Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Z BLIKIEM taniej w perfumeriach Sephora
Od 1 czerwca użytkownicy BLIK mają kolejną okazję do zrobienia tańszych zakupów. 15-procentową zniżkę otrzyma każdy, kto za zakupy w dowolnym sklepie Sephora zapłaci aplikacją BLIK. Akcja obejmuje wszystkie perfumerie sieci w Polsce i potrwa jeden tydzień. Do uzyskania zniżki wystarczy telefon z aplikacją bankowości mobilnej obsługującą system BLIK. Płacąc za pośrednictwem aplikacji BLIK za zakupy w perfumeriach stacjonarnych Sephora uzyskamy 15-procentową zniżkę na wszystkie dostępne, nieprzecenione produkty. Trzeba się jednak spieszyć – na skorzystanie z rabatu mamy czas do 7 czerwca. Zniżka nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez sieć Sephora. BLIK umożliwia bezpieczną i szybką transakcję. Trwa ona równie krótko, co autoryzacja płatności przy użyciu kodu PIN. Aby dokonać zakupu, przy kasie należy uruchomić na swoim telefonie aplikację mobilną banku. Następnie generujemy sześciocyfrowy kod BLIK i podajemy go sprzedawcy. Chwilę później na ekranie naszego urządzenia wyświetlą się wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Wystarczy już tylko potwierdzić ją na ekranie telefonu i gotowe! Warunkiem płacenia BLIKIEM jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków – uczestników systemu. Należą do nich: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo. Perfumerie Sephora znajdują się wśród około 50 000 punktów w całym kraju, które akceptują płatność BLIK. Co więcej, miejsc oznaczonych specjalnymi naklejkami z logo BLIK ciągle przybywa. Szczegóły promocji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie: http://www.blikmobile.pl/promocje/Sephora/index.html. Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK znajduje się na dedykowanej stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności - www.polskistandardplatnosci.pl.
czytaj więcej
Celowe oszczędzanie, czyli jak w prosty sposób zdobyć pieniądze na przyjemności?
„Oszczędność to wielki dochód” – głosił rzymski pisarz Cyceron. Od ponad dwóch tysięcy lat nic się nie zmieniło. Celowe oszczędzanie to najprostsza metoda zasilenia domowego budżetu nawet o kilkanaście tysięcy. Sekret tkwi w wyrobieniu w sobie pozytywnych nawyków i konsekwentnym wprowadzaniu ich w życie. Gotowanie w domu i rzucenie palenia to oszczędność blisko 17 tysięcy złotych rocznie, a to tylko nieliczne możliwości.
czytaj więcej
Nowoczesny outsourcing dla branży HoReCa
W ubiegłym roku Polski sektor HoReCa warty był 24,2 mld złotych, podaje agencja badawcza PMR. To o 800 milionów więcej niż w roku 2013. Obecnie, rynek jest w trakcie wzrostu po korekcie z przed dwóch lat. Co naturalne, rozrost sektora skutkuje wzrostem konkurencji, która bywa dla niektórych zbyt wymagająca. Aby sprostać rynkowym wymaganiom i wykorzystać sprzyjające trendy i powiększyć przewagę konkurencyjną warto zastanowić się nad optymalizacją swojej inwestycji. Dobrym rozwiązaniem może być nowoczesny outsourcing procesów biznesowych wykorzystany w aspekcie gastronomicznym.
czytaj więcej
2,2% zysku na 90-dniowej lokacie dla firm w Alior Banku
Alior Bank udostępnił klientom biznesowym 90-dniową lokatę oprocentowaną na 2,2% w skali roku. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadają rachunek firmowy w Banku i zdecydują się zdeponować środki w wysokości minimum 5000 zł. 
czytaj więcej
Czas na spokojny, dojrzały rozwój
Rozmowa z Krzysztofem Klickim, założycielem i właścicielem Kolportera.
czytaj więcej
IKZE na topie – Polacy coraz częściej myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości
Ubiegły rok wykazał rekordową liczbę nowo otwartych kont IKZE oraz potężną dynamikę wzrostu wpłat i zarządzanych aktywów. Na koniec 2014 roku na Indywidualnych Kontach Zabezpieczenia Emerytalnego zebrano aktywa w wysokości 295,4 mln PLN (wg danych KNF). Stanowi to wzrost o blisko 148% w stosunku do końca 2013 roku, kiedy suma środków w ramach tego produktu sięgała 119,2 mln zł. Przyszłych emerytów zachęca nie tylko rosnąca świadomość potrzeb na jesieni życia, ale również atrakcyjna ulga podatkowa od wpłat. Dla przykładu, w 2015 roku może ona wynieść nawet do 1 520,26 zł.
czytaj więcej
Przekazy pieniężne Western Union za pośrednictwem InPost Finanse z dostawą do domu każdego odbiorcy w Polsce
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów, Western Union wraz z InPost Finanse wprowadza dla wszystkich chętnych usługę przekazów pieniężnych realizowanych z dostawą do domu klienta. Od teraz każdy odbiorca przekazów pieniężnych Western Union w Polsce może wybrać opcję odebrania pieniędzy bez wychodzenia z domu. Nowe rozwiązanie jest efektem współpracy Western Union z firmą InPost Finanse, za pośrednictwem której przesyłane środki trafią bezpośrednio pod adres wskazany przez odbiorcę. Korzystanie z nowej, wygodnej usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. 
czytaj więcej
Jak systemy CRM wspierają sprzedaż?
Jak systemu CRM usprawniają i poprawiają sprzedaż w firmie? W materiale zestawienie teoretycznych i praktycznych porad jak wykorzystać CRM dla działu sprzedaży.
czytaj więcej
Odetchnij z ulgą – czyli jak zmniejszyć swoje zobowiązania podatkowe
Kwiecień, a w szczególności ostanie dwa jego tygodnie, to okres, w którym ponad połowa Polaków lawinowo szturmuje lokalne urzędy skarbowe albo blokuje ich pocztę elektroniczną. Wszystko za sprawą upływającego terminu rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych. Wypełniając rubryki formularza PIT/O – z kwotami odpisów podatkowych - warto zadać sobie pytanie, co możemy zrobić, aby w przyszłym roku ulga podatkowa w naszym rozliczeniu była wyższa niż w obecnym. Zwłaszcza, że narzędzia, które oferują nam ulgę podatkową, mogą m.in. polepszyć jakość naszego życia na emeryturze.
czytaj więcej
Oddaj w outsourcing budowę struktur firmowych
Start firmy na rynku poza granicami kraju, to sporo pracy i wysiłku dla wielu przedsiębiorców, dlatego od lat działają firmy outsourcingowe, które proponują kompleksowe usługi, oraz ułatwiają firmom wejście na rynek. Trzeba jednak dobrze wybrać partnerów do współpracy. TMF Poland to firma, która zapewnia pomoc w rozpoczęciu działalności w dowolnym kraju na świecie.
czytaj więcej
1...31323334353637...43

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top