Znajdź informacje

Inna tematyka


Przekonaj się, ile wiesz o firmie TECH Sterowniki – weź udział w quizie z nagrodami!
Znasz polską firmę TECH Sterowniki i urządzenia, które produkuje? W takim razie nie przegap okazji, by wygrać jedną z 5 nagród w trwającym quizie na temat firmy i sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Na najlepszych czekają dwa wideorejestratory Garmin Dash Cam 55, regulator pokojowy ST-292v3 oraz dwa zestawy firmowych gadżetów – każdy z powerbankiem! Zgłoszenia są przyjmowane do końca marca.
czytaj więcej
2018-01-30, 15:10
FaniMani.pl
571 455,97 zł darowizn od zakupów online na FaniMani.pl
Przygotowaliśmy podsumowanie pomagania przy okazji zakupów na FaniMani.pl po czwartym kwartale 2017 r. Łączna suma darowizn od zakupów wyniosła 571 455,97 zł. Użytkownicy serwisu FaniMani.pl wydali na dobre zakupy już przeszło 27,6 mln zł!
czytaj więcej
2018-01-30, 11:12
Szałowe Ceny
Roboty kuchenne ranking
Urządzając kuchnie na pewno staniesz przed wyborem robota kuchennego. Prezentujemy ranking najlepszego sprzętu w różnych przedziałach cenowych.
czytaj więcej
Jak pozbyć się myszy z domu?
Jesienią wiele osób musi zmagać się z nie lada problemem, czyli myszami. Gryzonie szukają ciepłego schronienia i z premedytacją wprowadzają się do naszych domów. Jak sobie z nimi poradzić?
czytaj więcej
Tani przelew do Chin - wysyłamy USD ze strefawalut.pl
Szybkie przelewy w naszych czasach stały się już standardem. Wpisujemy kwotę, zatwierdzamy płatność i niemal w czasie rzeczywistym pieniądze są już na koncie odbiorcy. Niestety sprawa nie wygląda tak łatwo w przypadku przelewów międzynarodowych. Tutaj należy zastanowić się, jaką formę przelewu pieniędzy wybrać, aby środki szybko trafiły na konto odbiorcy oraz aby nie zapłacić zbyt dużo.
czytaj więcej
Dlaczego wiele osób boi się wymiany walut online – analiza KantorBox.pl
Mogłoby się wydawać, że dziś nie trzeba już nikogo przekonywać do zasadności wymiany walut online. E-kantory stają się coraz bardziej popularne, coraz chętniej korzystamy z bankowości elektronicznej i coraz częściej chcemy dokonywać wielu operacji online. Mimo to wielu klientów ma nadal sporo wątpliwości i nadal unika wymiany walut w sieci. Postaramy się więc przybliżyć najczęstsze obawy, jakie towarzyszom tym, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług kantorów internetowych.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania dbają o pracowników. Wspierają też lokalne inicjatywy
Jeden z liderów polskiego rynku spożywczego, a przy tym jeden z największych pracodawców w regionie – Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. – stawiają na mocny rozwój świadczeń dla obecnych i nowych pracowników. – Z jednej strony, chcemy zachęcić do pracy w naszej firmie nowe osoby, a z drugiej zaoferować dodatkowe bonusy tym, które już u nas pracują i stanowią o sile naszej firmy i marki Henryk Kania – mówi Dominika Rąba z zarządu Spółki, która aktywnie wspiera również wiele lokalnych inicjatyw.
czytaj więcej
W których miejscach kantory stacjonarne są najmniej opłacalne
W Polsce nadal najwięcej osób wymienia waluty w kantorach stacjonarnych. Szacuje się, że obrót kantorów stacjonarnym to ok 80% całkowitej sumy wymienianych pieniędzy.
czytaj więcej
2017-05-30, 15:10
Flex Poland
Biegają i pomagają, czyli o sportowej inicjatywie pracowników Flex w Tczewie!
Wspólnie trenują, pokonują kilometry i pomagają. Kiedy zaczęli działać i czym się inspirowali? Opowiadamy dziś o początkach inicjatywy „Biegniemy z pomocą”, stojącej za nią idei oraz jej dotychczasowych sukcesach.
czytaj więcej
2017-05-15, 08:56
Biuro prasowe
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Chochołowie
Jaką rolę pełni Poseidon w basenach termalnych? W czym pomagają regularne kąpiele w surowej wodzie? Jak szybko można zjechać zjeżdżalnią z zapadnią? Przyjdź po odpowiedzi 18-19 maja do Chochołowskich Term, które będą świętować Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
czytaj więcej
123456789...161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top