Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych – przejmij kontrolę lub strać wszystko
Firmy są poważnie zaniepokojone bezpieczeństwem urządzeń mobilnych z dostępem do danych korporacyjnych, ale nadal nie spieszą się ze znalezieniem sposobów kontrolowania ich wykorzystywania. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez B2B International i Kaspersky Lab w drugiej połowie 2012 r.
czytaj więcej
41% firm traktuje zapobieganie wyciekom danych jako zadanie priorytetowe
Wyciek poufnych danych może mieć poważne konsekwencje dla firmy, a w najgorszym przypadku doprowadzić nawet do jej upadku. Wyniki badania przeprowadzonego przez agencję IDC w grudniu 2012 r. pokazują, że wiele firm dostrzega wagę problemu.
czytaj więcej
Do szkoły w wielkim stylu z redcoon.pl
Kiedy przebrzmi pierwszy dzwonek, zakończą się powitania z kolegami i koleżankami z klasy  i trzeba będzie na powrót wtłoczyć się w mundurek szkolny, uczniowie zaczną poszukiwać rozwiązań technicznych, które ułatwią im naukę i umożliwią lepszy kontakt ze znajomymi z klasy.
czytaj więcej
Kaspersky Internet Security otrzymuje wyróżnienie od niezależnego laboratorium
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security - produkt przeznaczony do ochrony komputerów domowych - zajął pierwsze miejsce w teście przeprowadzonym w okresie marzec-czerwiec 2013 przez niezależne laboratorium AV-Comparatives. Rozwiązanie Kaspersky Lab zablokowało 99,9% zagrożeń użytych w teście i otrzymało wyróżnienie Advanced+.
czytaj więcej
Pracownicy korzystający z internetu a bezpieczeństwo w firmie
Poza atakami ukierunkowanymi wykorzystywanymi przez cyberprzestępców do penetrowania firmowych sieci, istnieje jeszcze jedno potencjalne zagrożenie dla każdej firmy: pracownicy.
czytaj więcej
Przejdź na Bitdefender Cloud Security for Endpoints i zyskaj
Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender - Jesteś kimś kto szuka alternatyw zmniejszających ilość zabezpieczeń antywirusowych? Odpowiedzią jest Bitdefender Cloud Security for Endpoints. Dla podjęcia szybszej decyzji mamy dla Państwa nową promocję.
czytaj więcej
Zamów Bitdefender już teraz
Jesteś kimś kto szuka optymalizacji i oszczędności operacyjnych? Odpowiedzią jest Bitdefender Gravity Zone for Endpoints. Ponadto dla Państwa potrzeb proponujemy ofertę w promocyjnych cenach.
czytaj więcej
Spam w II kwartale 2013 r.: Fałszywe e-maile zagrażają firmom
W II kwartale odsetek spamu w całkowitym ruchu e-mail zwiększył się o 4,2% w stosunku do pierwszego kwartału 2013 r. i wynosił 70,7%. Odsetek wiadomości phishingowych w globalnym ruchu pocztowym spadł o 0,0016% i stanowił 0,0024%. Dane te stanowią wyniki analizy ruchu pocztowego dla II kwartału 2013 r. przeprowadzonej przez ekspertów z Kaspersky Lab.
czytaj więcej
Tylko 2 na 5 organizacji wykorzystuje efektywne technologie ochrony przed zagrożeniami korporacyjnymi
Konieczność ochrony przed niechcianą korespondencją i szkodliwym oprogramowaniem traktowana jest obecnie przez większość firm jako coś oczywistego.
czytaj więcej
Światowe marki lubią crowdsourcing
Jak podaje portal Crowdsourcing.org, 9 z 10 wiodących światowych marek z rankingu Interbrand korzysta z crowdsourcingu, czyli zlecania wybranych zadań dużej grupie osób nie związanej bezpośrednio z  daną organizacją. Ponadto, wyniki badania massolution™ „Crowdsourcing Industry Report” wskazują, że prekursorami zastosowania crowdsourcingu są duże organizacje o przychodach powyżej 1 miliarda dol. Jednak sektor ten ma potencjał dotarcia również do mniejszych przedsiębiorstw.
czytaj więcej
1...24252627282930...35

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top