Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Cosiepsuje.com broni przed bublami producentów elektroniki
W internecie pojawił się nowy serwis społecznościowy Cosiepsuje.com, którego celem jest ochrona przed bublami producentów elektroniki.
czytaj więcej
Schneider Electric i Intel prezentują pierwsze zintegrowane oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą centrów danych z funkcją dostępu do serwerów
Rozwiązanie Server Access for StruxureWare™ Data Center Operation umożliwia znaczne obniżenie wydatków, dzięki wyeliminowaniu potrzeby zakupu nowego sprzętu oraz uproszczeniu dostępu, procesu usuwania błędów i kontroli wielu serwerów i innych zasobów IT.
czytaj więcej
Powrót do szkoły - uczniowie korzystający z internetu potrzebują szczególnej ochrony
Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a młodzi użytkownicy komputerów zaczną intensywnie korzystać z internetu, szukając informacji i wykorzystując zasoby online do odrabiania prac domowych oraz nauki. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali dla rodziców kilka porad, które zapewnią, że dzieci unikną zagrożeń online i nie będą odciągane od swoich obowiązków przez „nienaukowe” strony WWW.
czytaj więcej
Ewolucja zagrożeń IT wg Kaspersky Lab: II kwartał 2013 r.
Eksperci z Kaspersky Lab opublikowali raport dotyczący ewolucji zagrożeń IT obejmujący II kwartał 2013 r. Według raportu, mobilne szkodliwe oprogramowanie stanowiło najważniejszą kategorię w badanym okresie, zarówno pod względem liczby nowych odmian jak i zastosowanych technologii.
czytaj więcej
90% firm sądzi, że ilość szkodliwego oprogramowania jest niższa niż w rzeczywistości
Alarmujące wyniki badania Kaspersky Lab - aż 90% firm sądzi, że zagrożeń jest mniej niż w rzeczywistości. To samo badanie pokazuje, że 66% firm przynajmniej raz w roku doświadczyło ataku szkodliwego oprogramowania.
czytaj więcej
Hakerzy, wirusy, spam: jak z nimi walczymy?
Marken Systemy Antywirusowe dystrybutor rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy TrustPort informuje - TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, upublicznił wyniki ogólnoświatowego, rocznego badania, w którym wzięli udział użytkownicy rozwiązań antywirusowych. Ankietowani pochodzili z 40 krajów z całego świata. Większość odpowiedzi pochodzi z krajów azjatyckich. Pięćdziesiąt trzy procent respondentów było w wieku od 20 do 33 lat. Badania te przyniosły ciekawe wyniki, które zobrazowano na infografice.
czytaj więcej
Nowe biura JCommerce otwarte na przyjęcie kolejnych pracowników
Firma JCommerce, która zajmuje się programowaniem, projektowaniem, doradztwem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, zapowiada swój dalszy rozwój. Przenosząc się do nowych pomieszczeń biurowych jest gotowa na zwiększenie zatrudnienia specjalistów IT - poinformował o tym prezes JCommerce SA – Piotr Zyguła. Jak zaznaczył, za sprawą pozyskania nowych, długofalowych i rozwojowych projektów, w ciągu ostatniego roku do zespołu JCommerce w Katowicach dołączyło ponad 50 osób. W kolejnych latach chce by tempo wzrostu firmy zostało utrzymane, a nowe powierzchnie biurowe, jak twierdzi, mają ku temu potencjał.
czytaj więcej
HUAWEI TP3206
Nowy wymiar wideokonferencji - pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence.
czytaj więcej
Kolejny darmowy serwis dla twórców aplikacji na Androida. Niestety także dla przestępców...
Google Cloud Messaging to doskonałe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie legalnymi aplikacjami ich twórcom – jednak serwis ten okazał się „niecelowym wspólnikiem” w cyberprzestępstwach. Eksperci z Kaspersky Lab wykryli kilka popularnych szkodliwych programów, które wykorzystują GCM jako tani i łatwy kanał komunikacji ze swoimi twórcami.
czytaj więcej
Skuteczny w 100% – Kaspersky Endpoint Security for Business zwalcza wszystkie zagrożenia w teście
Kaspersky Endpoint Security for Business uzyskał doskonałe wyniki w zakresie ochrony w teście przeprowadzonym przez AV-Test w okresie maj-czerwiec 2013. Produkt Kaspersky Lab dla firm skutecznie odparł wszystkie ataki, łącznie z tymi, które wykorzystują luki w zabezpieczeniach legalnych aplikacji.
czytaj więcej
1...23242526272829...35

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top