Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Myszka Razer
Przed sprzętem dla graczy stawiane są coraz większe wymagania. Dotyczy to również peryferiów. Klawiatura powinna być odporna na ekstremalne obciążenia, reagować szybko i umożliwiać wciskanie więcej niż 3 klawiszy na raz. Mysz natomiast obok wytrzymałości musi oferować bardzo wysoką szybkość działania oraz możliwość programowania funkcji. Czy myszka Razer spełni potrzeby gamerów?
czytaj więcej
Wizjonerski projekt neOS - Zagraj w Polskę
Polski szejk przychodzi z awangardowym projektem politycznym.
Proponuje stworzenie dla Polski od zera równoległego e-państwa:
Czy można rozwijać miasto i kraj jak w SimCity 3000?
czytaj więcej
Płyty główne do gier
Rynek sprzętu komputerowego jest bardzo różnorodny. Wyraźnie widoczny jest podział na urządzenia przygotowane z myślą o graczach i produkty skierowane do standardowego użytkownika, który przegląda mutlimedia i Internet. W tej pierwszej grupie coraz częściej pojawiają się płyty główne do gier - czym się charakteryzują?
czytaj więcej
Na rynku są już nowe bezprzewodowe słuchawki Little Rockerz Costume z ogranicznikiem głośności
Należąca do firmy ZAGG marka IFROGZ wprowadziła na rynek dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek z serii Little Rockerz Costume skierowanej do dzieci. Słuchawki wyróżnia ogranicznik głośności pozwalającym chronić słuch najmłodszych oraz łączność Bluetooth. Nowe modele posiadają nazwy T-Rex oraz Glitter Princess i powinny spodobać się dziewczynkom i chłopcom. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.
czytaj więcej
mophie wprowadza uniwersalne powerstation PD oraz PD XL, które zapewniają najszybsze ładowanie smartfonów
mophie, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący producent akcesoriów do urządzeń mobilnych ogłosiła tuż przed targami Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania – powerstation PD oraz powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie smartfonów w rekordowo szybkim czasie. Powerstation PD zawiera baterię o pojemności 6,700 mAh, a stacja ładująca PD XL wyposażona jest w ogniwo 10,050 mAh. Obie stacje są w stanie naładować smartfony iPhone nawet do 2,5 razy szybciej niż standardowe ładowarki o mocy 5W. Wystarczy 30 minut, aby baterię smartfonu uzupełnić do połowy.
czytaj więcej
Prezent dla automatyka
Odpowiedni prezent dla automatyka musi być nie tylko trafiony, ale również praktyczny. Na stronie sklepu elektronicznego Botland znajdziesz wiele propozycji, które doceni każdy miłośnik nowych technologii.
czytaj więcej
Twórcy ransomware SamSam na celowniku FBI
34-letni Faramarz Shahi Savandi i 27-letni Mohammad Mehdi Shah Mansouri, to dwóch Irańczyków wobec których FBI wystosowało akt oskarżenia o odpowiedzialność za stworzenie ransomware SamSam i spowodowanie im szkód na ponad 30 milionów dolarów (z czego sami uzyskali 6 milionów). Wirus SamSam jest aktywny od 2015 roku i jego celem mogło paść nawet 200 dużych sieci.
czytaj więcej
Koniec ery haseł
Specjaliści z firmy Pancernik IT informują iż najnowsze wersje Windows 10 i przeglądarki internetowej EDGE pozwalają korzystać z nowego rodzaju bez-hasłowej autoryzacji przy użyciu fizycznych kluczy, które należy wpiąć w port USB.
czytaj więcej
mophie wprowadza na rynek kompaktowy zestaw, który zapewnia bezprzewodowe ładowanie w podróży
mophie, należąca do firmy ZAGG wiodąca marka akcesoriów mobilnych wprowadziła do oferty zestaw uniwersalnych akcesoriów charge stream global travel kit do bezprzewodowego ładowania urządzeń obsługujących standard Qi. Kompaktowy zestaw zapewnia wszystko, czego potrzebuje użytkownik, aby będąc poza domem lub biurem zapewnić swoim urządzeniom mobilnym wystarczający zapas energii.
czytaj więcej
123456789...394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top