Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Czy można zhakować.... lodówkę?
Urządzenia mobilne ze stałym dostępem do Internetu nikogo już nie zaskakują, ale lodówka czy pralka podłączona do Wi-Fi to nadal coś nowego. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością.
czytaj więcej
Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app
Spółka Cinkciarz.pl udostępniła aplikację na kolejne telewizory. W tym samym czasie oprogramowanie serwisu wymiany walut na system Android przekroczyło próg 100 tys. pobrań.
czytaj więcej
Automatyzacja biznesu – nowa definicja autorespondera
Autoresponder kojarzy nam się z prostą automatyczną wiadomością wysyłaną z naszego adresu e-mail. Nic w tym błędnego, jednak od pewnego czasu to słowo ma też inne znaczenie.
czytaj więcej
Systemy transakcyjne, czyli jak zarabiać na sprzedaży i kupowaniu?
System transakcyjny kojarzy się głównie ze sprzedażą, używaniem karty kredytowej, czy w ostatnim czasie płatności telefonem. Specjalne terminale służą właśnie swoim działaniem systemom transakcyjnym.
czytaj więcej
ArchiDoc wdrożył elektroniczny obieg dokumentów w Erbud SA
Spółka ArchiDoc, dostarczająca usługi optymalizujące obieg dokumentów i umożliwiające redukcję ilości papieru w biurze, wdrożyła system workflow w jednej z największych polskich firm budowlanych. Współpraca outsourcera ze spółką Erbud została rozszerzona o budowę centralnego archiwum dokumentów.
czytaj więcej
Groundhog wykorzystuje dziury w Twoim serwerze Linux
W czerwcu 2015, zespół reagowania na incydenty bezpieczeństwa firmy Check Point został poinformowany przez klienta o niecodziennej aktywności na jednym z jego serwerów DNS BIND działającym pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Dziwne zachowanie polegało na zapisywaniu dużej ilości podejrzanych plików w katalogach systemowych.
czytaj więcej
2x100% skuteczności AVG w nowym teście AV-Test
AVG zdobywa 100% punktów na teście AV-TEST i uzyskuje najwyższy stopień bezpieczeństwa – Advanced+.
czytaj więcej
Premiera nowych wersji AVG dla domu i małego biura
Nowa wersja programów AVG zawiera funkcje wykrywania szkodliwego oprogramowania, nowe opcje personalizacji, ulepszone funkcje czyszczenia oraz pełne wsparcie dla Windows® 10.
czytaj więcej
2015-10-13, 12:10
Cursor S.A.
Cursor: Podwojenie liczby audytów realizowanych w sieciach handlowych
Sklepy, producenci i dystrybutorzy coraz częściej zlecają na zewnątrz realizację audytów dotyczących jakości obsługi klienta, ekspozycji towarów oraz realizacji działań promocyjnych. Cursor, oferujący usługi z obszaru wsparcia sprzedaży i e-logistyki, w 2015 roku odnotował
100 proc. wzrost ilość takich zleceń. Obecnie spółka realizuje ponad 25 000 audytów miesięcznie.
czytaj więcej
2015-09-28, 16:12
INFOSUN
Efektywne zarządzanie MŚP
Usprawnienie działania firmy możliwe jest właśnie dzięki technologii i zdecydowanie dzięki pokoleniu Y, które nie wyobraża sobie pracy bez spełnienia tych kryteriów.
czytaj więcej
123...121314151617181920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top