Znajdź informacje

Inna tematyka


Niezwykłe muzyczne konfrontacje na otwarciu Męskiego Grania 2013
Jedna scena, a na niej tygiel dźwięków, feeria świateł, rapująca Nosowska, O.S.T.R. i Michał Urbaniak z fuzją hip-hopu i jazzu, a do tego debiut nowej formacji na polskiej scenie muzycznej – Small Synth Orchestra. To tylko niewielka część zaskakującego otwarcia Męskiego Grania 2013 w Krakowie, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.
czytaj więcej
Jak usuwać plamy z kostki brukowej?
Plamy z oleju silnikowego czy pamiątka po grillowaniu z przyjaciółmi w postaci kleksów z tłuszczu - jakbyśmy się nie starali nie unikniemy zabrudzeń na nawierzchni z kostki brukowej. Jak w takich sytuacjach pozbyć się uciążliwych plam?
czytaj więcej
Konkurs dla kreatywnych! Wygraj 10 000 zł
Dziesięć tysięcy złotych to pieniądze, o które warto zawalczyć. Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć je na spełnienie swoich marzeń. Wystarczy wziąć udział w konkursie na najlepsze hasło reklamowe zawierające w treści CRH Auto oraz Honda.
czytaj więcej
Creativity Lab w Wielkiej Brytanii
W ramach działań projektu European Creative Cluster Lab (ECCL), za kilka tygodni odbędzie się kolejna odsłona Creativity Lab. Tym razem w Londynie - w dniach 14-22 września - podczas London Design Festival.
czytaj więcej
Bluza termiczna z kapturem Thermo Hoody Marmot dla aktywnych
W czerwcowym wydaniu magazynu „Poznaj Świat” ukazała się recenzja męskiej bluzy termoaktywnej Thermo Hoody marki Marmot. Bluza była testowana podczas wypadów w polskie góry – na Babiej Górze oraz w Tatrach. Autor tekstu, Grzegorz Miedziński, docenił przede wszystkim dobrą oddychalność, lekkość oraz funkcjonalne rozwiązania.
czytaj więcej
Centra handlowe rosną znów w dużych miastach
Duże centra handlowe powstające w aglomeracjach zmienią układ sił na mapie handlowej miast
czytaj więcej
Dyskretne plastry DermaPlast® hydro pasują do każdej pary letnich butów
Dyskretne plastry DermaPlast® hydro pasują do każdej pary letnich butów
czytaj więcej
Okiełznaj upały z redcoon.pl
Gorąco, powietrze wibruje od temperatury, nie ma się gdzie ukryć przed wszechobecnym upałem… Wbrew pozorom nie jest to opis Sahary, tylko naszego, polskiego lata. Poszukując ukojenia od  upałów, można schładzać się poprzez kąpiele w jeziorze lub morzu- ta opcja jednak jest zarezerwowana tylko dla tych szczęśliwców, którzy akurat przebywają na urlopie. Można także spróbować używać wachlarza- te przedmioty, używane już w starożytnym Egipcie, poruszane wahadłowo, wymuszają ruch powietrza, przez co dają uczucie chłodzenia.  Pomimo swojej różnorodności i niezaprzeczalnej urody, posiadają jedną zasadniczą wadę: napędzane są siłą naszych mięśni i trudno jest wachlować się dłużej, niż kilka minut. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem stają się wentylatory i klimatyzatory. Wystarczy je podłączyć do prądu i od razu można cieszyć się chłodnym, odświeżającym powiewem. Dla wszystkich szukających ochłody, sklep redcoon.pl przygotował rozwiązania, które pozwolą okiełznać nawet iście pustynne upały.
czytaj więcej
Propozycja modyfikacji systemu ubezpieczenia upraw rolnych w Polsce
Obecny system ubezpieczenia upraw rolnych wymaga modyfikacji, ponieważ nie spełnia swojej roli. Nad problemem pochylił się Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Krajowa Rada Izb Rolniczych.
czytaj więcej
Huawei eSpace 7950 - Telefon IP dla biznesu
Huawei eSpace 7950 to wysokiej klasy telefon IP, który obsługuje 6 linii telefonicznych. Sprawne zarządzanie połączeniami zapewnia
czytaj więcej
123...101112131415161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top