Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Ponad miliard smartfonów w 2014 r.
1,2 miliarda smartfonów zostanie sprzedanych w 2014 r. W roku 2018 będzie to już 1,8 mld aparatów. Ich popularność to m.in. efekt rosnącej liczby przydatnych aplikacji.
czytaj więcej
Gdzie, za ile, jak długo – przeciętny Polak na wakacjach
Mondial Assistance opublikował wyniki badań planów wakacyjnych Polaków: blisko połowa planuje w tym roku urlopowy wyjazd. Ponad 10 mln z nas wybierze wypoczynek w kraju i wyda na niego więcej niż w ubiegłym roku. Wyraźnie rośnie też świadomość ubezpieczeniowa, większość z wybierających się na wakacje planuje wykupić polisę.
czytaj więcej
APS SA prognozuje 22 mln zł przychodu
Ponad 5 mln zł obrotów uzyskała białostocka Automatyka Pomiary Sterowanie SA w I kwartale tego roku. Prognozy na koniec 2014 r. również są optymistyczne.
czytaj więcej
Concordia dla nauki
Concordia od czterech lat wspiera Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do podejmowania badań związanych z ubezpieczeniami.
czytaj więcej
Prezes Deutsche Boerse gościem specjalnym seminarium GEMS
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest gospodarzem 19. dorocznego seminarium Global Equity and Derivatives Markets Seminar (GEMS). GEMS to unikalna wiedza w połączeniu z możliwością bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku kapitałowego z całego świata. Gościem specjalnym tegorocznej edycji GEMS jest Reto Francioni, prezes Deutsche Boerse
czytaj więcej
Bezpieczna pożyczka w 4 krokach
Polacy coraz częściej korzystają z mikropożyczek (czyli tzw. chwilówek) udzielanych przez instytucje finansowe. Jednakże nadal wiele osób ma wątpliwości co do wiarygodności firm oraz zasad udzielania pożyczek. Tymczasem większość klientów, którzy już raz skorzystali z pożyczki przekonała się, że jest to optymalne rozwiązanie, gdy pojawia się nagła potrzeba szybkiej gotówki. Stosując się do kilku prostych zasad, dzięki którym każdy stanie się świadomym swoich praw pożyczkobiorcą oraz zapoznając się z obowiązkami, jakie spoczywają na firmie pożyczkowej – klienci unikną niepotrzebnych stresów i pozbędą się obaw. Poniższa infografika ilustruje, na co należy zwrócić uwagę, wybierając konkretną ofertę pożyczki tak, aby podjąć dobrą decyzję.
czytaj więcej
Grupa Redan w maju poprawiła sprzedaż w obu segmentach
O 7,4% do 40,7 mln zł wzrosły w maju 2014 r. szacunkowe obroty Grupy Kapitałowej Redan, właściciela marek Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci TextilMarket, w porównaniu do tego samego miesiąca 2013 r. W segmencie dyskontowym sprzedaż w ujęciu r./r. zwiększyła się o 12%, a w modowym o 2,1%.
czytaj więcej
Księgowi potrzebują rozbudowanych funkcjonalnie i łatwych w obsłudze systemów komputerowych
Współcześni księgowi nie wyobrażają sobie pracy bez systemu komputerowego. Najważniejsze dla nich jest, by wykorzystywane narzędzie było w efektywne, łatwe w obsłudze i wszechstronne.
czytaj więcej
Jak krok po kroku wybrać pośrednika kredytowego?
Przy podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego zastanawiamy się czy samemu udać się do banku czy też skorzystać z usług doradcy finansowego. Wybór dobrego specjalisty pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, które w przeciwnym razie stracimy na poszukiwanie i wybór oferty niedopasowanej do naszych potrzeb i możliwości.
czytaj więcej
Prudential rozszerza ofertę i wprowadza nowe ubezpieczenia
Ubezpieczyciel zwiększa zakres ubezpieczeń, wychodząc poza tradycyjne na polskim rynku polisy na wypadek poważnego zachorowania i zwiększając do 54 chorób zakres poważnych zachorowań obejmowanych przez polisę. To samo ma miejsce w odniesieniu do uszczerbku na zdrowiu – lista możliwych urazów obejmuje  aż 29 pozycji, zapewniając ubezpieczonemu jeden z najszerszych zakresów ochrony ubezpieczeniowej dostępnych na rynku, włączając w zakres zdarzeń  zarówno nieszczęśliwe wypadki jak i choroby. Sprzedaż nowych ubezpieczeń poprzedzona wywiadami z klientami i potencjalnymi nabywcami rozpoczęła się 26 maja.
czytaj więcej
123...424344454647484950

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top