Znajdź informacje

Inna tematyka


2016-03-04, 10:00
Grupa MEDIUM
SNAJPERZY - publikacja, której lektura - odsłania "mechanizm działania" legendarnych strzelców
One shot - one magazine! - SPECIAL OPS prezentuje "SNAJPERÓW".
Nie ma żołnierzy owianych większą tajemnicą, niż snajperzy, specjalistów w wojennym fachu, o których powstałoby więcej mitów i legend tworzonych nie tylko przez oczarowanych cywilów czy pasjonatów militariów, ale i samych wojskowych. Temat snajperów rozkładamy na części pierwsze i do wydań specjalnych SPECIAL OPS dołączają "SNAJPERZY".
czytaj więcej
2016-02-16, 16:52
Seniorzy24.pl
Polub z nami poniedziałki
Poniedziałek to najbardziej znienawidzony dzień tygodnia. Po weekendowym odpoczynku trzeba rano wstać z łóżka i iść do pracy. Jeśli Ty również nie lubisz tego dnia – pomożemy Ci to zmienić.
czytaj więcej
2016-02-12, 11:29
Seniorzy24.pl
Walentynki na każdą kieszeń
W Polsce od kilkunastu lat obchodzimy Walentynki jako Dzień Zakochanych. Przyjęło się, że to święto głównie młodych ludzi, ale przecież także seniorzy mają prawo do wyznawania uczuć swoim najbliższym. Podpowiadamy jak sprawić przyjemność ukochanym niezależnie od zasobności portfela.
czytaj więcej
2016-01-20, 09:43
Grupa MEDIUM
Autorzy publikacji naukowych zyskają więcej punktów
23 grudnia 2015 r. ogłoszono aktualny wykaz czasopism naukowych wraz z punktacją, jaką można uzyskać za artykuł opublikowany na łamach konkretnych tytułów. Zmiany dotyczą także czasopism wydawanych przez Grupę MEDIUM.
czytaj więcej
2016-01-15, 15:58
Projekt PR
Kuźniar i syberyjskie ciepło dla WOŚP!
Syberyjska podróż Jarosława Kuźniara - dziennikarza, trenera i właściciela butikowego biura GoforWorld.com odbiła się szerokim echem w mediach. Jej efektem, poza ekstremalnymi przeżyciami samego podróżnika i relacji w Internecie, była wystawa czarno-białych fotografii w przestrzeni kreatywnej O TU_ w Gdańsku. Jej organizatorzy wystawili dwie z nich na charytatywnej aukcji podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
czytaj więcej
2015-12-12, 17:36
Seniorzy24.pl
Podpowiadamy jak wybrać idealny prezent świąteczny
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt obchodzonych w Polsce. Wszyscy krewni i najbliżsi znajomi zasiadają przy wigilijnym stole, jedzą tradycyjną kolację a na koniec otwierają wspaniałe prezenty. Tyle tylko, że te prezenty trzeba wcześniej wybrać i kupić, a to nie lada problem.
czytaj więcej
Projekty unijne realizowane przez firmę TeamSoft Sp. z o.o.
Firma Teamsoft Sp. z o.o. realizuje projekty informatyczne i oferuje usługi SaaS, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej (eSerwisowanie, eAkceptacje, eRaportowanie). Projekty realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne i zwiększanie innowacyjności gospodarki.
czytaj więcej
Bitwa na gagi zakończona sukcesem. 30 tysięcy złotych trafi do Agnieszki
Hokeiści kłusujący na kucykach po lodowej tafli, udawane kontuzje, czy prasowanie w ekstremalnych warunkach. Takie rzeczy tylko w…Oświęcimiu. Humor nie opuszczał uczestników II Wielkiego Charytatywnego Meczu, który odbył się w minioną sobotę. Prawie 2,5 tysiąca Oświęcimian, obecnych na imprezie wsparło szczytny cel. Rodzice małej Agnieszki na rehabilitację dziewczynki otrzymają ponad 30 tys. złotych.
czytaj więcej
Dziś pierwsze losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej
16 listopada 2015 roku to data pierwszego losowania w ramach Narodowej Loterii Paragonowej. Wezmą w nim udział uczestnicy zabawy, którzy dokonywali zgłoszeń na przestrzeni całego października. A z danych udostępnionych przez Ministerstwo Finansów wynika, że tylko w pierwszym miesiącu trwania loterii zarejestrowano około 17 000 000 paragonów fiskalnych.
czytaj więcej
II Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy. Tym razem dla Agnieszki
Mała Oświęcimianka – Agnieszka Słowik choruje na mukowiscydozę. Aby zatrzymać postęp choroby konieczne są leki i rehabilitacja. Dlatego już 14 listopada na lodowej tafli w Oświęcimiu zmierzą się dwie drużyny; Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich z Drużyną Przyjaciół Fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Swój występ zapowiedziały popularne osobowości radiowe i telewizyjne. Z hokejowym kijem w dłoni zobaczymy dziennikarza RMF FM Dariusza Maciborka czy Piotra Kupichę – lidera zespołu Feel.
czytaj więcej
123456789...161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top