Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2019-03-20, 11:52
Calligrafun
Leonardt Hiro 6H - idealna do szkicowania!
Kaligrafia to Twoje hobby? A może jesteś kaligrafem lub kaligrafką z zawodu? Z pewnością do szkicowania odpowiednie wyposażenie jest Ci niezbędne. Leonardt Hiro 6H to jeden z przedmiotów, który z pewnością przyda się w Twojej kolekcji.
czytaj więcej
Aktywny weekend z dzieckiem? Może flamenco?
Propozycji zajęć pozalekcyjnych dla dzieci – szczególnie w dużych miastach – nie brakuje. Rodzice chętnie przywożą na nie swoje pociechy i na tym kończy się ich rola. Ale można inaczej! Organizowane w Warszawie warsztaty z flamenco to przykład zajęć, które w równym stopniu angażują dziecko, jak i rodzica.
czytaj więcej
Lego Voltron - wyrusz na wspólną podróż
Elegancko wykonany zestaw nawiązujący do superprodukcji Voltron to jeden z najciekawszych produktów duńskiej marki Lego. Sprawdź, co można znaleźć w tym ciekawym zestawie.
czytaj więcej
Promocja w CadXpert: smartwatche, tablety lub hoverboardy do wybranych drukarek 3D
CadXpert, dystrybutor drukarek 3D Stratasys/MakerBot oraz Formlabs przygotował na końcówkę roku promocję, która zainteresuje wszystkich fanów nowinek technologicznych. Od teraz do wybranych drukarek 3D firma dodaje prezent: smartwatcha Samsung Gear S3 Frontier, deskorolkę elektryczną Kawasaki lub tablet Huawei M3.
czytaj więcej
Podsumowanie V rundy SUPER GAME e-sport — Siemianowickiego Turnieju E-sportowego w Siemianowicach Śląskich
W miniony weekend, Siemianowice Śląskie stały się stolicą e-sportu w Polsce. Frekwencja dopisała i Kompleks Sportowy „Michał” gościł ponad 300 graczy CS: GO, a także ponad 500 zawodników indywidualnych oraz widzów.
czytaj więcej
III edycja Siemianowickiego Turnieju E-sportowego już w ten weekend!
III edycja Siemianowickiego Turnieju E-sportowego organizowana przez SUPER GAME e-sport zawita do Siemianowic Śląskich w dniach 26-28 października 2018 roku. Cała e-sportowa społeczność spotka się w Kompleksie Sportowym „Michał”. Wydarzenie rozpocznie się już w piątek o godzinie 9:00 i potrwa aż do niedzieli.
czytaj więcej
Harry Potter - gry ze świata magii od Winning Moves
Specjalnie dla najmłodszych fanów najbardziej znanego czarodzieja wszechczasów firma Winning Moves przygotowała niespodziankę w postaci logicznej rozgrywki Top Trumps Match: Harry Potter. W grze można wcielić się w jednego z wielu bohaterów historii stworzonej przez J.K Rowling i stanąć do emocjonującego pojedynku, w którym liczy się magiczny spryt i szybkość. Nowa propozycja Winning Moves dołącza do cieszącej się dużą popularnością serii gier o Harry’m Potterze, znajdujących się już w ofercie wydawcy.
czytaj więcej
2018-04-25, 11:32
Netcube
Kostka ShengShou GEM 3x3x3
Poszukujesz prezentu dla swojego siostrzeńca lub siostrzenicy? Chce podarować swojemu dziecku zabawkę, która będzie nie tylko dostarczać mu codzienną dawkę pozytywnych emocji, ale także pomoże w kształtowaniu jego umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni? Idealnym pomysłem na prezent może okazać się kostka ShengShou GEM 3x3x3
czytaj więcej
2018-04-17, 12:20
Katalog Marzeń
#ChcęToPrzeżyć, czyli rekrutujemy testerów marzeń!
Internetowy serwis prezentowy Katalog Marzeń startuje z drugą edycją akcji #ChcęToPrzeżyć, której misją jest przypomnienie, co w życiu jest naprawdę ważne. Codzienność nierzadko zmusza nas do porzucenia myśli o spełnianiu swoich marzeń, inwestowaniu czasu oraz pieniędzy w przeżycia, których pragniemy doświadczyć. Na co dzień poświęcamy się uczelni lub pracy, a wolne godziny w grafiku zapełniamy kolejną porcją obowiązków. #ChcęToPrzeżyć ma sprawić, że na moment zatrzymamy się i zaczniemy robić to, co jest dla nas atrakcyjne i przynosi mnóstwo radości. Udział w akcji #ChcęToPrzeżyć to przygoda życia, dzięki której ludzie spełnią swoje marzenia i skosztują smaku przygody. Zupełnie za darmo!
czytaj więcej
2018-04-17, 09:45
KALKULUJ.PL
Hoverboard - praktyczny i modny gadżet
Moda ma do siebie to, że przychodzi znienacka. Narasta niczym fala i z ogromną siłą uderza o brzeg, a jej rozbryzgi wdzierają się z impetem na ląd, aby po chwili wrócić w strugach wody z powrotem do morza. Tam łączy się znów i formuje nową falę, która gnana wiatrem, znów zaatakuje wybrzeże.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top