Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Kolporter wyróżniony przez Bisnode Polska
Firma Kolporter Sp. z o.o. S.K.A otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany przez Bisnode Polska, lidera branży informacji gospodarczej i partnera strategicznego najstarszej na świecie wywiadowni gospodarczej – D&B Corporation.
czytaj więcej
Premiera polskiego systemu klasy BPM w Izraelu
Wiodący polski system do zarządzania procesami biznesowymi i obiegami dokumentów - WEBCON Business Process Management - dostępny będzie na rynku izraelskim. To wynik międzynarodowej strategii WEBCON i nawiązania relacji partnerskich z firmą servIT.
czytaj więcej
Promotech szkoli zagranicznych dystrybutorów
Nowa rodzina wózków spawalniczych Promotechu zrobiła furorę podczas ubiegłorocznych imprez targowych na całym świecie. Teraz spółka intensywnie szkoli przyszłych dystrybutorów tych urządzeń na nowe rynki zbytu.
czytaj więcej
Piwo klasztorne w trzech odsłonach, czyli pomysł na Dzień Kobiet
Szampan i truskawki to dobry wybór na świętowanie Dnia Kobiet wspólnie z ukochaną kobietą. Warto pokusić się jednak o odrobinę szaleństwa i zdecydować na coś mniej oczywistego. Zachęcamy, aby w tym roku 8 marca skosztować jak smakuje niezwykłe piwo Grimbergen przy akompaniamencie specjalnie dobranych do niego potraw.
czytaj więcej
Tychy – stolica polskiej motoryzacji
Podróżując DK 1, przekraczając granice miasta Tychy, widzimy na poboczu drogi tablicę z napisem „Tychy – stolica polskiej motoryzacji”. Oczywiście to kwestia umowna, ale biorąc pod uwagę fakt, że tutaj właśnie znajduje się największy z zakładów Fiata Auto Poland oraz kilkanaście fabryk produkujących różnego rodzaju komponenty i akcesoria motoryzacyjne, na miano branżowej stolicy miasto Tychy w pełni zasługuje. Jednakże w roku ubiegłym nad miastem tym, a konkretnie nad fiatowskim zakładem, pojawiły się czarne chmury. Redukcja zamówień na samochody Fiata z rynków europejskich, przeniesienie części produkcji do fabryk zlokalizowanych we Włoszech, skutkowało znaczącymi zwolnieniami pracowników w tyskim zakładzie. Owszem, usłyszeliśmy wówczas Janusza Piechocińskiego, nowego wicepremiera, zapewniającego o intensywnych zabiegach polskiego rządu, które już wkrótce miały doprowadzić do zwiększenia produkcji. Wicepremier informował o negocjacjach z dużymi inwestorami, producentami aut, którym brakuje mocy produkcyjnych we własnych fabrykach i chętnie wykorzystają te, które są w tyskich zakładach. Słuchając tych lakonicznych zapewnień nie było wiadomo czy śmiać się czy płakać. Od dziesięciu lat polski rząd nie potrafi pomóc fabryce na Żeraniu, do czego powinien poczuwać się zobowiązany, z uwagi na nadzór właścicielski, a teraz obiecywał, że znajdzie rozwiązanie dla… turyńskiego koncernu.
czytaj więcej
Jarosław Pawluk zmienia polski przemysł.
Jarosław Pawluk odebrał prestiżowe wyróżnienie „Tego, który zmienia polski przemysł”. Tytuł został przyznany Prezesowi Zarządu Grupy Track Tec S.A. za zasługi związane ze stworzeniem ekspansywnej grupy przemysłowej, dzięki odważnej koncepcji biznesowej i wykorzystaniu sprzyjającej koniunktury na rynku inwestycji infrastrukturalnych.
czytaj więcej
Dlaczego znów nic nie wyszło z moich noworocznych postanowień?
Początek nowego roku to w obiegowej opinii najlepszy moment na większe zmiany w naszym życiu. Pierwszego stycznia postanawiamy zatem schudnąć, zacząć oszczędzać, rzucić w końcu palenie czy spędzać nieco mniej czasu w pracy. Plany często są niezwykle ambitne. Szybko okazać się jednak może, że nasza wola nie jest tak silna, jak początkowo zakładaliśmy. Co zatem zrobić, by już w lutym nie powrócić do dawnych nawyków?
czytaj więcej
Tonsil doceniony przez konsumentów
Firma Tonsil została uhonorowana złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013. Głosami konsumentów produkty firmy zajęły I miejsce w kategorii „Głośniki profesjonalne”.
czytaj więcej
Jesień i zima w Sweet Home
Długie i coraz chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory sprawiają, że mniej chętnie wychodzimy z domu. Jedyne czego pragniemy to otulić się ciepłym kocem, wskoczyć pod mięciutką pościel lub ubrać przytulny szlafrok. Andropol ma sposób na zimową chandrę.
czytaj więcej
Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek
Promotech umacnia swoja pozycje na rynku rosyjskim. Firma zaprezentowała swoje innowacyjne produkty na Międzynarodowych Targach Spawalniczych Weldex-Rossvarka 2013 w Moskwie.
czytaj więcej
123...181920212223242526

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top