Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Nowe saloniki Kolportera otwarte w maju
Salon Top-Press, mieszczący się w Centrum Pogodne w Oleśnicy, to jeden z dziewięciu nowych punktów handlowych Kolportera otwartych w maju br. Aktualnie firma dysponuje 809 salonikami prasowymi i 176 Top-Pressami.
czytaj więcej
Zmiany strukturalne w Grupie COLIAN
Z dniem 21 maja br. COLIAN SA ogłasza nową nazwę holdingu oraz wprowadza zmiany, zmierzające do zakończenia konsolidacji spółek. 
czytaj więcej
Barter SA inwestuje w centra pakowania węgla
Profesjonalne linie do ważenia i pakowania węgla, magazyny, nowe produkty  konfekcjonowane i poprawa ich jakości –białostocka spółka Barter inwestuje w segment detalicznej sprzedaży węgla.
czytaj więcej
Basic 2014- nowa kolekcja pościeli Andropolu
Z jednej strony obfitość kwiatów, ptaków i owadów,  z drugiej - „męskie” kolory, paski i proste geometryczne formy – taka jest najnowsza kolekcja Basic 2014 Andropolu.
czytaj więcej
Wojskowa oferta Andropolu na targach w Łodzi
Mundury dla czołgistów, lotników i sił specjalnych prezentuje Andropol podczas II Targów Logistyki Służb Mundurowych w Łodzi. Tkaniny na te uniformy produkowane są fabrykach spółki w Andrychowie i w Białymstoku.
czytaj więcej
„Wąskie gardło” na budowie stadionu miejskiego w Białymstoku
Rozpoczął się jeden z trudniejszych etapów prac konstrukcyjnych na białostockim stadionie – montaż dźwigarów nad drugą połową głównej trybuny przy ulicy Wiosennej. Chodnik przy tej ulicy został wyłączony z ruchu.
czytaj więcej
Konsorcjum energetyczne z Podlasia na targach samorządów
Automatyka Pomiary Sterowanie, Elrem i Remex - trzy podlaskie firmy wchodzące w skład konsorcjum energetycznego uczestniczą w Public World – Targach dla Samorządów i Regionów w Ostródzie. To pierwsza taka wspólna prezentacja.
czytaj więcej
APS SA wdraża innowacyjny system informatyczny
Automatyka Pomiary Sterowanie SA wdraża system informatyczny B2B usprawniający zarządzanie firmą na wszystkich szczeblach. Wykonawcą zadania jest Centrum Informatyki Zeto z Białegostoku.
czytaj więcej
WEBCON platynowym sponsorem najważniejszej europejskiej konferencji poświęconej platformie SharePoint
Długo wyczekiwane wydarzenie – European SharePoint Conference 2014 należy już do historii! Tegoroczna edycja największego eventu poświęconego jednemu z najważniejszych produktów Microsoftu odbyła się w tym roku w Barcelonie.  Krakowski WEBCON (jako jedyna polska firma w historii ESPC) wystąpił w roli Platynowego Sponsora tego wyjątkowego wydarzenia.
czytaj więcej
Promotech inwestuje w park maszynowy i spółkę w Łapach
Nowy zakład w Łapach, nowe maszyny i modernizacja pomieszczeń w siedzibie spółki w Białymstoku – to kolejne inwestycje Promotechu.
czytaj więcej
123...181920212223242526

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top