Znajdź informacje

Inna tematyka


Weekendowa promocja: Galaxy Tab S za pół ceny
W redcoon.pl promocja jakiej jeszcze nie było.  Wakacyjne temperatury widocznie  topią ceny. Warto tu zajrzeć i przekonać się o tym osobiście. Już teraz najlepszy tablet na świecie Samsung Galaxy Tab S o połowę  taniej.  Akcja trwa tylko do niedzieli.
czytaj więcej
Taksówka „na już” nawet w godzinach szczytu
Godziny szczytu zazwyczaj kojarzą się z tłokiem na ulicach oraz w środkach komunikacji miejskiej. W pracy taksówkarza określenie to ma jednak zupełnie inne znaczenie. Dla taksówek godziny szczytu przypadają w nocy, gdy komunikacja miejska praktycznie nie funkcjonuje, a na szybki powrót do domu liczą osoby wracające z barów, klubów, restauracji czy imprez masowych. Jak zatem skutecznie złapać taryfę gdy duża liczba zainteresowanych nie ułatwia znalezienia wolnego pojazdu?
czytaj więcej
Piwo Grimbergen – z czym to się je?
Sztuka łączenia piwa z jedzeniem staje się coraz popularniejsza wśród smakoszy złotego trunku. O tym, jak ciekawy dla naszego podniebienia może być tzw. Foodpairing, przekonali się  uczestnicy lipcowych warsztatów kulinarnych, zorganizowanych przez Bractwo Feniksa, które zrzesza fanów wyśmienitego belgijskiego piwa Grimbergen.
czytaj więcej
Zmiana w Zarządzie Redan SA
W dniu 18 lipca 2014 roku Radosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Redan SA, złożył rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska. Nie będzie to miało wpływu na działania operacyjne Grupy, zaś od strony strategicznej dotychczasowy Prezes gwarantuje dalsze wsparcie.
czytaj więcej
Weranda Country zmienia się w miesięcznik
W czwartek (17 lipca) na rynku pojawi się 39. numer magazynu „Weranda Country” – po raz pierwszy jako miesięcznik. Czasopismo ukazuje się od 2007 roku – początkowo jako kwartalnik, a po roku zostało dwumiesięcznikiem. Magazyn ma najlepszą sprzedaż w swoim segmencie – średnio 30 tysięcy egzemplarzy.
czytaj więcej
Sophos wzmacnia zarząd nowym managerem na Europę Północno – Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę
Sophos awansował Thomasa Thoelke na nowego managera terytorialnego w regionie Europy Północno-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.
czytaj więcej
Świadczenia pracownicze nie tracą na atrakcyjności
Z raportu "Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku"[1] przygotowanego przez firmę Sedlak & Sedlak wynika, że benefity przyznaje dokładnie trzy czwarte polskich firm. Badanie potwierdza, że najchętniej robią to duże przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej pół tysiąca osób, zaś najrzadziej małe firmy do 50 osób. Raport wskazuje, że zdecydowana większość firm nie bada oczekiwań swoich pracowników i nie dokonuje oceny efektywności oferowanych świadczeń dodatkowych. Ale i tak większość pracowników jest zadowolona z otrzymywanych benefitów.
czytaj więcej
Zoofast debiutuje na holenderskim rynku
Holandia to kolejny rynek na którym swoją działalność rozpoczęła Zoofast – europejska marka firmy Krakvet. W połowie maja br. największy internetowy sklep w branży zoologicznej w Polsce umożliwił e-zakupy mieszkańcom Królestwa Niderlandów. To już kolejny - dwunasty europejski rynek na którym marka Zoofast jest obecna.
czytaj więcej
Rewolucyjny system wymiany danych o zagrożeniach: ThreatCloud IntelliStore od Check Point
Jedyna platforma, która analizuje i wymienia informacje o zdarzeniach naruszenia bezpieczeństwa pochodzące z wielu źródeł, została uruchomiona dla wiodących partnerów z branży zabezpieczeń internetowych.
czytaj więcej
Kronika cyberkryminalna – maj 2014 r.
W maju wokół hakerów i cyberprzestępców pojawiło się wiele ciekawych informacji, a powstrzymanie haktywistów, zlikwidowanie sieci dystrybucji nielegalnych leków i aresztowanie stu przestępców na raz to tylko niektóre z nich. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie majowych sukcesów organów ścigania w walce z ogólnoświatową cyberprzestępczością.
czytaj więcej
123...101112131415161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top