Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Hakerzy, wirusy, spam: jak z nimi walczymy?
Marken Systemy Antywirusowe dystrybutor rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy TrustPort informuje - TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, upublicznił wyniki ogólnoświatowego, rocznego badania, w którym wzięli udział użytkownicy rozwiązań antywirusowych. Ankietowani pochodzili z 40 krajów z całego świata. Większość odpowiedzi pochodzi z krajów azjatyckich. Pięćdziesiąt trzy procent respondentów było w wieku od 20 do 33 lat. Badania te przyniosły ciekawe wyniki, które zobrazowano na infografice.
czytaj więcej
Nowe biura JCommerce otwarte na przyjęcie kolejnych pracowników
Firma JCommerce, która zajmuje się programowaniem, projektowaniem, doradztwem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, zapowiada swój dalszy rozwój. Przenosząc się do nowych pomieszczeń biurowych jest gotowa na zwiększenie zatrudnienia specjalistów IT - poinformował o tym prezes JCommerce SA – Piotr Zyguła. Jak zaznaczył, za sprawą pozyskania nowych, długofalowych i rozwojowych projektów, w ciągu ostatniego roku do zespołu JCommerce w Katowicach dołączyło ponad 50 osób. W kolejnych latach chce by tempo wzrostu firmy zostało utrzymane, a nowe powierzchnie biurowe, jak twierdzi, mają ku temu potencjał.
czytaj więcej
HUAWEI TP3206
Nowy wymiar wideokonferencji - pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence.
czytaj więcej
Kolejny darmowy serwis dla twórców aplikacji na Androida. Niestety także dla przestępców...
Google Cloud Messaging to doskonałe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie legalnymi aplikacjami ich twórcom – jednak serwis ten okazał się „niecelowym wspólnikiem” w cyberprzestępstwach. Eksperci z Kaspersky Lab wykryli kilka popularnych szkodliwych programów, które wykorzystują GCM jako tani i łatwy kanał komunikacji ze swoimi twórcami.
czytaj więcej
Skuteczny w 100% – Kaspersky Endpoint Security for Business zwalcza wszystkie zagrożenia w teście
Kaspersky Endpoint Security for Business uzyskał doskonałe wyniki w zakresie ochrony w teście przeprowadzonym przez AV-Test w okresie maj-czerwiec 2013. Produkt Kaspersky Lab dla firm skutecznie odparł wszystkie ataki, łącznie z tymi, które wykorzystują luki w zabezpieczeniach legalnych aplikacji.
czytaj więcej
Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych – przejmij kontrolę lub strać wszystko
Firmy są poważnie zaniepokojone bezpieczeństwem urządzeń mobilnych z dostępem do danych korporacyjnych, ale nadal nie spieszą się ze znalezieniem sposobów kontrolowania ich wykorzystywania. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez B2B International i Kaspersky Lab w drugiej połowie 2012 r.
czytaj więcej
41% firm traktuje zapobieganie wyciekom danych jako zadanie priorytetowe
Wyciek poufnych danych może mieć poważne konsekwencje dla firmy, a w najgorszym przypadku doprowadzić nawet do jej upadku. Wyniki badania przeprowadzonego przez agencję IDC w grudniu 2012 r. pokazują, że wiele firm dostrzega wagę problemu.
czytaj więcej
Do szkoły w wielkim stylu z redcoon.pl
Kiedy przebrzmi pierwszy dzwonek, zakończą się powitania z kolegami i koleżankami z klasy  i trzeba będzie na powrót wtłoczyć się w mundurek szkolny, uczniowie zaczną poszukiwać rozwiązań technicznych, które ułatwią im naukę i umożliwią lepszy kontakt ze znajomymi z klasy.
czytaj więcej
Kaspersky Internet Security otrzymuje wyróżnienie od niezależnego laboratorium
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security - produkt przeznaczony do ochrony komputerów domowych - zajął pierwsze miejsce w teście przeprowadzonym w okresie marzec-czerwiec 2013 przez niezależne laboratorium AV-Comparatives. Rozwiązanie Kaspersky Lab zablokowało 99,9% zagrożeń użytych w teście i otrzymało wyróżnienie Advanced+.
czytaj więcej
Pracownicy korzystający z internetu a bezpieczeństwo w firmie
Poza atakami ukierunkowanymi wykorzystywanymi przez cyberprzestępców do penetrowania firmowych sieci, istnieje jeszcze jedno potencjalne zagrożenie dla każdej firmy: pracownicy.
czytaj więcej
1...27282930313233...38

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top