Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Promostal stawia most na Wieprzy
Most łukowy na rzece Wieprza w Darłowie – to kolejny duży kontrakt, jaki realizuje spółka Promostal z Czarnej Białostockiej. Jej możliwości produkcyjne wzrosły dzięki rozbudowie zakładu.
czytaj więcej
Aranżacje Andropolu na targach INVEST HOTEL 2013
Hotelowy pokój, a w nim ekskluzywna kolekcja pościeli – tak wygląda stoisko Andropolu podczas tegorocznych poznańskich targów INVEST –HOTEL. Spółka prezentuje tam swoje nowości dla branży hotelowej i restauracyjnej.
czytaj więcej
Funkcjonalności narzędzi wspierających zarządzanie projektami
Umiejętne zarządzanie projektami to dziś sztuka, która z roku na roku staje się coraz trudniejsza i wymaga coraz to większych kompetencji. Ma bowiem być połączeniem ogromnej wiedzy z umiejętnością stosowania odpowiednich narzędzi, co wspólnie ma przyczynić się do osiągnięcia zamierzonego celu. Co więcej, w całym procesie wzrasta również rola efektywności, bez osiągnięcia której, nie można uznać całego procesu zarządzania za skuteczny. Z racji tego, na rynku pojawiają się różnego typu narzędzia, które mają na celu sprawić, iż cały proces zarządzania znacząco zyska na skuteczność.
czytaj więcej
Nowa kolekcja Andropolu. BON-TON na poprawę nastroju
BON-TON to najnowsza kolekcja satynowej pościeli marki Sweet Home spółki Andropol. Nowe wzory wkrótce pojawią się w sprzedaży.
czytaj więcej
Innowacje APS S.A. na targach Suwalskiej Strefy Ekonomicznej.
Notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA prezentuje swoją ofertę podczas pierwszej edycji suwalskich Targów Business to Business pt. "Innowacyjność i nowe technologie jako budowanie przewagi konkurencyjnej w regionie".
czytaj więcej
Holding rolniczy KSG Agro pomyślnie zakończył trzeci etap odbioru zwierząt rozpłodowych od duńskiej spółki hodowlanej
W należącym do KSG AGRO gospodarstwie rolnym położonym we wsi Niwa Trudowaja w rejonie apostołowskim obwodu dniepropietrowskiego na Ukrainie dokonano odbioru 1,5 tys. macior pochodzących od duńskiej spółki hodowlanej Breeders of Denmark.
czytaj więcej
APS S.A. – praktyki źródłem inżynierskiej kadry
Studenckie praktyki wakacyjne to jeden ze sposobów rekrutacji w notowanej na NewConnect białostockiej spółce Automatyka pomiary Sterowanie SA. Ze względu na dużą innowacyjność branży, firmie szczególnie zależy na fachowej kadrze inżynierskiej.
czytaj więcej
Promotech. Miliony w produkcję automatów spawalniczych
Białostocki Promotech zakończył wartą 6,6 mln inwestycję, umożliwiającą produkcję innowacyjnych automatów do spawania.  Nowe urządzenia spółka zaprezentuj już we wrześniu na największych na świecie targach spawalnictwa w Essen.
czytaj więcej
Szansa na prace dla tysięcy Polaków
Badanie pokazuje, że wejście na rynek polski Freelancer.com pomoże 50 tysiącom samozatrudnionych
czytaj więcej
Najnowsza inwestycja Promotechu - obrabiarka gigant
Jest w pełni zautomatyzowana, bardzo precyzyjna i  wydajna. W nowej hali produkcyjnej Promotechu zamontowana została supernowoczesna,  sterowana numerycznie  obrabiarka japońskiej firmy Mazak.
czytaj więcej
123...192021222324252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top