Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Yealink i 3CX nawiązały współpracę strategiczną
KONTEL, dystrybutor telefonów IP Yealink w Polsce ma przyjemność poinformować o zawarciu długofalowej współpracy partnerskiej pomiędzy Yealink i 3CX.
czytaj więcej
Kaspersky Lab wprowadza na polski rynek nową generację swoich produktów
Kaspersky Lab informuje o polskiej premierze najnowszych wersji swoich wyróżnianych nagrodami rozwiązań bezpieczeństwa dla użytkowników komputerów domowych.
czytaj więcej
1 na 8 firm posiada politykę bezpieczeństwa urządzeń mobilnych
Tylko około 14% firm posiada w pełni rozwiniętą politykę bezpieczeństwa urządzeń mobilnych dla sieci korporacyjnych.
czytaj więcej
Kaspersky Lab analizuje aktywną kampanię cyberszpiegowską wycelowaną głównie w organizacje z Korei Południowej
Kaspersky Lab informuje o przeprowadzeniu analizy aktywnej kampanii cyberszpiegowskiej Kimsuky, wycelowanej przede wszystkim w organizacje z Korei Południowej. Działania wykonywane przez cyberprzestępców w ramach kampanii są precyzyjnie wyselekcjonowane i ściśle ukierunkowane.
czytaj więcej
Czy istnieje ochrona przed szkodnikami wykorzystującymi luki w Javie?
W ciągu minionych sześciu miesięcy dwa miliony użytkowników stanowiło cel cyberataków z wykorzystaniem szkodliwych programów infekujących poprzez luki w Javie.
czytaj więcej
Błędy pracowników wśród głównych przyczyn kradzieży danych
Błąd pracownika stanowi jedną z głównych przyczyn wewnętrznych incydentów związanych z bezpieczeństwem IT, które prowadzą do wycieku poufnych danych korporacyjnych – tak wynika z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab oraz B2B International ubiegłej wiosny.
czytaj więcej
Najbardziej irytują nas psujące się telefony….
Po pierwszym miesiącu działalności platformy społecznościowo-informacyjnej cosiepsuje.com, możemy  wyciągnąć  wnioski dotyczące naszych użytkowników. Opinie pojawiacie się w kategoriach  AGD, RTV, motoryzacja czy komputery nie są tak intensywne  jak w grupie GSM.
czytaj więcej
Kaspersky Lab wyróżniony za ochronę transakcji finansowych online
Eksperci z AV-Test byli jednomyślni w ocenie efektywności produktów Kaspersky Lab pod kątem ochrony transakcji finansowych przeprowadzanych online i nagrodzili firmę prestiżowym wyróżnieniem „AV-Test Innovation Award”.
czytaj więcej
TrustPort Internet Security 2013 laureatem AVLab Award Best +++ ze skutecznością 100%
Program TrustPort Internet Security 2013 to całkowita ochrona komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Program wykrywa wirusy i spyware na wszystkich punktach dostępu do komputera i chroni przed próbami włamań przez hakerów. Pozwala to nie tylko na ciągłe monitorowanie otwieranych plików, ale w tym samym czasie również skanowanie plików przychodzących na skrzynkę e-mail czy też pobieranych z sieci. W sierpniu 2013 roku oprogramowanie firmy TrustPort dostało nagrodę od polskiego Laboratorium Antywirusowego AVLab – AVLab Award Best +++, ze skutecznością 100% - w kategorii skanowania w czasie rzeczywistym.
czytaj więcej
Międzynarodowe sukcesy w walce z cyberprzestępczością w sierpniu 2013 r.
Jakie cechy posiada cyberprzestępca? Jeżeli pominiemy aspekty techniczne, dokładnie takie same jak tradycyjny przestępca. Osoby takie łamią prawo i – przy odpowiednich staraniach organów ścigania – trafiają za kratki.
czytaj więcej
1...24252627282930...37

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top