykacyjną.
czytaj więcej
5 POWODÓW NEGATYWNEJ DECYZJI POŻYCZKOWEJ
Złożyłeś wniosek o pożyczkę online z przeświadczeniem, że uzyskanie pozytywnej odpowiedzi będzie tylko formalnością. Tymczasem odczytując wiadomość zwrotną od firmy pożyczkowej ze zdziwieniem stwierdzasz, że odmówiono Ci finansowania. Dlaczego? Oto 5 najpopularniejszych powodów negatywnej decyzji pożyczkowej.
czytaj więcej
FIRMY POŻYCZKOWE W SOCIAL MEDIA
Niezależnie od branży każda organizacja pragnie zostać zauważona przez konsumentów. Firmy pożyczkowe nie zostają w tym temacie w tyle, dlatego tak wiele z nich znaleźć możemy na facebooku.
czytaj więcej
KREDYT LUB POŻYCZKA A WYSOKOŚĆ DOCHODU
Składając wniosek o kredyt gotówkowy lub pożyczkę, musimy być przygotowani na to, że instytucja finansowa będzie wymagała od nas stałego źródła dochodów. Czy banki i firmy pożyczkowe stawiają też limit, jeśli chodzi o minimalną kwotę wynagrodzenia, jaką trzeba uzyskiwać, aby móc liczyć na pozytywne rozpatrzenie aplikacji?
czytaj więcej
POŻYCZKI ONLINE – JAK UŁATWIĆ SOBIE SPŁACANIE
Zaciągnięcie pożyczki może być szybkim i łatwym procederem. Jednak potem przychodzi spłata zobowiązania, która może rodzić problemy. Ale nie musi. Oto kilka prostych sposobów, które pomogą sprawnie i terminowo oddać należność.
czytaj więcej
NA JAKICH ZASADACH MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ CHWILÓWKI?
Przed terminem spłaty pożyczki okazuje się, że nie dasz rady oddać należności? Możesz zdecydować się na przedłużenie pożyczki. Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z tego rozwiązania?
czytaj więcej
GDZIE SPRAWDZIĆ WIARYGODNOŚĆ FIRMY POŻYCZKOWEJ?
Pożyczanie online ma to do siebie, że nie wiąże się z koniecznością odwiedzania placówki firmy, z usług której chcemy skorzystać. Ten plus jest zarazem minusem. Może bowiem zdarzyć się tak, że pożyczkodawca istnieje tylko w wirtualnej rzeczywistości lub jest nieuczciwym przedsiębiorcą. W efekcie, nie otrzymamy potrzebnej nam kwoty, stracimy wrażliwe dane i dodatkowo pieniądze, które wpłaciliśmy na rzecz opłat związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Aby uniknąć kłopotów, warto podjąć kilka kroków zmniejszających ryzyko podpisania umowy z niewłaściwą firmą pozabankową.
czytaj więcej
UWAGA NA KRADZIEŻ DANYCH OSOBOWYCH
Czasem zachowujemy się zbyt lekkomyślnie podając wszędzie, gdzie tylko to możliwe informacje, które powinniśmy chronić. Policja bije na alarm – kradzież tożsamości staje się przestępstwem powszechnym.
czytaj więcej
1...24252627282930...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top