Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Polska platforma BPM miesza szyki na światowym rynku
Największa, światowa konferencja poświęcona platformie Microsoft SharePoint już za nami. Dla krakowskiego WEBCON-u, mające miejsce w Las Vegas wydarzenie, było okazją do zaprezentowania możliwości rozwijanej w Polsce platformy BPM (Business Process Management).
czytaj więcej
Genialny wynalazek firmy Hama
Po wielu latach pracy spędzonych w laboratoriach firma Hama może wreszcie pokazać światu swój najnowszy wynalazek, który zrewolucjonizuje konwertowanie i przesyłanie sygnału. 
czytaj więcej
Kolejne zwycięstwo Webroota w teście wydajnościowym
Firma SERVCOMP informuje, że produkt firmy Webroot zwyciężył w kolejnym teście wydajnościowym.Tym razem przeprowadzonym przez AVLab o nazwie „Test wydajnościowy 2014 pakietów internet security”.
czytaj więcej
Laptop dla menadżera - prestiż, funkcjonalność, bezpieczeństwo danych
Menadżerowie i kadra zarządzająca wysokiego szczebla to wymagający klienci, jeśli chodzi o dobór narzędzi do pracy. Kupując przenośny komputer stawiają przede wszystkim na prestiżowy charakter, wszechstronną funkcjonalność oraz zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa danych - wynika z doświadczeń dostawcy sprzętu komputerowego do firm i instytucji, firmy kuzniewski.pl.
czytaj więcej
Technologia kontroli aplikacji firmy Kaspersky Lab wygrywa w testach AV-TEST
Kaspersky Endpoint Security for Business, platforma zapewniająca ochronę użytkownikom korporacyjnym, uzyskała najwyższy wynik w testach przeprowadzonych pod koniec 2013 r. przez niezależne laboratorium AV-TEST. W testach oceniano wydajność różnych narzędzi kontroli aplikacji przeznaczonych dla firm.
czytaj więcej
SOFTWARE – DEFINED PROTECTION architektura bezpieczeństwa od Check Point
Check Point® Software Technologies Ltd., światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu, zaprezentował SOFTWARE–DEFINED PROTECTION (SDP), rewolucyjną architekturę bezpieczeństwa, która daje możliwość ochrony przedsiębiorstw przed niebezpieczeństwami związanymi z niezwykle szybkim rozwojem IT oraz coraz nowszymi rodzajami ataków. SOFTWARE – DEFINED PROTECTION oferuje nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa, które są w stanie w efektywny sposób sprostać obecnym, a także przyszłym zagrożeniom, dzięki temu, że jest to produkt modularny, elastyczny i – co najważniejsze – bezpieczny.
czytaj więcej
Spam w lutym: możesz stać się częścią botnetu
Eksperci z Kaspersky Lab przeanalizowali ewolucję spamu w lutym 2014 r. Odnotowano wiele szkodliwych załączników przychodzących wraz ze spamem stanowiącym rzekomo wiadomości e-mail wysyłane przez kobiety, które przy okazji walentynek chciały poznać nowych przyjaciół.
czytaj więcej
Mobile przede wszystkim. Mobilni przed wszystkimi. Shoper z panelem RWD
Shoper to pierwsze na świecie oprogramowanie, które udostępnia w pełni responsywny panel administracyjny sklepu. Założenie, że do prowadzenia sklepu wystarczy dostęp do internetu, wreszcie staje się faktem.
czytaj więcej
Ranking Portali Kulturalnych w Polsce - marzec 2014
Ranking Portali Kulturalnych – czyli jak się ma Polska kultura?
czytaj więcej
Adam Kornacki ambasadorem usługi mobiParking
Wieści szybko się rozchodzą, a w szczególności te dobre. Po złożeniu ostatnich podpisów na umowie, można już oficjalnie zakomunikować, iż firma SkyCash, nawiązała współpracę z Adamem Kornackim - ekspertem ds. motoryzacji i jednocześnie doskonale wszystkim znanym prezenterem telewizyjnym.
czytaj więcej
1...19202122232425...37

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top