Znajdź informacje

Inna tematyka


KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących
Był Złotym Partnerem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspiera podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – spółka KAN od lat pomaga potrzebującym.
czytaj więcej
Sto dni do matury
Sezon studniówkowy rozpoczęty. W czwartek uczniowie Społecznego LO STO przy Fabrycznej wielkim balem rozpoczęli odliczanie do egzaminu dojrzałości.
czytaj więcej
Wieś z pomysłem – program „Razem Możemy Więcej”
Warsztaty komputerowe dla dorosłych, inscenizacje tradycyjnych obrzędów ludowych czy ścieżki edukacyjne i historyczne – to przykładowe projekty, które mogą zrealizować mieszkańcy terenów wiejskich przy wsparciu finansowym uzyskanym w ramach „Razem Możemy Więcej”. 22 października br. rozpoczął się nabór do VIII edycji programu Fundacji EFRWP.
czytaj więcej
Jubileuszowe Dni Belgijskie międzynarodowe wydarzenie w Poznaniu i w Warszawie
Kraj o stopniu innowacyjności wyższym niż Chiny, Szwajcaria czy Kanada. Na powierzchni ponad 30 000 km2 znajdują się siedziby NATO, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Nasze stolice dzieli ok. 1500 km odległości. To Belgia. Aby bliżej poznać to państwo już po raz 15. Belgijska Izba Gospodarcza i Ambasada Belgii wraz z przedstawicielstwami ekonomicznymi Regionów: Brukseli, Flandrii i Walonii zapraszają na Dni Belgijskie. Od 21 października do 15 listopada w Poznaniu oraz w Warszawie, będzie można poznawać biznes, kulturę i kuchnię belgijską. Dni Belgijskie to także doskonała okazja do zapoznawania się z tradycją tego kraju, czy poszerzania międzynarodowych kontaktów biznesowych. 
czytaj więcej
Yum! Brands, KFC, Pizza Hut and Taco Bell Launch World Hunger Relief Effort Featuring Global Spokesperson Christina Aguilera in New Public Service Announcement
12/09/2013 -- LOUISVILLE, Ky. -- (BUSINESS WIRE) - Yum! Brands (NYSE: YUM), parent company of KFC, Pizza Hut and Taco Bell, announced today the launch of its annual World Hunger Relief effort featuring multi-Grammy Award winner and international superstar Christina Aguilera in a new public service announcement.
czytaj więcej
Scala Rider Q3 - stała łączność w trasie
Dziennikarze działu motoryzacyjnego New York Times po testach potwierdzili niezawodność słuchawek dla motocyklistów Scala Rider Q3 Cardo Systems.
czytaj więcej
Kanapkowe inspiracje
Kanapki – zna je i zajada chyba każdy. Są jednym z najpopularniejszych i najszybszych do przyrządzenia posiłków. Do ich przygotowania nada się niemalże wszystko co znajdziemy w lodówce. Zbliżający się nowy rok szkolny to czas, gdy kanapki królują na naszym stole i w pudełkach śniadaniowych. Sandwicze jedzone codziennie nie muszą być jednak nudne - istnieje wiele rodzajów tego smacznego dania! Na całym świecie znaleźć można kanapkowe inspiracje, dzięki którym kromka pieczywa stanie się prawdziwie popisowym daniem.
czytaj więcej
Nowa podstawówka z szachami
Od września w Białymstoku ruszy nowa szkoła -  Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO. To najmłodsze „dziecko” Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej, w którym działa już gimnazjum i liceum.
czytaj więcej
Fuzja muzycznych stylów na chorzowskim Męskim Graniu
Leszek Możdżer grający w towarzystwie hip-hopowych skreczy i beatów O.S.T.R. , Stanisław Soyka i Nosowska na nowo interpretujący Niemena, śpiewająca po niemiecku dyrektor artystyczna i „sto lat” na kilka tysięcy gardeł z okazji urodzin Grażyny Łobaszewskiej  – to wszystko miało miejsce podczas chorzowskiego Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.
czytaj więcej
Koncert plenerowy „JaZZmania w Stodole”
Już w najbliższy piątek, uczestnicy programu „JaZZmania w stodole” wystąpią na jednej scenie ze światowej sławy muzykami jazzowymi. 30 sierpnia o godz. 19.00 w amfiteatrze Wioski Garncarskiej w Kamionce/k. Nidzicy, odbędzie się wielki koncert finałowy warsztatów muzycznych dla młodzieży.
czytaj więcej
123...101112131415161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top