Znajdź informacje

Inna tematyka


Zoofast debiutuje na holenderskim rynku
Holandia to kolejny rynek na którym swoją działalność rozpoczęła Zoofast – europejska marka firmy Krakvet. W połowie maja br. największy internetowy sklep w branży zoologicznej w Polsce umożliwił e-zakupy mieszkańcom Królestwa Niderlandów. To już kolejny - dwunasty europejski rynek na którym marka Zoofast jest obecna.
czytaj więcej
Rewolucyjny system wymiany danych o zagrożeniach: ThreatCloud IntelliStore od Check Point
Jedyna platforma, która analizuje i wymienia informacje o zdarzeniach naruszenia bezpieczeństwa pochodzące z wielu źródeł, została uruchomiona dla wiodących partnerów z branży zabezpieczeń internetowych.
czytaj więcej
Kronika cyberkryminalna – maj 2014 r.
W maju wokół hakerów i cyberprzestępców pojawiło się wiele ciekawych informacji, a powstrzymanie haktywistów, zlikwidowanie sieci dystrybucji nielegalnych leków i aresztowanie stu przestępców na raz to tylko niektóre z nich. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie majowych sukcesów organów ścigania w walce z ogólnoświatową cyberprzestępczością.
czytaj więcej
Nowe produkty Barter SA
Polski importer i dystrybutor węgla – Barter SA wprowadza na rynek swoje najnowsze konfekcjonowane produkty - KRZESIMIR, CZARNY JAN i ECO-POWER Lady.
czytaj więcej
11 obrazów sprzedanych na aukcji UBIERAMY VODĘ III
Na jeden wieczór warszawski Pałac Sobańskich zmienił się w galerię sztuki i designu oraz dom aukcyjny. Wszystko to za sprawą trzeciej edycji charytatywnej aukcji „UBIERAMY VODĘ”, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji TVN.
czytaj więcej
GSI Outdoors - naczynia dla współczesnych traperów
GSI Outdoors to amerykańska mała rodzinna firma. Założona została przez rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej w 1985 roku. Właściciele GSI Outdoors od początku korzystali z ogromnej wiedzy, jaką posiadają kanadyjscy i francuscy traperzy, przemierzający Kolumbię Brytyjską.
czytaj więcej
Czym powinny charakteryzować się dobre sandały turystyczne?
Jak to jest, że tak minimalistyczny but jak sportowy sandał może nam dobrze służyć na szlaku w górach, spływie kajakowym czy letniej wycieczce rowerowej? Przecież składa się tylko z podeszwy i pasków trzymających go na nodze.
czytaj więcej
Uwalnianie wiedzy
Od 20 do 22 maja Fujitsu było gospodarzem szóstej konferencji dla partnerów handlowych w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W wydarzeniu pod hasłem „Document and Digitize: Free Knowledge" wzięło udział prawie 300 ekspertów z 47 krajów regionu EMEA. Przedstawiciele PFU ujawnili najnowsze informacje o firmie i zaprezentowali skanery dokumentów Fujitsu. Przedstawiciele różnych branż, takich jak finanse i budownictwo, podzielili się cennymi spostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania w różnych warunkach. Jedenastu partnerów handlowych otrzymało specjalne nagrody w kilku kategoriach.
czytaj więcej
Mogą otrzymać 400 kg karmy dla zwierząt! Potrzebujące zwierzaki z Fundacji BERNARDYN liczą na głosy.
Fundacja BERNARDYN może otrzymać ponad 400 kilogramów karmy dla potrzebujących zwierząt. Wystarczy zagłosować na nią w akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez firmę Krakvet.
czytaj więcej
Znamy pierwsze szczegóły Męskiego Grania 2014!
Już wkrótce scena Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec, po raz kolejny zmieni się w tygiel niebanalnych dźwięków, inspiracji oraz niezwykłych muzycznych interpretacji. Żywiec już po raz czwarty wspiera utalentowanych początkujących muzyków, dla których stworzył konkurs Nowe Męskie Granie.
czytaj więcej
123...101112131415161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top