Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Kantorlista prześwietla najczęstsze problemy podczas wymiany walut online
Internet bardzo szybko zawładną naszym światem i stał się miejscem, w którym możemy załatwić niemal wszystko. W sieci robimy zakupy, znajdujemy hotel na wakacje, nawiązujemy znajomości, a nawet znajdujemy porady lekarskie. Dlaczego więc mielibyśmy nie korzystać z kantorów online?
czytaj więcej
Awaria na polu? Sklep Metal-Fach dowiezie na miejsce potrzebne części
Okres żniw to niewątpliwie jedna z najważniejszych, a zarazem kluczowych dat w kalendarzu niemal każdego gospodarza. Zbieranie plonów stanowi bowiem ukoronowanie kilkumiesięcznej, trudnej i wymagającej wiele zaangażowania i poświęcenia pracy na roli. Wielu rolników już teraz przygotowuje się do tego momentu, dokonując przeglądów oraz ewentualnych napraw serwisowych swoich maszyn.
czytaj więcej
2017-07-12, 10:31
Kolporter
Kolporter podsumował pierwsze półrocze w swojej sieci
Blisko 30 nowych punktów sprzedaży, kilkanaście nowych produktów i usług oraz rosnąca sprzedaż prasy kolorowej – Kolporter pozytywnie ocenia pierwsze półrocze 2017 r. w sieci swoich saloników.
czytaj więcej
IQB Chemie GmbH - firma pionowo zintegrowana
IQB Chemie GmbH od 20 lat jest firmą pionową zintegrowaną, posiada własne laboratoria na terenie Niemiec - a całą produkcję i badania opiera o nanotechnologię i wspiera ciągły jej rozwój, dbając jednocześnie o środowisko.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów - IQB Chemie GmbH jest w stanie opracować specjalną recepturę na zamówienie - w przypadku kiedy okaże się, że w ofercie nie posiada produktów, które mogłyby spełnić oczekiwania klienta i rozwiązać problem.

To zaledwie tylko dwie z niewielu rzeczy, które wyróżniają firmę na rynku.
czytaj więcej
IQB Chemie Polska - specjalistyczne usługi czyszczenia
Firma IQB Chemie Polska świadczy kompleksowe usługi mycia oraz czyszczenia na terenie województwa mazowieckiego oraz na terenie całego kraju poprzez autoryzowanych partnerów - usługi czyszczenia oraz dystrybucję produktów marki IQB Chemie GmbH.

Naszym atutem jest szybkość wykonywania powierzonych zadań, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi i racjonalnej oferty cenowej.

Pracujemy tylko i wyłącznie na produktach IQB Chemie GmbH.

Firma oferuje profesjonalne usługi związane z myciem zarówno przy użyciu technik alpinistycznych, jak również przy wykorzystaniu nowoczesnych podnośników, które mogą być używane przy prowadzeniu prac na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Niewielkie rozmiary podnośników umożliwiają wprowadzenie ich przez standardowe drzwi, bramy i furtki o szerokości 90cm. Mimo tak kompaktowych rozmiarów podnośniki umożliwiają prace dwóch osób na wysokości nawet do 37m.

Elektryczne zasilanie podnośników sprawia, że prace odbywają się bez uciążliwego hałasu i zapachu spalin.
Dzięki zastosowaniu elektrycznego zasilania istnieje możliwość wykorzystania podnośników wewnątrz różnego rodzaju obiektów.

więcej na: www.iqb-chemie-polska.pl
czytaj więcej
IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych w nowej odsłonie
IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych wprowadził nową wersję swojego logo. Odświeżony znak firmowy doskonale koresponduje z wizerunkiem wypracowanym na przestrzeni ponad 20 lat obecności firmy na rynku niemieckim i w sposób spójny komunikuje unikalne cechy marki poprzez nowoczesny design.

- Intensywne tempo rozwoju spółki stało się naturalnym bodźcem skłaniającym nas do uruchomienia działań związanych z dostosowaniem oblicza marki do najnowszych rozwiązań marketingowo-wizerunkowych. Innowacyjny charakter nowego logotypu idealnie wpisuje się w specyfikę branży nowych technologii, podkreślając jednocześnie fundamentalne wartości IQB Chemie GmbH: jakość, innowacyjność, doświadczenie, bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z przeprowadzonego redesignu – podkreśla Roland Chodowiec, Prezes Zarządu IQB Chemie GmbH.

Nazwa firmy oraz elementy koloru niebieskiego pozostają bez zmian. Nowe logo wyraża rozpoznawalne i powszechnie kojarzone atrybuty, wypracowaną renomę i prestiż. Zachowana została ciągłość wizerunku, przy jednoczesnym wskazaniu ducha innowacyjności spójnego z branżą nowych technologii. Kolor szary tożsamy jest z rzetelnością, niezawodnością i profesjonalizmem, kolor niebieski – z zaufaniem. Znak ma nowe pro­por­cje, liter­nictwo i jest doskonałym przykładem nowoczes­nych tren­dów. Główną rolę odgrywa lekka typografia, dająca wię­cej prze­strzeni i świeżości. Elementem, który szczególnie przyciąga uwagę jest litera Q umieszczona w logo firmy. Symbolizuje rozwój, doskonałość oraz najwyższą jakość wpisaną w strategię działania spółki. Nowe podejście do wizerunku zakłada posługiwanie się pełną oraz skróconą nazwą firmy. Sformułowanie „QUALITY” jasno i czytelnie komunikuje kluczową wartość zakorzenioną w kulturze organizacyjnej IQB Chemie GmbH.

Rewitalizacja wizerunku IQB Chemie GmbH jest odwzorowaniem strategii pozycjonowania firmy jako lidera w branży chemicznej, sprawdzonego dostawcy profesjonalnych środków wspomagających procesy firm na rynku europejskim. Spółka jest obecna na rynkach: niemieckim, austriackim, czeskim, szwajcarskim, angielskim. Polski oddział IQB Chemie GmbH, którym kieruje Agata Wasilewska działa od jesieni 2016 r.
czytaj więcej
Oferta Metal–Fach na targach AGRO 2017 w Kijowie
Jeden z największych producentów maszyn rolniczych w województwie podlaskim – sokólski Metal–Fach, kolejny raz zaprezentuje swoją bogatą ofertę na ukraińskiej wystawie AGRO 2017.
czytaj więcej
Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku
W dniach 6 - 10 czerwca 2017 r. w Mińsku na Białorusi odbędzie się 27 edycja międzynarodowych targów BELAGRO. To największa w tamtym regionie wystawa branży rolnej. Przez pięć dni swoją ofertę będzie prezentowało sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.
czytaj więcej
Trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) – kat II
Obok licznych maszyn rolniczych jakie swoim klientom proponuje Metal–Fach, w ofercie firmy znajdują się również akcesoria do maszyn. Jednym z nich jest trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ).
czytaj więcej
2017-05-25, 12:00
Sage
Bezpieczne biuro rachunkowe
Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, musi dbać o to, aby prawidłowo wypełniać dokumenty i w terminie rozliczać się z kontrahentami, pracownikami, ZUS-em czy Urzędem Skarbowym. W obliczu licznych zmian prawa gospodarczego i związanego z tym, rosnącego ryzyka biznesowego zwiększa się ilość przedsiębiorców zlecających prowadzenie ksiąg podmiotom zewnętrznym – nie bez przyczyny.
czytaj więcej
123456789...242526

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top