Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


East Games United 2019. Podlaska Krynka w gronie sponsorów
East Games United to święto dla wszystkich fanów gier wideo, e-sportu, fantastyki i szeroko pojętej popkultury. Impreza, organizowana cyklicznie w Białymstoku, zdążyła już zyskać status kultowej rozrywki. 25 i 26 maja Galerię Alfa w Białymstoku wypełnią miłośnicy gier i wirtualnej rzeczywistości.
czytaj więcej
Kable precz! Jak zapanować nad bałaganem na biurku?
Bałagan na biurku może być przyczyną niepowodzenia projektu biznesowego. W jego odmętach potrafią zaginąć wizytówki i ważne dokumenty, a w komfortowej pracy wcale nie pomaga plątanina kabli do ładowarek, klawiatury czy komputerowej myszki. Japonka Marie Kondo, ekspertka od utrzymania porządku, z pewnością rekomendowałaby nowoczesne rozwiązania takie jak ładowarka indukcyjna mophie charge stream pad+, podstawka ładująca charge stream desk stand a także składana na trzy razy klawiatura ZAGG.
czytaj więcej
Fabryki chaosu
Ukryty poza miastem biurowiec, a wewnątrz ludzie tworzący fake newsy. Wejść bez zaproszenia nie jest łatwo, wyjść – jeżeli już poznało się tajemnice – jeszcze trudniej. Tak według twórców amerykańskiego serialu Homeland miała wyglądać „fabryka trolli”. Nad wszystkim czuwał demoniczny Brett O'Keffe, sugestywnie grany przez brytyjskiego aktora Jake’a Webera. A jak wygląda rzeczywistość?
czytaj więcej
Check Point Engange dla zwiększenia wartości i przyspieszenia korzyści dla partnerów
Nowa zachęta daje VAR-om dodatkowe nagrody za zakup przez klientów CloudGuard IaaS za pośrednictwem AWS i Azure Marketplace; nowa aplikacja Engage umożliwia jeszcze bliższe relacje partnerskie w celu zwiększenia działań sprzedażowych
czytaj więcej
Przełączniki do układów elektronicznych
Przełączniki to jedne z wielu elementów konstrukcji i prototypów. Znajdują zastosowanie podczas wykonywania zarówno prostych jak i zaawansowanych czynności przy urządzeniach i maszynach.
czytaj więcej
Baw się z Tendą i wygraj system WiFi Tenda Nova MW3!
Tenda, wiodący dostawca rozwiązań sieciowych, organizuje konkurs, w którym można wygrać system WiFi Tenda Nova MW3.
czytaj więcej
Talenty chowamy do szuflady a internet do szafy.
Co łączy szafę z szufladą i dlaczego nie jest to garderoba dowiesz się z poniższego artykułu. Opisuje on możliwości schowania internetu do szafy rackowej.
czytaj więcej
Usuwanie danych osobowych w Internecie z Czyścimy Internet
W związku z przepisamy zawartymi w Rodo masz prawo do usuwania danych osobowych w Internecie. Jak robi to firma Czyścimy Internet? Sprawdź w artykule!
czytaj więcej
Usuwanie dodanych komentarzy - trzy porady
Jak przebiega Usuwanie dodanych komentarzy? Czy możesz zrobić to samodzielnie? Jak w ogóle unikać sytuacji, w których musisz usuwać jakiekolwiek swoje komnetarze? Sprawdź!
czytaj więcej
Dzwonki bezprzewodowe
Dzwonki bezprzewodowe to jedno z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu. Nowe modele dzwonków nie wymagają stałego zasilania ani baterii.
czytaj więcej
123456789...394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top