Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Najbardziej irytują nas psujące się telefony….
Po pierwszym miesiącu działalności platformy społecznościowo-informacyjnej cosiepsuje.com, możemy  wyciągnąć  wnioski dotyczące naszych użytkowników. Opinie pojawiacie się w kategoriach  AGD, RTV, motoryzacja czy komputery nie są tak intensywne  jak w grupie GSM.
czytaj więcej
Kaspersky Lab wyróżniony za ochronę transakcji finansowych online
Eksperci z AV-Test byli jednomyślni w ocenie efektywności produktów Kaspersky Lab pod kątem ochrony transakcji finansowych przeprowadzanych online i nagrodzili firmę prestiżowym wyróżnieniem „AV-Test Innovation Award”.
czytaj więcej
TrustPort Internet Security 2013 laureatem AVLab Award Best +++ ze skutecznością 100%
Program TrustPort Internet Security 2013 to całkowita ochrona komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Program wykrywa wirusy i spyware na wszystkich punktach dostępu do komputera i chroni przed próbami włamań przez hakerów. Pozwala to nie tylko na ciągłe monitorowanie otwieranych plików, ale w tym samym czasie również skanowanie plików przychodzących na skrzynkę e-mail czy też pobieranych z sieci. W sierpniu 2013 roku oprogramowanie firmy TrustPort dostało nagrodę od polskiego Laboratorium Antywirusowego AVLab – AVLab Award Best +++, ze skutecznością 100% - w kategorii skanowania w czasie rzeczywistym.
czytaj więcej
Międzynarodowe sukcesy w walce z cyberprzestępczością w sierpniu 2013 r.
Jakie cechy posiada cyberprzestępca? Jeżeli pominiemy aspekty techniczne, dokładnie takie same jak tradycyjny przestępca. Osoby takie łamią prawo i – przy odpowiednich staraniach organów ścigania – trafiają za kratki.
czytaj więcej
Bitdefender Mobile najskuteczniejszą tarczą dla smartfona według Komputer Świat
Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender - W najnowszym numerze Komputer Świat został opublikowany najnowszy test mobilnych aplikacji antywirusowych dla systemu Android. W tym teście Bitdefender Mobile Security zajął pierwsze miejsce, bijąc na głowę konkurencję pod względem ceny i skuteczności. Mobilny antywirus producenta Bitdefender wykazał się 100% skutecznością rozpoznawania wirusów i nie wszczął ani jednego fałszywego alarmu przy nieszkodliwych programach. Dodatkowo redakcja wyróżniła produkt jako jeden z najlepszych przy stosunku jakości do ceny.
czytaj więcej
Pierwszy trojan mobilny rozprzestrzeniany za pośrednictwem „obcych” botnetów
W ciągu ostatnich trzech miesięcy analitycy z Kaspersky Lab badali, w jaki sposób rozprzestrzenia się trojan Obad – najbardziej zaawansowany wykryty dotychczas szkodliwy program dla Androida.
czytaj więcej
Kaspersky Lab na targach IFA 2013
Kaspersky Lab bierze udział w targach IFA, czołowym na świecie wydarzeniu poświęconym elektronice użytkowej, które odbywają się w Berlinie w dniach 6-11 września 2013 r.
czytaj więcej
Spam w lipcu: trojany bankowe zdominowały szkodliwe oprogramowanie w ruchu pocztowym
Analiza lipcowego spamu przeprowadzona przez Kaspersky Lab wskazuje na brak różnorodności pod względem celów szkodliwego oprogramowania – niemal każda niebezpieczna aplikacja polowała na dane osobiste użytkowników.
czytaj więcej
NetTraveler wraca z nowymi sztuczkami
Firma Kaspersky Lab zidentyfikowała nowe ataki przeprowadzane w ramach cyberszpiegowskiej kampanii NetTraveler (znanej również jako „Travnet”, „Netfile” oraz „Red Star”) stanowiącej zaawansowane, długotrwałe zagrożenie, które zainfekowało już setki ofiar wysokiego szczebla w ponad 40 państwach.
czytaj więcej
Jeden poważny incydent może powodować ogromne straty finansowe
649 000 dolarów to średni koszt ponoszony przez duże firmy na skutek cyberataku – tak wynika z badania 2013 Global Corporate IT Security Risks przeprowadzonego przez Kaspersky Lab oraz B2B International.
czytaj więcej
1...24252627282930...37

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top