Znajdź informacje

Inna tematyka


Neil Walker nowym Channel Marketing Managerem odpowiedzialnym za skanery Fujitsu
Neil Walker został mianowany nowym Channel Marketing Managerem odpowiedzialnym za skanery Fujitsu. Będzie odpowiadał między innymi za wsparcie i rozwój kanałów sprzedaży w regionie EMEA. Na tym stanowisku zastąpił Roberta Younga, który pozostaje związany z firmą. Obecnym celem firmy jest umocnienie wiodącej pozycji na rynku profesjonalnych skanerów.
czytaj więcej
System dla samorządów PRiMO doceniony na targach edukacyjnych
Grupa Edukacyjna S.A., obecna na XIX Targach Edukacyjnych w Kielcach, otrzymała wyróżnienie za innowacyjny system do zarządzania oświatą dla samorządów PRiMO – www.primo.edu.pl
czytaj więcej
Międzynarodowa współpraca tematem kwietniowego Polsko-Belgijskiego Forum Gospodarczego
Czy belgijski rynek jest atrakcyjny dla polskich przedsiębiorców? Jak założyć firmę w Belgii i na co zwracać uwagę? Na jakie ulgi i ułatwienia mogą liczyć przedsiębiorcy inwestujący w tym kraju? To tylko wybrane tematy Polsko –Belgijskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku w siedzibie Ministerstwa Gospodarki w Warszawie. Forum organizowane jest przez Ministerstwo Gospodarki oraz Ambasadę Królestwa Belgii wraz z trzema Regionami: Brukselskim, Flamandzkim, Walońskim, we współpracy z Belgijską Izbą Gospodarczą i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
czytaj więcej
Rewolucja IT w rozwoju kompetencji Polaków?
Wrocławianie znaleźli sposób na rewolucję na rynku IT. Ich rozwiązanie technologicznie może w ciągu kilku lat całkowicie odmienić sposób rekrutowania pracowników i rozwoju kariery zawodowej mieszkańców naszego kraju
czytaj więcej
Letia Business Center na Targach TARBUD
Przebudowa i rozbudowa budynku, w którym obecnie znajduje się centrum konferencyjne Legnickiego Parku Technologicznego KGHM Letia S.A. będzie jednym z tematów XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu. Autorzy projektu pokażą kompleks w ramach cyklu wykładów „Ciekawe obiekty, ciekawe realizacje”.
czytaj więcej
Sprawdziły się amerykańskie instalacje odsiarczania spalin w Energetyce sp. z o.o.
Testowane przez Energetykę sp. z o.o. nowe instalacje do odsiarczania spalin obniżają prawie do zera emisję związków siarki. Spółka razem ze specjalistami z Politechniki Wrocławskiej przedstawiła wyniki badań prowadzonych zimą.  
czytaj więcej
Rozlewnia Vody Naturalnej z systemem HACCP
Rozlewnia Vody Naturalnej zlokalizowana w okolicach Muszyny otrzymała certyfikat HACCP na produkcję wód źródlanych i napojów bezalkoholowych.
czytaj więcej
Innowacje KAN na targach Instalacje 2014
Całą gamę innowacyjnych produktów pokaże spółka KAN na kwietniowych poznańskich targach Instalacje 2014. Tam też spółka ogłosi wyniki swojego konkursu promocyjnego i wręczy nagrody.
czytaj więcej
Ruszyła Szkoła Rodziców
Jak rozmawiać z dzieckiem, polepszyć relacje w rodzinie i w codziennym życiu? W Zespole Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej w Białymstoku ruszyły zajęcia w ramach Szkoły Rodziców.
czytaj więcej
KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących
Był Złotym Partnerem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspiera podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – spółka KAN od lat pomaga potrzebującym.
czytaj więcej
123...101112131415161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top