Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Zmiany personalne w GTF
8 maja 2014 Górnośląskie Towarzystwo Finansowe wprowadziło zmiany w strukturze organizacyjnej Spółki. Decyzją Zarządu GTF operacyjne kierowanie pracami powierzono dyrekcji zarządzającej w składzie Dyrektor Generalny - Dawid Słomian, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju - Cezary Borek oraz Dyrektor Marketingu - Dariusz Polak.
czytaj więcej
Nie dyskryminujmy Tomasza Adamka
Niebawem pójdziemy do urn, aby wybrać naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Naszych tzn. takich, którym dajemy nasze umocowanie, aby radzili i decydowali w naszych sprawach, rozstrzyganych właśnie na tym forum.
czytaj więcej
VeriFone: już ponad 60% transakcji bezgotówkowych w taksówkach realizowanych jest zbliżeniowo.
Firma VeriFone przedstawia najnowsze dane dotyczące systemu płatności TAXI360. Do końca marca 2014 roku rozwiązanie zostało wdrożone w 2421 taksówkach w całej Polsce. Tylko w minionym miesiącu br. klienci skorzystali z możliwości płatności kartą około 60 000 razy. Co miesiąc około 60% transakcji realizowanych jest zbliżeniowo.
czytaj więcej
Polska to lider z szansą na utrzymanie swej pozycji
10 lat w Unii to już okres, który daje podstawy do poważnej oceny i eksperci przyznają, że jest ona dla naszego kraju bardzo dobra. Jesteśmy bowiem uważani za jednego z liderów w wykorzystywaniu unijnych środków pomocowych.
czytaj więcej
550 procentowy wzrost wyniku brutto Pragma Inkaso S.A.
Według opublikowanych szacunkowych skonsolidowanych danych, GK Pragma Inkaso wypracowała wynik brutto na poziomie 1,8 mln zł. Prezentowane dane oznaczają skokowy wzrost w stosunku do I kwartału 2013 r. sięgający 550 proc.
czytaj więcej
Pragma Faktoring SA prognozuje przychody netto wyższe o 16 proc.
Według szacunkowych skonsolidowanych danych w I kwartale br. GK Pragma Faktoring SA osiągnęła ponad 4,6 mln zł przychodów netto. Oznacza to 16-proc. wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Istotnie wzrosty zostały osiągnięte dzięki usłudze faktoringu, która jest priorytetowa w ofercie Spółki.
czytaj więcej
Faktoring popularny, nie tylko w kryzysie
Potwierdzony licznymi badaniami optymizm wśród przedsiębiorców znajduje odzwierciedlenie w rosnącej popularności różnych form finansowania działalności. Zainteresowanie faktoringiem i wzrost obrotów firm z branży świadczy o ożywieniu na rynku.Firmy korzystają z faktoringu, aby podnosić konkurencyjność i zwiększyć możliwości inwestycyjne.
czytaj więcej
APS SA z tarczą po 2013 r.
Jeszcze wyższe obroty, ważne kontrakty, utworzenie konsorcjum energetycznego, a do tego 20. urodziny  – spółka Automatyka Pomiary Sterowanie  SA podsumowała rok 2013.
czytaj więcej
Fundusz sekurytyzacyjny Grupy Pragma Inkaso nabył portfel wierzytelności
Utworzony w październiku 2013 w celu inwestowania w pakiety wierzytelności Pragma 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, podpisał umowę nabycia portfela wierzytelności bankowych o wartości nominalnej 35,9 mln zł.
czytaj więcej
Firma windykacyjna czy kancelaria prawna – co jest skuteczniejszą metodą windykacji?
Oddając dług do windykacji trudno wyrokować czy będzie możliwe jego polubowne odzyskanie czy jednak konieczne będzie wszczęcie procesu sądowego. Dlatego też wierzyciele stają przed dylematem: zwrócić się od razu o do kancelarii prawnej, aby wystosowała pozew czy może zlecić windykację długu?
czytaj więcej
123...383940414243444546

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top